Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Sobota, 20. července 2019
svátek má Ilja.
Hlavní menu
  • ID: 18
  • Návštěvy: 176/1
  • Fans: 7
  • web >
  • Praha 4  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
19080
Týden:
176
Dnes:
17
On-line:
1

Pohár FAČR - MOL cup

ID: 12921  |  Sezona: 2018/19  |  muži  |  Návštěvy: 184/0
 <  01 02 03 04 05 06 07 08  > 

1.Kolo

Út 14.08. 17:00 Nový Jičín - Vítkovice 1:4 (0:2)
Út 14.08. 17:00 Slatiňany - Hradec Králové 2:4 pp (2:2)
Út 14.08. 17:00 Klatovy - FC Táborsko 1:2 (0:0)
Út 14.08. 17:00 SFK Vrchovina - Jihlava 1:3 (0:3)
Út 14.08. 17:00 Rýmařov - Třinec 0:1 (0:0)
Út 14.08. 17:30 Otrokovice - Vyškov 1:5 (0:2)
Út 14.08. 18:00 Tatran Rakovník - Vltavín 2:3 (1:1)
St 15.08. 17:00 Slavoj Polná - Humpolec 6:1 (3:1)
St 15.08. 18:00 Mostecký FK - Brozany 0:2 (0:1)
St 15.08. 18:00 Náchod - Převýšov 1:2 (1:1)
St 15.08. 18:00 Frýdlant n.O. - Frýdek-Místek 0:1 np (0:0)
St 15.08. 18:00 Admira Praha - Králův Dvůr 1:0 (0:0)
St 15.08. 18:00 SK Rakovník - Sokolov 0:4 (0:1)
St 15.08. 18:00 Turnov - Štěchovice 0:3 (0:2)
St 15.08. 18:00 Vysoké Mýto - Ústí n.O. 0:2 (0:0)
St 15.08. 18:00 Hostouň - Vyšehrad 5:4 (3:1)
St 15.08. 18:00 Benátky - Benešov 2:1 pp (1:1)
St 15.08. 18:00 Litoměřicko - Varnsdorf 2:0 (2:0)
St 15.08. 18:00 Dvůr Králové - Živanice 2:1 np (1:1)
St 15.08. 18:00 SK Kladno - Karlovy Vary 2:0 (0:0)
St 15.08. 18:00 Horky - Dobrovice 1:2 (1:0)
St 15.08. 18:00 Tachov - Radotín 0:1 (0:1)
St 15.08. 18:00 Ostrá - Zápy 1:5 (0:3)
St 15.08. 18:00 Lanžhot - Kroměříž 0:2 pp (0:0)
St 15.08. 18:00 Slavičín - Val. Meziříčí 1:0 (0:0)
St 15.08. 18:00 Šumperk - Uničov 0:1 (0:0)
St 15.08. 18:00 Havířov - Petřkovice 1:3 (0:0)
St 15.08. 18:00 Líšeň - Prostějov 3:2 pp (2:2)
St 15.08. 18:00 Hranice - Bohumín 4:2 pp (2:2)
St 15.08. 18:00 Rosice - Hodonín 3:1 (2:0)
St 15.08. 18:00 Bruntál - Dolní Benešov 0:1 (0:0)
St 15.08. 18:00 Soběslav - Písek 0:3 (0:1)
St 15.08. 18:00 Čáslav - Vlašim 1:2 np (1:1)
St 15.08. 18:00 Přeštice - Domažlice 0:6 (0:3)
St 15.08. 18:00 Neratovice - Velvary 1:4 (0:2)
St 15.08. 18:00 Tasovice - Velké Meziříčí 4:3 np (3:3)
Út 21.08. 17:00 J. Hradec - České Budějovice 1:4 (1:1)
Út 21.08. 18:00 Mar. Lázně - Ústí n/L 1:4 (0:1)
Út 21.08. 18:00 Lanškroun - Pardubice 0:1 (0:1)
St 22.08. 17:30 Žďár n.Sázavou - Zbrojovka Brno 0:2 (0:0)
St 22.08. 18:00 Přepeře - Chrudim 2:4 (0:2)
St 22.08. 18:00 Kozlovice - Znojmo 0:4 (0:3)
St 22.08. 18:00 Brandýs - Viktoria Žižkov 1:4 (1:2)

4:3 n.p. (3:3)

St 15.08. 2018 18:00

Góly (Asistence)

Góly (Asistence)

P Sestava ŽK ČK S ZN
P Sestava ŽK ČK S ZN
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Správce karty klubu: X X

Zápasy

A-Tým: Fortuna národní liga, So 20.07. 17:00
Prostějov - Vyšehrad
B-Tým: Pražský přebor, Ne 11.08. 17:00
Újezd nad Lesy: Újezd nad Lesy - Vyšehrad
Dorost U-19: Česká liga A - U19, So 10.08. 00:00
Vyšehrad - SK Kladno
Dorost U-17: Česká liga A - U17, So 10.08. 00:00
Vyšehrad - SK Kladno
Žáci U-15: Česká liga, Ne 25.08. 10:00
Vyšehrad - Slavia Praha
Žáci U-14: Česká liga, Ne 25.08. 11:45
Vyšehrad - Slavia Praha
Žáci U-13: ČL skupina B, Ne 25.08. 10:00
MFK Most - Vyšehrad
Žáci U-12: ČL skupina B, Ne 25.08. 10:00
MFK Most - Vyšehrad
Dorost U-19: ČD skupina C, So 17.08. 00:00
Viktoria Žižkov - Vyšehrad
4: ČD skupina C, So 17.08. 00:00
Viktoria Žižkov - Vyšehrad
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 1 1 0 0 3:2 3
2. 1 1 0 0 2:1 3
3. 1 1 0 0 1:0 3
4. 1 0 1 0 0:0 1
5. 1 0 1 0 2:2 1
6. 1 0 1 0 0:0 1
7. 1 0 1 0 2:2 1
8. 0 0 0 0 0:0 0
9. 0 0 0 0 0:0 0
10. 0 0 0 0 0:0 0
11. 0 0 0 0 0:0 0
12. 0 0 0 0 0:0 0
13. 0 0 0 0 0:0 0
14. 1 0 0 1 1:2 0
15. 1 0 0 1 2:3 0
16. 1 0 0 1 0:1 0