Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist
Hlavní menu
  • ID: 3030
  • Návštěvy: 805/1
  • Fans: 2
  • web >
  • Vyškov  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Návštěvy klubové karty

Celkem:
25935
Týden:
805
Dnes:
43
On-line:
1

Jihomoravský krajský přebor

ID: 10872  |  Sezona: 2016/17  |  muži  |  Návštěvy: 117/0
< 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15  > 
16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

1.kolo

So 05.11. 14:00 Tišnov - Rousínov 0:1 (0:0)
So 05.11. 14:00 Ráječko - Novosedly 2:1 (0:0)
So 05.11. 14:00 Moravská Slavia - Vojkovice 0:3 (0:2)
So 05.11. 14:00 Bystrc - M. Krumlov 5:2 (3:0)
So 05.11. 14:00 Mutěnice - Ivančice 2:0 (2:0)
So 05.11. 14:00 Lanžhot - Boskovice 0:3 (0:1)
So 05.11. 14:00 Bosonohy - Sparta Brno 3:1 (2:0)
Ne 06.11. 14:00 Bučovice - Bohunice 2:3 (1:1)

0:1 (0:0)

So 05.11. 2016 14:00 - Tišnov - 200 diváků
Rozhodčí: Marinč - Procházka, Martinec

Góly (Asistence)

Góly (Asistence)

   90´  M. Žoček
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O
O
Z
Z 86
Z 90
Z
Z
Z
Z 41 62
U 77
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O
O
O
O 51
Z 90
Z
Z 78
Z
U 90 90
U 86
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
U 62
O 86
U
U
U
U
B
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
O 78
Z 86
O 90
O
Z
B
Trenér:   Zdeněk Valnoha   Trenér:   Tomáš Kovanda  
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: Jihomoravský přebor, Ne 22.03. 15:00
Boskovice - Rousínov
B-Tým: Okresní přebor, So 21.03. 00:00
Rousínov - Slavkov
Dorost U-19: I. třída, skupina A, Ne 22.03. 12:45
Slavkov - Rousínov
Žáci U-15: I. třída, skupina A, Ne 29.03. 10:00
Rousínov - Start Brno
Žáci U-13: I. třída, skupina A, Ne 29.03. 11:45
Rousínov - Start Brno
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 15 13 2 0 48:22 41
2. 15 10 2 3 43:20 32
3. 15 10 2 3 41:20 32
4. 15 10 1 4 39:22 31
5. 15 9 0 6 31:18 27
6. 15 8 0 7 34:30 24
7. 15 6 3 6 23:23 21
8. 15 6 1 8 30:24 19
9. 15 6 1 8 35:38 19
10. 15 6 1 8 26:42 19
11. 15 4 4 7 22:21 16
12. 15 5 1 9 23:38 16
13. 15 4 3 8 17:25 15
14. 15 3 3 9 15:34 12
15. 15 3 2 10 21:37 11
16. 15 3 2 10 24:58 11

Krátké zprávy z klubu

Přípravná utkání B mužstva-zima 2020

14.01. 2020 | 19:27 15.2. v 11hod MFK B (UT Vyškov)
29.2. v 16hod SK Jedovnice (UT Blansko)
8.3. v 10hod SK Žarošice (UT Dambořice)
15.3. v 14hod TJ Vícemilice (hř. Vícemilice)

Plán přípravy A mužstva

14.01. 2020 | 19:25 V sekci ke stažení je plán přípravy A mužstva

Starší přípravka v Hustopečích třetí

14.01. 2020 | 19:04 Starší přípravka se zúčastnila mezinárodního turnaje v Hustopečích, kde
obsadili 3.místo.
Výsledky:
Tatran-FC Svratka Brno 1:4, Tatran-FC Slovan Ivanka pri Dunaji 3:4,
Tatran-FC Hustopeče 7:0, Tatran-SK Žebětín 5:2.
Branky:
Vanderka 7x,Hlavsa 2x,Hanák 2x,Kovařík 2x,Bartošek 2x,Machala 1x.
Sestava:
Svoboda,Juráček,Vanderka,Hanák,Bartošek,Machala,Kovařík,Hlavsa.

Starší přípravka v Pohořelicích třetí

12.12. 2019 | 14:25 Ani po skončení sezony starší přípravka nezahálí, další víkend opět kluci nastoupili
ve skvělé formě, i když s velkou marodkou, v pohořelické hale. Dokázali uhrát,
ve velmi kvalitně obsazeném turnaji, 3. místo. Vítězem turnaje se stala děvčata z
Hodonína, která převálcovala svým výkonem všechny týmy. Klukům za jejich výkon
moc děkuji.
Tatran-Svratka Brno 1:0, Tatran-Svratka Brno žlutá 3:2, Tatran-Sparta Brno 3:3,
Tatran-Mirava Ratíškovice 4:4, Tatran-MND Hodonín dívky 0:2, Tatran-Kuřim 1:0.
Sestava:Svoboda,Kovařík,Doležel,Machala,Vanderka,Hlavsa,Dospiva.
Branky:Vanderka 7x,Svoboda 2x,Kovařík 1x,Dospiva 1x, Machala 1x.

© 2012 Dalibor Fridrich publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.