Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist
Hlavní menu
  • ID: 3210
  • Návštěvy: 616/1
  • Fans: 30
  • web >
  • Olomouc  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Návštěvy klubové karty

Celkem:
27012
Týden:
616
Dnes:
8
On-line:
1

Pohár FAČR - MOL cup

ID: 10969  |  Sezona: 2016/17  |  muži  |  Návštěvy: 99/0
 <  01 02 03 04 05 06 07 08  > 

2.Kolo

Út 09.08. 17:00 Nový Jičín - Karviná 1:2 (1:0)
St 10.08. 17:00 Líšeň - Prostějov 1:3 (1:1)
St 10.08. 17:00 Hulín - Znojmo 2:1 (1:0)
St 10.08. 17:00 Hlučín - Frýdek-Místek 2:1 pp (1:1)
St 10.08. 17:00 Živanice - Pardubice 0:1 (0:1)
St 10.08. 17:00 Český Brod - České Budějovice 3:4 (1:3)
St 10.08. 17:00 Uničov - 1.FC Slovácko 1:3 (0:0)
St 10.08. 17:00 Králův Dvůr - Teplice 1:0 (1:0)
St 10.08. 17:00 Slavičín - Zbrojovka Brno 1:3 (0:2)
St 10.08. 17:00 Klatovy - Jihlava 1:9 (0:5)
St 10.08. 17:00 Benátky - Vlašim 2:5 pp (2:2)
St 10.08. 17:00 Slavoj Polná - Sigma Olomouc 1:10 (1:5)
St 10.08. 17:00 Tachov - Viktoria Žižkov 2:1 np (0:0)
St 10.08. 17:00 Chrudim - Vítkovice 1:0 pp (0:0)
St 10.08. 17:00 Štěchovice - Bohemians 1905 2:3 (1:1)
St 10.08. 17:00 Písek - Varnsdorf 3:0 (1:0)
St 10.08. 17:00 Vltavín - Táborsko 1:2 (1:1)
St 10.08. 17:00 Domažlice - Jablonec 1:4 (0:3)
St 10.08. 17:00 Šumperk - Opava 1:4 (1:1)
St 10.08. 17:00 Admira Praha - Hradec Králové 1:4 (0:2)
St 10.08. 17:00 Převýšov - Dukla Praha 0:3 (0:1)
Út 16.08. 17:00 Litoměřicko - 1.FK Příbram 3:1 (3:0)
St 17.08. 17:00 Velké Meziříčí - Třinec 2:1 (2:0)
Út 23.08. 17:00 Břeclav - Baník Ostrava 0:6 (0:2)
Út 23.08. 17:00 Benešov - Ústí n/L 2:4 (2:2)
Út 23.08. 17:00 Třebíč - Zlín 0:4 (0:2)
St 24.08. 17:00 Zápy - Sokolov 2:1 (1:0)

1:9 (0:5)

St 10.08. 2016 17:00

Góly (Asistence)

Góly (Asistence)

     H. Harba
   13´  H. Harba
   16´  P. Dvořák
   23´  P. Dvořák
   41´  R. Šamánek
   69´  H. Harba
   80´  J. Urblík
   81´  R. Šamánek
   89´  J. Fulnek
P Sestava ŽK ČK S ZN
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O
O 46
O
O
Z
Z
Z
Z 67
U
U 46
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Z 46
O 46
Z 67
Z
Z
Z
Z
Trenér:   Michal Hipp  
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: 1.liga, So 04.04. 17:00
České Budějovice - Sigma Olomouc
B-Tým: Moravskoslezská liga, So 04.04. 15:30
Uherský Brod - Sigma Olomouc
Dorost U-19: 1.liga staršího dorostu, So 04.04. 11:00
Viktoria Plzeň - Sigma Olomouc
Dorost U-17: 1.liga mladšího dorostu, So 04.04. 13:15
Viktoria Plzeň - Sigma Olomouc
Dorost U-19 B: MSL - U19, Ne 05.04. 11:00
Baník Ostrava - Sigma Olomouc
Dorost U-17 B: MSL - U17, Ne 05.04. 13:15
Baník Ostrava - Sigma Olomouc
Žáci U-15: MSL Top, So 04.04. 10:00
Sigma Olomouc - Karviná
Žáci U-14: MSL Top, So 04.04. 12:00
Sigma Olomouc - Karviná
: Nadstavba D,E,F, So 25.04. 12:15
Sigma Olomouc - 1.OMK Šternberk
Žáci U-13: MSL skupina sever, Ne 05.04. 10:00
Sigma Olomouc - Vsetín
Žáci U-12: MSL skupina sever, Ne 05.04. 10:00
Sigma Olomouc - Vsetín
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 24 18 4 2 48:8 58
2. 24 15 5 4 45:20 50
3. 24 11 7 6 42:31 40
4. 24 11 5 8 36:27 38
5. 24 11 4 9 42:37 37
6. 24 10 7 7 30:27 37
7. 23 11 3 9 42:31 36
8. 24 11 3 10 39:38 36
9. 24 9 8 7 42:32 35
10. 24 7 11 6 31:29 32
11. 24 7 6 11 25:37 27
12. 23 5 9 9 19:35 24
13. 24 5 8 11 20:30 23
14. 24 6 4 14 22:40 22
15. 24 4 5 15 11:41 17
16. 24 3 5 16 15:46 14

© 2012 Dalibor Fridrich publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.