Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Sobota, 6. června 2020
svátek má Norbert.
Hlavní menu
  • ID: 11031
  • Návštěvy: 50/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-19
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    26799
    Týden:
    50
    Dnes:
    4
    On-line:
    1
     <  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17  > 
    18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34

    6.kolo

    So 17.09. 10:00 Jablonec - Motorlet Praha 5:1 (3:0)
    So 17.09. 10:15 SK Kladno - Olympia HK 2:3 (2:1)
    So 17.09. 10:15 Meteor - Táborsko 1:0 (0:0)
    So 17.09. 10:15 Dukla Praha - Písek 2:0 (1:0)
    So 17.09. 10:30 Slovan Liberec - Mostecký FK 2:3 np (2:2)
    Ne 18.09. 10:00 Viktoria Žižkov - Chrudim 2:1 (1:0)
    Ne 18.09. 10:00 Benešov - Slavia Praha B 2:4 (1:1)
    Ne 18.09. 14:00 Sokolov - Náchod 8:4 (4:2)
    St 05.10. 11:00 Ústí n/L - Bohemians 1905 5:3 (3:1)

    8:4 (4:2)

    Ne 18.09. 2016 14:00 - 30 diváků
    Rozhodčí: Melničuk - Procházka, Sapoušek

    Góly (Asistence)

       14´  J. Lattisch
       15´  J. Lattisch
       21´  D. Harcuba
       31´  R. Vokáč
       63´  J. Lattisch
       65´  J. Lattisch
       80´  J. Lattisch
       87´  R. Body

    Góly (Asistence)

       37´  E. Berger
       43´  E. Berger
       46´  P. Urban
       49´  L. Pavlíček
    P Sestava ŽK ČK S ZN
    B
    O
    O
    O
    O 80
    Z 55 80
    Z 46
    Z 46
    Z 80
    Z
    U 85
    P Sestava ŽK ČK S ZN
    B
    O 46
    O
    O
    O
    Z
    Z 58
    Z
    Z 46
    U
    U
    P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
    Z 46
    Z 46
    O 80
    U 80
    U 80
    U 85
    B
    P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
    Z 46
    Z 46
    Z 58
    Z
    Trenér:   Tomáš Hájek   Trenér:   Jaroslav Novotný  
    Správce soutěže: X X