Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 22. ledna 2020
svátek má Slavomír.
Hlavní menu
  • ID: 623
  • Návštěvy: 408/1
  • Fans: 10
  • web >
  • Praha-východ  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
22634
Týden:
408
Dnes:
19
On-line:
1

I.B třída skupina D

ID: 13175  |  Sezona: 2018/19  |  muži  |  Návštěvy: 23/0
 <  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13  > 
14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26

13.kolo

So 17.11. 10:15 Vyžlovka - Neveklov 3:1 (2:1)
So 17.11. 10:15 Sedlec-Prčice - Sedlčany B 1:0 (1:0)
So 17.11. 10:15 Kunice - Jesenice 1:2 (1:1)
So 17.11. 13:30 Mnichovice - Teplýšovice 4:5 np (1:4)
So 17.11. 13:30 Zvole - Jevany 5:1 (3:1)
Ne 18.11. 13:30 Miřetice - Kondrac 2:1 (1:1)
Ne 18.11. 13:30 Struhařov - Říčany 3:1 (2:0)

4:5 n.p. (1:4)

So 17.11. 2018 13:30

Góly (Asistence)

Góly (Asistence)

P Sestava ŽK ČK S ZN
P Sestava ŽK ČK S ZN
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Správce karty klubu: Luděk Rublič

Zápasy

A-Tým: I.B třída skupina D, So 21.03. 15:00
Jílové - Kunice
B-Tým: Okresní přebor, So 21.03. 15:00
Kamenice - Kunice
Dorost U-19: Krajský přebor U-19 - B, Ne 08.03. 10:15
Kunice - Nymburk
Dorost U-17: Krajský přebor U-17 - B, Ne 08.03. 12:30
Kunice - Nymburk
Žáci U-15: Krajský přebor, sk. B, So 07.03. 10:15
Kunice - Benátky
Žáci U-13: Krajský přebor, sk. B, So 07.03. 10:15
Kunice - Benátky
#  Tým Z V VP PP P Skóre B
1. 13 9 2 2 0 33:15 33
2. 13 8 1 2 2 41:16 28
3. 13 7 3 1 2 41:18 28
4. 13 7 2 1 3 51:29 26
5. 13 7 2 0 4 28:21 25
6. 13 7 1 1 4 38:21 24
7. 13 6 2 1 4 27:21 23
8. 13 6 0 1 6 25:24 19
9. 13 5 0 3 5 35:34 18
10. 13 5 1 1 6 27:30 18
11. 13 3 3 1 6 21:41 16
12. 13 0 1 4 8 18:35 6
13. 13 1 1 1 10 12:57 6
14. 13 0 1 1 11 9:44 3

Krátké zprávy z klubu

13.11. 2010 | 09:35 Zápas s Mukařovem přeložen do Újezd Praha 4 na UMT sobota 13.11 od 14:00