Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist
Hlavní menu
  • ID: 95
  • Návštěvy: 702/1
  • Fans: 80
  • web >
  • Praha 10  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Návštěvy klubové karty

Celkem:
34907
Týden:
702
Dnes:
83
On-line:
1

3:1 (0:1)

So 19.10. 2019 19:00 - Eden  - 16437 diváků
Rozhodčí: Zelinka - Kubr, Pečenka

FORTUNA:LIGA

ID: 12885  |  Sezona: 2018/19  |  muži  |  Návštěvy: 325/0
< 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15  > 
16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

1.kolo

20.07. 18:30 Dukla Praha - Viktoria Plzeň 1:3 (1:0)
So 21.07. 17:00 Zlín - Mladá Boleslav 3:2 (0:1)
So 21.07. 17:00 Slovan Liberec - Karviná 1:0 (0:0)
So 21.07. 17:00 1.FK Příbram - Teplice 1:1 (1:0)
So 21.07. 19:00 Sparta Praha - Opava 2:0 (0:0)
Ne 22.07. 15:00 Bohemians 1905 - 1.FC Slovácko 2:1 (2:0)
Ne 22.07. 18:00 Sigma Olomouc - Slavia Praha 0:3 (0:2)
Po 23.07. 18:00 Baník Ostrava - Jablonec 1:0 (0:0)

0:0 (0:0)

So 04.05. 2019 20:00 - U Nisy - 7523 diváků
Rozhodčí: Marek - Kubr, Ratajová

Góly (Asistence)

Góly (Asistence)

P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O
O
O
Z 72
Z 38 88
Z
Z
Z 63
Z
U
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O
O
Z 88
Z
Z
Z
Z
Z
Z 57 72
U 72
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Z 72
Z 88 90
U
Z
O
O
B
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
B 72
U 72
U 88
O
O
Z
B
Trenér:   Zsolt Hornyak   Trenér:   Jindřich Trpišovský  
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: Liga mistrů, St 23.10. 21:00
Slavia Praha - FC Barcelona
B-Tým: ČFL - skupina A, Ne 27.10. 10:15
Slavia Praha - Sparta Praha
Dorost U-19: 1.liga staršího dorostu, So 26.10. 11:00
Slavia Praha - Viktoria Plzeň
Dorost U-17: 1.liga mladšího dorostu, So 26.10. 13:15
Slavia Praha - Viktoria Plzeň
Dorost U-18 B: Česká liga A - U19, Pá 25.10. 12:15
Vyšehrad - Slavia Praha
Dorost U-17 B: Česká liga A - U17, Ne 27.10. 12:15
Vyšehrad - Slavia Praha
Žáci U-15 D: II. třída SŽ, skupina A, Ne 03.11. 10:00
Slavia Praha - Xaverov
Žáci U-15: Česká liga, Ne 27.10. 10:00
Slavia Praha - Teplice
Žáci U-14: Česká liga, Ne 27.10. 12:00
Slavia Praha - Teplice
Žáci U-13: ČL skupina B, So 26.10. 11:00
Meteor - Slavia Praha
Žáci U-12: ČL skupina B, So 26.10. 11:00
Meteor - Slavia Praha
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 2 1 1 0 2:0 4
2. 2 1 1 0 2:1 4
3. 2 0 1 1 2:3 1
4. 2 0 1 1 1:3 1

Anketa

Kdo bude vítězem Česká ligy žáků U-12 skupina B
SK Slavia Praha
194
FK Baník Most
78
FK Ústí nad Labem
76
FK Viktoria Žižkov
91
SK Kladno
73
FK Dukla Praha
195
FK Admira Praha
80
FA Šluknovského výběžku
81
FK Teplice
58
FK Baník Sokolov
78
1.FC Karlovy Vary
57
FK Meteor Praha VIII
72
SK Rakovník
93
FK Junior Děčín
49
Hlasování ukončeno 12.09. 2012 16:21

© 2012 Dalibor Fridrich publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.