Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 13. listopadu 2019
svátek má Tibor.
Hlavní menu
  • ID: 51
  • Návštěvy: 163/1
  • Fans: 10
  • web >
  • Praha 17  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
25643
Týden:
163
Dnes:
25
On-line:
1

I.B třída skupina A - Praha

ID: 12764  |  Sezona: 2018/19  |  muži  |  Návštěvy: 82/0
 <  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15  > 
16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

10.kolo

So 13.10. 09:30 Bílá Hora - Stodůlky B 1:4 (0:2)
So 13.10. 15:30 Zbraslav B - Miškovice 2:2 (1:0)
Ne 14.10. 15:30 Řepy - Podolí B 1:0 (0:0)
Ne 14.10. 15:30 Př. Kopanina B - Čechie Smíchov 1:1 (0:0)
Ne 14.10. 15:30 Cholupice - Zličín B 3:0 (1:0)
Ne 14.10. 15:30 Řeporyje - Bohnice B 2:1 (1:1)
Ne 14.10. 15:30 Střešovice 1911 B - AFK Malešice 9:3 (7:1)
Ne 14.10. 15:30 Radotín C - Čakovice 4:1 (2:0)

2:1 (1:1)

Ne 14.10. 2018 15:30

Góly (Asistence)

Góly (Asistence)

P Sestava ŽK ČK S ZN
P Sestava ŽK ČK S ZN
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Můj klub  |   Nechci být fanoušek klubu  |   Správce karty klubu: Petr Mertin

Zápasy

A-Tým: I.B třída skupina A, So 16.11. 14:00
Tempo - Řepy
B-Tým: III. třída skupina A, So 16.11. 13:00
Raptors - Řepy
Dorost U-19: I. třída SD, Ne 17.11. 13:30
Řepy - Dolní Chabry
Žáci U-15: I. třída SŽ, skupina B, So 16.11. 10:30
Řepy - Bílá Hora
Žáci U-13: I. třída MŽ, skupina B, So 21.03. 00:00
Řepy - Zličín
Ml. žáci B: II. třída MŽ, skupina D, So 16.11. 10:00
Lipence - Řepy
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 14 11 2 1 56:21 35
2. 14 10 1 3 53:21 31
3. 14 10 0 4 47:19 30
4. 14 9 2 3 50:18 29
5. 14 9 1 4 68:34 28
6. 14 8 3 3 42:25 27
7. 14 7 0 7 33:33 21
8. 14 6 3 5 21:28 21
9. 14 5 1 8 33:35 16
10. 14 5 1 8 33:41 16
11. 14 3 4 7 21:49 13
12. 14 3 3 8 19:31 12
13. 14 2 5 7 16:52 11
14. 14 2 4 8 26:61 10
15. 14 2 3 9 20:45 9
16. 14 1 5 8 22:47 8

Krátké zprávy z klubu

Letní příprava A mužstva

07.07. 2014 | 11:18
25.7. - Zahájení přípravy

29.7. - přípravný zápas Uhelné Sklady (venku)

2.8. - turnaj Tuchořice

3.8. - přípravný zápas Stodůlky (doma)

10.8. 17:00 - přípravný zápas Střešovice B (doma)

17.8. 18:00 - Bílá Hora (doma)

(další informace budou průběžně doplňovány)

Tréninky:
úterý 18:00 - tráva
čtvrtek 18:00 - Socháňova
pátek 18:00 - tráva

Zimní příprava A mužstva

09.01. 2014 | 18:17 Zimní příprava A mužstva:
ÚT, ČT, PÁ - 18.30 - 20.00 hodin na ZŠ Socháňova.
ors

Tréninky na trávě podzim 2013

16.04. 2013 | 14:50
Vzhledem ke stavu hřiště se dnem 15. 10. 2013 tréninky na trávě nekonají.
ros

Tréninky na ZŠ Socháňova podzim 2013

14.04. 2013 | 12:01
V období od 15. 10. 2013
M "A": ÚT, ČT - 18.30 - 20.00
SD: PO, ST - 18.00 - 19.30, PÁ - 18.30 - 19.30
SŽ: PO, PÁ - 16.30 - 18.00, ST - 17.00 - 18.30
MŽ: PO, ÚT, ČT - 17.00 - 18.30
SPŘ: ÚT, ČT - 17.00 - 18.30, PÁ - 17.00 - 18.00
MPŘ: ÚT, ČT - 17.00 - 18.30, PÁ - 17.00 - 18.00
školička: ÚT - 16.30 - 17.30
ors

Anketa

Podaří se A mužstvu v příští sezóně postoupit zpět do I. B třídy?
ano
95
ne
102
Hlasování ukončeno 31.08. 2013 12:00