Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 27. února 2020
svátek má Alexandr.
Hlavní menu
  • ID: 12129
  • Návštěvy: 86/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Praha  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    52519
    Týden:
    86
    Dnes:
    17
    On-line:
    1
     <  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15  > 
    16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

    29.kolo

    So 09.06. 10:30 Třeboradice - Tempo 7:1 (1:1)
    So 09.06. 10:30 Motorlet Praha B - Zbraslav 0:1 (0:0)
    So 09.06. 10:30 Hor. Měcholupy - Admira Praha B 1:4 (0:1)
    So 09.06. 10:30 Újezd nad Lesy - ČAFC Praha 1:3 (1:3)
    So 09.06. 10:30 Uhelné sklady - Ďáblice 5:5 (4:3)
    So 09.06. 10:30 ABC Braník - Př. Kopanina 3:0 (1:0)
    So 09.06. 10:30 Královice - Dukla JM 1:5 (0:4)
    So 09.06. 10:30 Union Vršovice - Dolní Chabry 2:2 (0:1)

    5:5 (4:3)

    So 09.06. 2018 10:30 - Na Cibulkách - 60 diváků
    Rozhodčí: čermák - Maretta, Polena

    Góly (Asistence)

         V. Klán
       29´  D. Belán
       34´  O. Koc
       36´  V. Klán   (penalta)
       73´  L. Steinocher

    Góly (Asistence)

       16´  J. Dafčík
       18´  J. Slunéčko
       43´  J. Dafčík
       62´  J. Ondrůšek
       79´  J. Davídek
    P Sestava ŽK ČK S ZN
    B
    O
    O 43
    O
    O
    O 56
    Z 56
    Z
    Z
    U
    U
    P Sestava ŽK ČK S ZN
    B
    O
    Z 60
    Z
    Z
    Z
    Z
    Z
    U
    U 77
    U 68
    P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
    Z 56
    Z 56
    O
    U 43
    P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
    U 60 80
    Z 68
    O 77
    B
    Trenér:   Robert Hlavica   Trenér:   Jiří Černý  
    Správce soutěže: Ondřej Pech