Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 19. listopadu 2019
svátek má Alžběta.
Hlavní menu
  • ID: 1851
  • Návštěvy: 50/1
  • Fans: 3
  • web >
  • Ústí nad Labem  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
7305
Týden:
50
Dnes:
5
On-line:
1

Pohár ÚKFS

ID: 12898  |  Sezona: 2018/19  |  muži  |  Návštěvy: 40/0
 <  01 02 >

1. KOLO

St 05.09. 17:00 Dobkovice - Lovosice 5:0 (2:0)
St 05.09. 17:00 Ervěnice - Kadaň 5:1 (3:0)
St 05.09. 17:00 Vilémov CV - Perštejn 3:8 (2:5)
St 05.09. 17:00 Union Děčín - Štětí 5:4 (4:2)
St 05.09. 17:00 Údlice - Srbice 0:3 (0:2)
St 05.09. 17:00 Mojžíř - Modlany 4:1 (2:0)
St 05.09. 17:00 Rumburk - Brná 3:4 (2:1)
St 05.09. 17:00 Obrnice - Dobroměřice 1:2 np (1:1)
St 05.09. 17:00 Meziboří - H.Jiřetín/Litvínov 3:2 (2:0)
St 05.09. 17:00 Lom - Krupka 0:7 (0:5)
St 05.09. 17:00 Lenešice - Žatec 2:6 (0:1)
St 05.09. 17:00 Modrá/Hrobce - Jílové 0:4 (0:3)
St 05.09. 17:00 Chlumčany - Louny 0:6 (0:2)
St 05.09. 17:00 Bohušovice - Litoměřicko B 5:0 (2:0)
St 05.09. 18:00 Duchcov - Proboštov 2:4 (0:2)
St 12.09. 17:00 Šluknov - Vilémov 2:1 np (1:0)

5:0 (2:0)

St 05.09. 2018 17:00

Góly (Asistence)

Góly (Asistence)

P Sestava ŽK ČK S ZN
P Sestava ŽK ČK S ZN
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Správce karty klubu: Ondřej Kubát

Zápasy

A-Tým: Ústecký přebor, So 07.03. 14:30
Kadaň - Brná
B-Tým: III. třída, So 04.04. 00:00
Dubice - Brná
Žáci U-13: OP ml.žáci, So 04.04. 00:00
Neštěmice - Brná
#  Tým Z V VP PP P Skóre B
1. 15 10 2 1 2 37:18 35
2. 15 8 3 3 1 35:22 33
3. 15 8 2 3 2 24:12 31
4. 14 8 0 5 1 32:17 29
5. 15 8 1 2 4 32:26 28
6. 15 8 1 1 5 31:25 27
7. 15 8 0 1 6 38:23 25
8. 15 5 5 0 5 29:30 25
9. 15 7 1 1 6 37:32 24
10. 15 5 2 1 7 25:28 20
11. 15 6 1 0 8 28:34 20
12. 15 4 3 0 8 23:33 18
13. 15 5 1 0 9 33:36 17
14. 15 5 0 1 9 43:46 16
15. 15 2 0 0 13 16:49 6
16. 14 0 0 3 11 19:51 3