Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 14. srpna 2018
svátek má Alan.
Hlavní menu
  • ID: 11681
  • Návštěvy: 610/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    76658
    Týden:
    610
    Dnes:
    87
    On-line:
    1
     <  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17  > 
    18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34

    27.kolo

    So 12.05. 10:15 Písek - Ústí n.O. 1:2 (1:0)
    So 12.05. 10:15 Vyšehrad - Domažlice 5:4 np (4:4)
    So 12.05. 13:30 Čížová - Nymburk 1:2 (0:2)
    So 12.05. 17:00 Dobrovice - Zápy 2:1 (1:1)
    Ne 13.05. 17:00 Brozany - Litoměřicko 3:1 (2:0)
    Ne 13.05. 17:00 Benešov - Vltavín 3:2 np (2:2)
    Ne 13.05. 17:00 Jirny - Chrudim 1:2 np (1:1)
    Ne 13.05. 17:00 Benátky - Králův Dvůr 3:2 np (2:2)
    Ne 13.05. 17:00 Štěchovice - Převýšov 1:2 np (1:1)

    5:4 n.p. (4:4)

    So 12.05. 2018 10:15 - Uhříněves UMT - 189 diváků
    Rozhodčí: VaŇkát - Klupák, šimeček

    Góly (Asistence)

         F. Drobílek
       20´  D. Hradecký
       33´  F. Drobílek
       90´  J. Heřman

    Góly (Asistence)

         L. Matějka
       31´  L. Matějka
       53´  L. Matějka
       58´  D. Bezdička
    P Sestava ŽK ČK S ZN
    B
    O 58
    O
    Z
    Z 78
    Z 70 74
    Z
    Z
    Z
    Z 36
    U
    P Sestava ŽK ČK S ZN
    B 93
    O
    O
    O
    O
    Z 88
    Z 60
    Z 91
    Z
    Z 36
    U 84
    P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
    U 58
    Z 74
    U 78
    O
    Z
    B
    P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
    U 60
    O 84
    O 88
    Z 91
    Z 93
    O
    Trenér:   Jaroslav Klíma   Trenér:   Pavel Vaigl  
    Správce soutěže: Jaroslav Hruška