Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 26. února 2020
svátek má Dorota.
Hlavní menu
  • ID: 2060
  • Návštěvy: 275/1
  • Fans: 18
  • web >
  • Hradec Králové  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
20961
Týden:
275
Dnes:
13
On-line:
1

Pohár FAČR - MOL cup

ID: 10969  |  Sezona: 2016/17  |  muži  |  Návštěvy: 124/0
 <  01 02 03 04 05 06 07 08  > 

1.Kolo

29.07. 17:30 Stará Říše - Velké Meziříčí 1:2 (1:1)
So 30.07. 10:15 Admira Praha - Dobrovice 3:2 np (2:2)
So 30.07. 10:15 OHK Kratonohy - Chrudim 1:5 (0:0)
So 30.07. 10:15 Havířov - Třinec 1:2 (0:0)
So 30.07. 10:30 Mar. Lázně - Sokolov 1:6 (1:4)
So 30.07. 11:00 Př. Kopanina - Tachov 3:6 (3:4)
So 30.07. 17:00 Olympia HK - Vlašim 1:2 (1:1)
So 30.07. 17:00 Souš - Vltavín 0:2 (0:2)
So 30.07. 17:00 SK Kladno - Táborsko 0:4 (0:2)
So 30.07. 17:00 Dolní Benešov - Baník Ostrava 0:3 (0:2)
So 30.07. 17:00 Letohrad - Pardubice 0:5 (0:1)
So 30.07. 17:00 Chrastava - Zápy 1:2 (1:0)
So 30.07. 17:00 Tasovice - Třebíč 0:2 (0:1)
So 30.07. 17:00 Štětí - Ústí n/L 0:6 (0:2)
So 30.07. 17:00 Proboštov - Varnsdorf 1:3 (1:1)
So 30.07. 17:00 Břeclav - Vyškov 4:3 (1:1)
So 30.07. 17:00 Přerov - Uničov 1:5 (0:1)
So 30.07. 17:00 Holešov - Sigma Olomouc 0:6 (0:1)
So 30.07. 17:00 Velvary - Převýšov 1:4 (1:1)
So 30.07. 17:00 Motorlet Praha - České Budějovice 2:3 np (2:2)
So 30.07. 17:00 Tišnov - Prostějov 0:3 (0:3)
So 30.07. 17:00 Chotěboř - Slavoj Polná 1:6 (0:3)
So 30.07. 17:00 Klatovy - Vyšehrad 4:2 (1:0)
So 30.07. 17:00 Šumperk - Mohelnice 1:0 (1:0)
So 30.07. 17:00 Dvůr Králové - Benátky 0:3 (0:1)
So 30.07. 17:00 Český Brod - Hořovicko 3:1 (0:1)
So 30.07. 17:00 Rýmařov - Hlučín 1:2 (1:0)
So 30.07. 17:00 Hodonín - Hulín 2:3 np (1:1)
So 30.07. 17:00 Líšeň - Otrokovice 1:0 (0:0)
So 30.07. 17:00 Rosice - Znojmo 0:1 (0:0)
So 30.07. 17:00 Náchod - Viktoria Žižkov 0:3 (0:2)
So 30.07. 17:00 Petřkovice - Opava 0:1 (0:0)
So 30.07. 17:00 Hranice - Nový Jičín 0:5 (0:0)
So 30.07. 17:00 Kolín - Králův Dvůr 0:1 (0:0)
So 30.07. 17:00 Nové Sady - Frýdek-Místek 0:1 (0:0)
So 30.07. 17:00 Sezimovo Ústí - Písek 0:3 (0:2)
So 30.07. 17:00 Brozany - Benešov 2:3 np (2:2)
So 30.07. 17:00 Brumov - Vítkovice 0:5 (0:5)
So 30.07. 17:00 Lomnice - Domažlice 1:10 (1:6)
So 30.07. 17:00 Slavičín - Kroměříž 1:0 (0:0)
So 30.07. 18:00 Čáslav - Živanice 0:3 (0:1)
Ne 31.07. 17:00 Meteor - Litoměřicko 2:3 (1:1)
Ne 31.07. 17:00 SK Rakovník - Štěchovice 0:2 (0:2)

1:3 (1:1)

So 30.07. 2016 17:00

Góly (Asistence)

Góly (Asistence)

P Sestava ŽK ČK S ZN
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
B
O
O
O
O
O
O
Z
Z
Z
Z
Z
Z
Z
Z
Z
Z
U
U
U
U
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
O
U
Z
Z
Z
Z
Trenér:   Roman Veselý  
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: Fortuna národní liga, So 07.03. 14:30
Hradec Králové - Líšeň
B-Tým: ČFL - skupina B, Ne 08.03. 14:30
Mladá Boleslav - Hradec Králové
Ženy: 2.liga žen, So 21.03. 15:00
Čáslav - Hradec Králové
Dorost U-19: 1.liga staršího dorostu, So 29.02. 14:00
Hradec Králové - Viktoria Plzeň
Dorost U-17: 1.liga mladšího dorostu, So 29.02. 16:15
Hradec Králové - Viktoria Plzeň
Dorost U-17 B: Ćeská liga B U-17, Ne 08.03. 00:00
Hradec Králové - FC Liberec-mládež
Žáci U-15: Česká liga, So 07.03. 10:00
Hradec Králové - CU Bohemians
Žáci U-14: Česká liga, So 07.03. 00:00
Hradec Králové - CU Bohemians
Žáci U-13: ČL skupina D, So 21.03. 00:00
Hradec Králové - Čáslav
Žáci U-12: ČL skupina D, So 21.03. 00:00
Hradec Králové - Čáslav
Dívky U-13: OP ml.žáci, Út 31.03. 16:30
Hradec Králové - Třebeš
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 16 11 2 3 29:11 35
2. 16 9 5 2 32:20 32
3. 16 9 4 3 35:17 31
4. 16 10 1 5 34:21 31
5. 16 9 3 4 31:16 30
6. 16 8 2 6 26:21 26
7. 16 7 4 5 25:19 25
8. 16 6 5 5 31:27 23
9. 16 5 7 4 24:21 22
10. 16 4 6 6 16:26 18
11. 16 5 3 8 18:33 18
12. 16 5 2 9 21:27 17
13. 16 3 6 7 21:37 15
14. 16 4 2 10 15:27 14
15. 16 2 4 10 17:32 10
16. 16 1 4 11 14:34 7