Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 17. listopadu 2019
Den boje za svobodu a demokracii.
Hlavní menu
  • ID: 11031
  • Návštěvy: 151/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-19
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    26445
    Týden:
    151
    Dnes:
    17
    On-line:
    1
     <  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17  > 
    18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34

    17.kolo

    St 14.09. 11:00 Meteor - Ústí n/L 5:0 (3:0)
    St 14.09. 17:00 Slavia Praha B - Jablonec 5:2 (2:0)
    St 14.09. 17:00 Chrudim - Táborsko 2:1 (0:0)
    St 14.09. 17:00 Olympia HK - Náchod 1:0 np (0:0)
    St 14.09. 17:00 Motorlet Praha - Písek 1:0 (0:0)
    St 14.09. 17:00 SK Kladno - Bohemians 1905 2:3 np (2:2)
    St 14.09. 17:00 Viktoria Žižkov - Mostecký FK 3:1 (1:1)
    St 14.09. 17:00 Benešov - Slovan Liberec 2:6 (1:3)
    St 14.09. 17:00 Sokolov - Dukla Praha 2:1 (1:0)

    5:2 (2:0)

    St 14.09. 2016 17:00 - 50 diváků
    Rozhodčí: Cichra - šimek, Zíka

    Góly (Asistence)

       28´  M. Čermák   (penalta)
       45´  M. Čermák
       57´  M. Čermák
       60´  L. Bielesz
       85´  M. Čermák

    Góly (Asistence)

       74´  T. Kováčik
       87´  D. Pleštil
    P Sestava ŽK ČK S ZN
    B
    O 70
    O
    O
    O
    Z
    Z 83
    Z 61
    Z
    Z 76
    U 57
    P Sestava ŽK ČK S ZN
    B
    O 27
    O
    O 61
    O 85
    Z 46
    Z
    Z
    Z
    U 61
    U
    P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
    Z 57
    Z 61
    Z 70
    Z 76
    Z 83
    B
    P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
    U 46
    U 61
    U 61
    O 85
    O
    U
    B
    Trenér:   Michal Petrouš   Trenér:   Zdeněk Klucký  
    Správce soutěže: X X