Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 26. ledna 2020
svátek má Zora.
Hlavní menu
  • ID: 3569
  • Návštěvy: 108/1
  • Fans: 1
  • web >
  • Zlín  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
10199
Týden:
108
Dnes:
9
On-line:
1

Zlínský krajský přebor

ID: 12958  |  Sezona: 2018/19  |  muži  |  Návštěvy: 118/0
 <  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13  > 
14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26

17.kolo

05.04. 18:30 Baťov 1930 - Holešov 4:2 (1:1)
So 06.04. 10:15 Luhačovice - Provodov 2:3 np (2:2)
So 06.04. 15:30 Juřinka - Bystřice p.H. 2:1 np (1:1)
So 06.04. 15:30 Brumov - Boršice 0:1 (0:1)
So 06.04. 15:30 Morkovice - Hluk 2:1 np (1:1)
So 06.04. 15:30 Velké Karlovice - Nevšová 2:1 np (1:1)
Ne 07.04. 15:30 Štítná n.Vláří - Skaštice 0:7 (0:5)

4:2 (1:1)

Pá 05.04. 2019 18:30 - 78 diváků
Rozhodčí: Ambroz - Novák, Zapletal

Góly (Asistence)

     A. Bršlica
   61´  M. Třasoň   (vlastní)
   69´  M. Vitásek
   84´  M. Zapletal

Góly (Asistence)

   13´  P. Polomík
   72´  T. Zakopal   (penalta)
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O
O 54 68
O
Z
Z
Z 49
Z
Z
U 42
U 85
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
B
O 62
O
O
Z 73
Z 32 40
Z 89
Z
Z 67
Z 29
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Z 49
Z 85
B
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Z 62
Z 67
Z 73
O
O
O
Trenér:   Miroslav Sečen   Trenér:   Martin Malík  
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: Divize - skupina E, So 21.03. 15:00
Nové Sady - Brumov
B-Tým: I.B třída skupina A, Ne 22.03. 10:00
Brumov - Prlov
Dorost U-19: Krajský přebor, Ne 22.03. 10:00
Uherský Brod - Brumov
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 13 9 3 1 30:10 30
2. 13 9 2 2 39:10 29
3. 13 9 1 3 26:12 28
4. 13 7 4 2 27:10 25
5. 13 6 4 3 16:15 22
6. 13 6 2 5 21:22 20
7. 13 5 4 4 20:17 19
8. 13 5 3 5 37:28 18
9. 13 4 3 6 20:27 15
10. 13 4 2 7 21:24 14
11. 13 4 1 8 14:32 13
12. 13 4 0 9 17:33 12
13. 13 1 5 7 10:33 8
14. 13 0 2 11 11:36 2