Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pátek, 21. července 2017
svátek má Vítězslav.
Hlavní menu
  • ID: 10969
  • Návštěvy: 177/1
  • pohárová soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    24975
    Týden:
    177
    Dnes:
    9
    On-line:
    1
     <  01 02 03 04 05 06 07 08  > 

    1.Kolo

    29.07. 17:30 Stará Říše - Velké Meziříčí 1:2 (1:1)
    So 30.07. 10:15 Havířov - Třinec 1:2 (0:0)
    So 30.07. 10:15 Admira Praha - Dobrovice 3:2 np (2:2)
    So 30.07. 10:15 Kratonohy - MFK Chrudim 1:5 (0:0)
    So 30.07. 10:30 Mar. Lázně - Baník Sokolov 1:6 (1:4)
    So 30.07. 11:00 Př. Kopanina - Tachov 3:6 (3:4)
    So 30.07. 17:00 Tasovice - Třebíč 0:2 (0:1)
    So 30.07. 17:00 Olympia HK - Vlašim 1:2 (1:1)
    So 30.07. 17:00 Chotěboř - Slavoj Polná 1:6 (0:3)
    So 30.07. 17:00 Letohrad - Pardubice 0:5 (0:1)
    So 30.07. 17:00 Kladno - MAS Táborsko 0:4 (0:2)
    So 30.07. 17:00 Klatovy - Vyšehrad 4:2 (1:0)
    So 30.07. 17:00 Šumperk - Mohelnice 1:0 (1:0)
    So 30.07. 17:00 Chrastava - Zápy 1:2 (1:0)
    So 30.07. 17:00 Souš - Vltavín 0:2 (0:2)
    So 30.07. 17:00 Břeclav - Vyškov 4:3 (1:1)
    So 30.07. 17:00 Přerov - Uničov 1:5 (0:1)
    So 30.07. 17:00 Holešov - Sigma Olomouc 0:6 (0:1)
    So 30.07. 17:00 Proboštov - Varnsdorf 1:3 (1:1)
    So 30.07. 17:00 Velvary - Převýšov 1:4 (1:1)
    So 30.07. 17:00 Motorlet Praha - České Budějovice 2:3 np (2:2)
    So 30.07. 17:00 Tišnov - Prostějov 0:3 (0:3)
    So 30.07. 17:00 Nové Sady - Frýdek-Místek 0:1 (0:0)
    So 30.07. 17:00 Sezimovo Ústí - Písek 0:3 (0:2)
    So 30.07. 17:00 Brozany - Benešov 2:3 np (2:2)
    So 30.07. 17:00 Dvůr Králové - Benátky 0:3 (0:1)
    So 30.07. 17:00 Český Brod - Hořovicko 3:1 (0:1)
    So 30.07. 17:00 Rýmařov - Hlučín 1:2 (1:0)
    So 30.07. 17:00 Hodonín - Hulín 2:3 np (1:1)
    So 30.07. 17:00 Líšeň - Otrokovice 1:0 (0:0)
    So 30.07. 17:00 Rosice - Znojmo 0:1 (0:0)
    So 30.07. 17:00 Náchod - Viktoria Žižkov 0:3 (0:2)
    So 30.07. 17:00 Petřkovice - SFC Opava 0:1 (0:0)
    So 30.07. 17:00 Hranice - Nový Jičín 0:5 (0:0)
    So 30.07. 17:00 Brumov - Vítkovice 0:5 (0:5)
    So 30.07. 17:00 Lomnice - Domažlice 1:10 (1:6)
    So 30.07. 17:00 Dolní Benešov - Baník Ostrava 0:3 (0:2)
    So 30.07. 17:00 Štětí - Ústí n/L 0:6 (0:2)
    So 30.07. 17:00 Slavičín - Kroměříž 1:0 (0:0)
    So 30.07. 17:00 Kolín - Králův Dvůr 0:1 (0:0)
    So 30.07. 18:00 Čáslav - Živanice 0:3 (0:1)
    Ne 31.07. 17:00 Meteor - Litoměřicko 2:3 (1:1)
    Ne 31.07. 17:00 SK Rakovník - Štěchovice 0:2 (0:2)

    3:2 n.p. (2:2)

    So 30.07. 2016 10:15 - Admira tráva

    Góly (Asistence)

       54´  T. Majer   (pen.)
       61´  B. Nádeníček   (J. Mošna)

    Góly (Asistence)

    P Sestava ŽK ČK S ZN
    B
    O
    O
    O 87
    O 15
    Z
    Z 34
    Z 96
    Z 78
    Z 71
    U
    P Sestava ŽK ČK S ZN
    P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
    Z 71 85
    Z 78
    P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
    Trenér:   Jindřich Tichai  
    Správce soutěže: Petr Holoubek