Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 16. října 2019
svátek má Havel.
Hlavní menu
  • ID: 1172
  • Návštěvy: 92/1
  • pohárová soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    5799
    Týden:
    92
    Dnes:
    2
    On-line:
    1
     <  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11  > 

    1.kolo

    23.07. 18:00 Chrást - Doubravka 1:3 (1:1)
    So 24.07. 10:15 Český Krumlov - Písek 1:2 (0:1)
    So 24.07. 10:15 Chrudim - Čáslav 0:1 (0:0)
    So 24.07. 10:30 Karlovy Vary - Mostecký FK 1:3 (1:2)
    So 24.07. 14:00 Velim - SK Kladno 1:0 (1:0)
    So 24.07. 17:00 Letohrad - Náchod 2:0 (1:0)
    So 24.07. 17:00 Dolany - Šumperk 1:2 np (1:1)
    So 24.07. 17:00 Roudnice - Litvínov 0:4 (0:1)
    So 24.07. 17:00 Bystrc - Hulín 1:2 (0:0)
    So 24.07. 17:00 Český Dub - Ovčáry 0:3 (0:1)
    So 24.07. 17:00 Česká Lípa - Dukla Praha 1:4 (1:0)
    So 24.07. 17:00 Kolín - Vltavín 1:0 np (0:0)
    So 24.07. 17:00 Dvůr Králové - Čáslav 2:1 np (1:1)
    So 24.07. 17:00 Trutnov - RMSK Cidlina 1:0 np (0:0)
    So 24.07. 17:00 Semily - Hlavice 0:5 (0:1)
    So 24.07. 17:00 Konice - Zábřeh 3:1 (1:0)
    So 24.07. 17:00 Nová Paka - Varnsdorf 0:4 (0:0)
    So 24.07. 17:00 Brozany - Vilémov 4:0 (3:0)
    So 24.07. 17:00 Domažlice - Sokolov 2:5 (1:3)
    So 24.07. 17:00 Turnov - Táborsko 0:3 (0:1)
    So 24.07. 17:00 Votice - Polepy 1:0 (1:0)
    So 24.07. 17:00 Ústí n.O. - Jičín 3:0 (0:0)
    So 24.07. 17:00 Holice - Pardubice 0:5 (0:1)
    So 24.07. 17:00 Řezuz Děčín - Viktoria Žižkov 2:3 (1:2)
    So 24.07. 17:00 Koloveč - Králův Dvůr 1:4 (1:2)
    So 24.07. 17:00 Provodov - Otrokovice 2:3 pp (2:2)
    So 24.07. 17:00 Vrchovina - Jihlava 2:1 np (1:1)
    So 24.07. 17:00 Nový Jičín - Kroměříž 0:5 (0:3)
    So 24.07. 17:00 Uherský Brod - Slavičín 1:6 (0:2)
    So 24.07. 17:00 Orlová - Hlučín 0:5 (0:0)
    So 24.07. 17:00 Rosice - Žďár n.Sázavou 2:1 np (1:1)
    So 24.07. 17:00 Blansko - HFK Olomouc 0:3 (0:3)
    So 24.07. 17:00 Dolní Benešov - Vítkovice 0:1 np (0:0)
    So 24.07. 17:00 Šardice - Líšeň 0:1 (0:0)
    So 24.07. 17:00 Tasovice - Břeclav 0:3 (0:0)
    So 24.07. 17:00 Val. Meziříčí - Frýdek-Místek 2:1 (2:0)
    So 24.07. 17:00 Hořovicko - Vyšehrad 4:2 (0:1)
    So 24.07. 17:00 Havířov - Třinec 0:2 (0:1)
    So 24.07. 17:00 Mohelnice - Uničov 0:2 (0:2)
    So 24.07. 17:00 Mikulovice - Opava 0:1 (0:1)
    So 24.07. 17:00 Lískovec - Karviná 1:2 (1:0)
    So 24.07. 17:00 Sparta Brno - Znojmo 0:1 (0:0)
    So 24.07. 18:00 Vyškov - Zlín 2:1 (1:0)
    Ne 25.07. 10:15 Admira Praha - Vlašim 0:1 (0:0)
    Ne 25.07. 17:00 Třebíč - Velké Meziříčí 1:0 (0:0)
    Ne 25.07. 17:00 Meteor - Benešov 3:2 np (2:2)
    Ne 25.07. 17:00 Strakonice - Kunice 0:1 (0:0)
    So 31.07. 17:00 Př. Kopanina - Chomutov 2:1 np (1:1)

    0:5 (0:3)

    So 24.07. 2010 17:00

    Góly (Asistence)

    Góly (Asistence)

    P Sestava ŽK ČK S ZN
    P Sestava ŽK ČK S ZN
    P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
    P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
    Soutěž nemá správce [ více ]