Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 16. října 2019
svátek má Havel.
Hlavní menu
  • ID: 11031
  • Návštěvy: 162/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-19
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    26399
    Týden:
    162
    Dnes:
    25
    On-line:
    1
     <  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17  > 
    18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34

    19.kolo

    So 04.03. 10:00 Mostecký FK - Meteor 2:1 (2:1)
    So 04.03. 11:00 Slovan Liberec - Sokolov 2:1 (2:0)
    So 04.03. 12:30 Písek - Viktoria Žižkov 1:2 np (1:1)
    So 04.03. 14:00 Chrudim - Jablonec 5:3 (2:1)
    So 04.03. 14:30 Ústí n/L - Dukla Praha 2:4 (1:1)
    Ne 05.03. 10:00 Táborsko - Motorlet Praha 0:4 (0:3)
    Ne 05.03. 10:00 Náchod - SK Kladno 2:4 (0:1)
    Ne 05.03. 10:00 Bohemians 1905 - Benešov 5:1 (2:0)
    Ne 05.03. 14:30 Slavia Praha B - Olympia HK 0:1 np (0:0)

    5:3 (2:1)

    So 04.03. 2017 14:00 - Emila Zátopka - 58 diváků
    Rozhodčí: Slavíček - Bleša, Smitka

    Góly (Asistence)

         D. Vašulín
       18´  T. Linhart
       62´  D. Vašulín
       67´  T. Kopecký   (penalta)
       73´  M. Zikmunda

    Góly (Asistence)

       13´  N. Hllůže   (penalta)
       52´  T. Kováčik
       80´  L. Petržilka
    P Sestava ŽK ČK S ZN
    B
    Z
    Z
    Z
    Z 61
    Z
    Z
    Z 81
    Z 62
    Z
    Z 88
    P Sestava ŽK ČK S ZN
    B
    O 46
    O 65
    O 66
    O 46
    Z 75
    Z
    Z
    Z
    U 75
    U 21
    P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
    Z 62
    Z 81
    Z 88
    B
    P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
    B 21
    B 46
    O 46
    O 75
    U 75
    B
    Trenér:   Milan Svoboda   Trenér:   David Breda  
    Správce soutěže: X X