Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Sobota, 22. února 2020
svátek má Petr.
Hlavní menu
  • ID: 12854
  • Návštěvy: 83/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Pardubický kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    43738
    Týden:
    83
    Dnes:
    6
    On-line:
    1
     <  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15  > 
    16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

    22.kolo

    So 20.04. 10:15 Litomyšl - Lanškroun 0:1 np (0:0)
    So 20.04. 16:30 Žamberk - Česká Třebová 1:2 (0:1)
    So 20.04. 16:30 Letohrad - Dolní Újezd 3:0 (1:0)
    So 20.04. 16:30 Třemošnice - Chrudim B 2:3 np (2:2)
    Ne 21.04. 14:30 Luže - Holice 4:5 (2:2)
    Ne 21.04. 16:30 Svitavy - H. Městec 6:1 (3:0)
    Ne 21.04. 16:30 Hlinsko - Moravany 3:2 (1:1)
    Ne 21.04. 16:30 Choceň - Mor. Třebová 0:2 (0:1)

    4:5 (2:2)

    Ne 21.04. 2019 14:30 - 150 diváků
    Rozhodčí: Kvaček - Kolbaba, čapek

    Góly (Asistence)

       20´  L. Mocanu   (penalta)
       39´  J. Kroutil
       50´  J. Kroutil   (penalta)
       71´  L. Mocanu

    Góly (Asistence)

       31´  J. Jedlička   (penalta)
       42´  M. Řehák
       53´  J. Řezníček
       62´  M. Řehák
       85´  J. Jedlička   (penalta)
    P Sestava ŽK ČK S ZN
    B
    O
    O 56 60
    O 88
    Z 88 93
    Z 70
    Z 65
    Z
    Z
    U
    U
    P Sestava ŽK ČK S ZN
    B
    O 50
    Z
    Z
    Z
    Z 86
    Z
    Z 70 75
    Z 50
    Z 46
    U
    P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
    U 60
    Z 65
    O 70
    O
    P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
    U 46
    Z 75 80
    Z 86
    B
    Trenér:   Marek Kopecký   Trenér:   Evžen Kopecký  
    Správce soutěže: JAROSLAV FALTUS