Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 28. ledna 2020
svátek má Otýlie.
Hlavní menu
  • ID: 3569
  • Návštěvy: 95/1
  • Fans: 1
  • web >
  • Zlín  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
10203
Týden:
95
Dnes:
9
On-line:
1

Zlínský krajský přebor

ID: 12958  |  Sezona: 2018/19  |  muži  |  Návštěvy: 126/0
 <  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13  > 
14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26

18.kolo

So 13.04. 15:30 Provodov - Štítná n.Vláří 2:1 (1:0)
So 13.04. 15:30 Skaštice - Baťov 1930 6:1 (3:0)
So 13.04. 15:30 Holešov - Velké Karlovice 1:0 np (0:0)
So 13.04. 15:30 Bystřice p.H. - Luhačovice 0:3 (0:1)
Ne 14.04. 15:30 Nevšová - Morkovice 2:3 np (2:2)
Ne 14.04. 15:30 Hluk - Brumov 0:2 (0:1)
Ne 14.04. 15:30 Boršice - Juřinka 5:2 (3:1)

6:1 (3:0)

So 13.04. 2019 15:30 - 69 diváků
Rozhodčí: BartoŇ - ševčík, Ambroz

Góly (Asistence)

   27´  Z. Konečník
   31´  T. Motal
   45´  P. Bršlica   (vlastní)
   66´  A. Sova
   79´  Z. Konečník   (penalta)
   86´  S. Škrabana

Góly (Asistence)

   73´  M. Bína
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O
O 79
Z
Z 84
Z 75
Z
Z
Z 83
U 69
U
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O
O 90
Z
Z
Z
Z
Z
U 81
U 30
U 87
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
O 69
U 75
O 79
Z 84
Z
Z
B
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Z 81
Z 87
B
Trenér:   Roman Kolenič   Trenér:   Miroslav Sečen  
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: Divize - skupina E, So 21.03. 15:00
Nové Sady - Brumov
B-Tým: I.B třída skupina A, Ne 22.03. 10:00
Brumov - Prlov
Dorost U-19: Krajský přebor, Ne 22.03. 10:00
Uherský Brod - Brumov
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 13 9 3 1 30:10 30
2. 13 9 2 2 39:10 29
3. 13 9 1 3 26:12 28
4. 13 7 4 2 27:10 25
5. 13 6 4 3 16:15 22
6. 13 6 2 5 21:22 20
7. 13 5 4 4 20:17 19
8. 13 5 3 5 37:28 18
9. 13 4 3 6 20:27 15
10. 13 4 2 7 21:24 14
11. 13 4 1 8 14:32 13
12. 13 4 0 9 17:33 12
13. 13 1 5 7 10:33 8
14. 13 0 2 11 11:36 2