Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Sobota, 29. února 2020
svátek má Horymír.
Hlavní menu
  • ID: 743
  • Návštěvy: 72/1
  • Fans: 1
  • web >
  • Příbram  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
9081
Týden:
72
Dnes:
10
On-line:
1

I.B třída skupina E

ID: 13176  |  Sezona: 2018/19  |  muži  |  Návštěvy: 66/0
 <  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13  > 
14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26

9.kolo

So 20.10. 10:15 Rudná - Loděnice 0:3 (0:1)
So 20.10. 15:30 Nový Knín - Rožmitál 4:3 np (0:1)
So 20.10. 15:30 Chlumec - Černolice 3:1 (2:1)
So 20.10. 15:30 Králův Dvůr B - Choteč 4:2 (2:2)
Ne 21.10. 15:00 Hořovicko B - Lety 1:3 (1:1)
Ne 21.10. 15:30 Dobříš B - Milín 1:3 (0:0)
Ne 21.10. 15:30 Zdice - Daleké Dušníky 2:1 np (0:1)

4:3 n.p. (0:1)

So 20.10. 2018 15:30

Góly (Asistence)

Góly (Asistence)

P Sestava ŽK ČK S ZN
P Sestava ŽK ČK S ZN
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: Divize - skupina B, So 07.03. 10:15
Neratovice - Dobříš
B-Tým: I.B třída skupina E, Ne 22.03. 10:15
Nová Ves p.Pl. - Dobříš
Dorost U-19: Krajský přebor U-19 - A, Ne 01.03. 10:15
Dobříš - Tatran Rakovník
Dorost U-17: Krajský přebor U-17 - A, So 07.03. 12:30
Dobříš - Lety
Žáci U-15: Krajský přebor U-15 - A , Ne 08.03. 10:15
Dobříš - Spartak Příbram
Žáci U-13: Krajský přebor U-13 - A , Ne 08.03. 11:55
Dobříš - Spartak Příbram
: okresní přebor-jaro, Ne 05.04. 14:00
Březnice - Dobříš
#  Tým Z V VP PP P Skóre B
1. 15 12 1 1 1 22:9 39
2. 15 10 1 2 2 31:14 34
3. 15 8 2 1 4 26:19 29
4. 15 6 3 4 2 24:14 28
5. 15 6 2 4 3 33:26 26
6. 15 6 2 1 6 18:15 23
7. 15 5 2 4 4 26:29 23
8. 15 7 0 1 7 31:24 22
9. 15 4 3 3 5 25:20 21
10. 15 5 1 4 5 18:18 21
11. 15 3 4 1 7 22:27 18
12. 15 3 3 3 6 22:29 18
13. 15 4 3 0 8 29:41 18
14. 15 4 2 1 8 23:33 17
15. 15 1 4 1 9 25:37 12
16. 15 2 1 3 9 23:43 11