Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist
Hlavní menu
  • ID: 3210
  • Návštěvy: 743/1
  • Fans: 30
  • web >
  • Olomouc  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Návštěvy klubové karty

Celkem:
26777
Týden:
743
Dnes:
79
On-line:
1

Pohár FAČR - MOL cup

ID: 10969  |  Sezona: 2016/17  |  muži  |  Návštěvy: 129/0
 <  01 02 03 04 05 06 07 08  > 

2.Kolo

Út 09.08. 17:00 Nový Jičín - Karviná 1:2 (1:0)
St 10.08. 17:00 Líšeň - Prostějov 1:3 (1:1)
St 10.08. 17:00 Hulín - Znojmo 2:1 (1:0)
St 10.08. 17:00 Hlučín - Frýdek-Místek 2:1 pp (1:1)
St 10.08. 17:00 Živanice - Pardubice 0:1 (0:1)
St 10.08. 17:00 Český Brod - České Budějovice 3:4 (1:3)
St 10.08. 17:00 Uničov - 1.FC Slovácko 1:3 (0:0)
St 10.08. 17:00 Králův Dvůr - Teplice 1:0 (1:0)
St 10.08. 17:00 Slavičín - Zbrojovka Brno 1:3 (0:2)
St 10.08. 17:00 Klatovy - Jihlava 1:9 (0:5)
St 10.08. 17:00 Benátky - Vlašim 2:5 pp (2:2)
St 10.08. 17:00 Slavoj Polná - Sigma Olomouc 1:10 (1:5)
St 10.08. 17:00 Tachov - Viktoria Žižkov 2:1 np (0:0)
St 10.08. 17:00 Chrudim - Vítkovice 1:0 pp (0:0)
St 10.08. 17:00 Štěchovice - Bohemians 1905 2:3 (1:1)
St 10.08. 17:00 Písek - Varnsdorf 3:0 (1:0)
St 10.08. 17:00 Vltavín - Táborsko 1:2 (1:1)
St 10.08. 17:00 Domažlice - Jablonec 1:4 (0:3)
St 10.08. 17:00 Šumperk - Opava 1:4 (1:1)
St 10.08. 17:00 Admira Praha - Hradec Králové 1:4 (0:2)
St 10.08. 17:00 Převýšov - Dukla Praha 0:3 (0:1)
Út 16.08. 17:00 Litoměřicko - 1.FK Příbram 3:1 (3:0)
St 17.08. 17:00 Velké Meziříčí - Třinec 2:1 (2:0)
Út 23.08. 17:00 Břeclav - Baník Ostrava 0:6 (0:2)
Út 23.08. 17:00 Benešov - Ústí n/L 2:4 (2:2)
Út 23.08. 17:00 Třebíč - Zlín 0:4 (0:2)
St 24.08. 17:00 Zápy - Sokolov 2:1 (1:0)

3:4 (1:3)

St 10.08. 2016 17:00

Góly (Asistence)

Góly (Asistence)

   11´  P. Benát
   16´  A. Čermák
   42´  A. Čermák
   86´  P. Novák
P Sestava ŽK ČK S ZN
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O
O
O
O 46
Z
Z 67
Z
Z
Z
U 61
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
U 46
U 61
Z
B
U
U
Z
Trenér:   Jiří Lerch  
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: 1.liga, Ne 23.02. 17:00
Sigma Olomouc - Sparta Praha
B-Tým: Moravskoslezská liga, So 07.03. 14:30
Rosice - Sigma Olomouc
Dorost U-19: 1.liga staršího dorostu, So 29.02. 11:00
Karviná - Sigma Olomouc
Dorost U-17: 1.liga mladšího dorostu, So 29.02. 13:15
Karviná - Sigma Olomouc
Dorost U-19 B: MSL - U19, Ne 15.03. 14:30
Sigma Olomouc - 1.SC Znojmo
Dorost U-17 B: MSL - U17, So 14.03. 00:00
Sigma Olomouc - 1.SC Znojmo
Žáci U-15: MSL Top, So 07.03. 00:00
Sigma Olomouc - Zbrojovka Brno
Žáci U-14: MSL Top, So 07.03. 00:00
Sigma Olomouc - Zbrojovka Brno
: Nadstavba D,E,F, So 25.04. 12:15
Sigma Olomouc - 1.OMK Šternberk
Žáci U-13: MSL skupina sever, So 21.03. 00:00
HFK Olomouc - Sigma Olomouc
Žáci U-12: MSL skupina sever, So 21.03. 00:00
HFK Olomouc - Sigma Olomouc
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 22 18 3 1 47:5 57
2. 22 13 5 4 42:19 44
3. 21 11 5 5 39:27 38
4. 21 10 4 7 31:23 34
5. 21 9 6 6 39:28 33
6. 22 10 3 9 38:31 33
7. 22 10 3 9 39:35 33
8. 21 10 3 8 36:33 33
9. 22 9 6 7 28:27 33
10. 21 6 10 5 28:26 28
11. 21 5 8 8 19:32 23
12. 22 6 5 11 22:35 23
13. 21 6 3 12 16:32 21
14. 21 3 7 11 15:30 16
15. 22 3 5 14 9:36 14
16. 22 3 4 15 15:44 13

© 2012 Dalibor Fridrich publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.