Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 14. srpna 2018
svátek má Alan.
Hlavní menu
  • ID: 11681
  • Návštěvy: 610/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    76658
    Týden:
    610
    Dnes:
    87
    On-line:
    1
     <  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17  > 
    18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34

    9.kolo

    So 07.10. 10:15 Vyšehrad - Králův Dvůr 7:1 (3:0)
    So 07.10. 10:15 Vltavín - Ústí n.O. 2:0 (1:0)
    So 07.10. 10:30 Benešov - Domažlice 1:2 (0:2)
    So 07.10. 13:30 Čížová - Písek 2:1 np (1:1)
    So 07.10. 16:00 Dobrovice - Chrudim 1:0 (1:0)
    Ne 08.10. 16:00 Jirny - Litoměřicko 2:1 (1:0)
    Ne 08.10. 16:00 Štěchovice - Nymburk 3:1 (1:0)
    Ne 08.10. 16:00 Brozany - Převýšov 3:1 (2:0)
    Ne 08.10. 16:00 Benátky - Zápy 1:3 (0:0)

    7:1 (3:0)

    So 07.10. 2017 10:15 - Uhříněves UMT - 162 diváků
    Rozhodčí: Benedikt - Urban, Vrchota

    Góly (Asistence)

         J. Doležal
       30´  J. Čtvrtníček
       42´  F. Drobílek
       56´  J. Čtvrtníček
       77´  D. Hašek
       81´  J. Jakab
       90´  J. Macej

    Góly (Asistence)

       85´  J. Matas
    P Sestava ŽK ČK S ZN
    B
    O
    O
    Z 77
    Z 74 77
    Z 73
    Z
    Z
    Z
    Z 69
    U 63
    P Sestava ŽK ČK S ZN
    B
    O 46
    O 81
    O
    O 46
    Z 46
    Z
    Z
    Z 63
    Z
    U 21
    P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
    U 63
    O 69
    Z 73
    Z 77
    U 77
    B
    P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
    Z 46
    Z 46
    Z 46
    Z 63
    Z 81
    B
    Trenér:   Jaroslav Klíma   Trenér:   Jiří Sabou  
    Správce soutěže: Jaroslav Hruška