Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 14. října 2019
svátek má Agáta.
Hlavní menu
  • ID: 1851
  • Návštěvy: 39/1
  • Fans: 3
  • web >
  • Ústí nad Labem  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
7187
Týden:
39
Dnes:
11
On-line:
1

Ústecký krajský přebor

ID: 10850  |  Sezona: 2016/17  |  muži  |  Návštěvy: 114/0
 <  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15  > 
16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

7.kolo

So 24.09. 10:15 Hrobce - Modlany 3:2 (2:1)
So 24.09. 11:00 Srbice - Kadaň 5:0 (1:0)
So 24.09. 15:00 Bílina - Litvínov 3:1 (1:0)
So 24.09. 16:30 Proboštov - Žatec 1:2 np (1:1)
So 24.09. 16:30 Horní Jiřetín - Vilémov 1:0 np (0:0)
So 24.09. 16:30 Krupka - Neštěmice 2:3 np (2:2)
Ne 25.09. 16:30 Louny - Brná 7:0 (3:0)

7:0 (3:0)

Ne 25.09. 2016 16:30 - 200 diváků
Rozhodčí: Klimpl - Sedláček, Kuriljak

Góly (Asistence)

   11´  M. Lesniak
   13´  J. Suchý
   39´  P. Soukup
   46´  V. Trup
   59´  M. Lesniak
   69´  T. Kyncl
   84´  T. Kyncl

Góly (Asistence)

P Sestava ŽK ČK S ZN
B 77
O 77
O
O 77
Z
Z 67
Z
Z
Z
Z
Z 21 70
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
Z
Z 69
Z
Z
Z
Z
Z 78
Z
U 86
U
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
U 67
Z 70
Z 77
B 77
Z
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Z 69
U
Trenér:   Pavel Schettl   Trenér:   Milan Česlák  
Správce karty klubu: Ondřej Kubát

Zápasy

A-Tým: Ústecký přebor, So 19.10. 15:30
Modrá - Brná
B-Tým: III. třída, Ne 20.10. 14:30
Brná - Lokomotiva Děčín
Žáci U-13: OP ml.žáci, So 19.10. 13:30
Malečov - Brná
#  Tým Z V VP PP P Skóre B
1. 10 6 1 2 1 16:7 22
2. 10 7 0 0 3 27:9 21
3. 10 6 1 1 2 22:13 21
4. 10 5 2 2 1 20:15 21
5. 10 5 1 2 2 20:17 19
6. 9 5 0 3 1 25:13 18
7. 10 4 3 0 3 26:22 18
8. 10 4 1 1 4 22:19 15
9. 10 4 1 1 4 20:20 15
10. 10 4 1 0 5 28:22 14
11. 10 4 1 0 5 17:19 14
12. 10 4 0 1 5 31:29 13
13. 10 3 1 0 6 16:25 11
14. 10 2 1 0 7 17:27 8
15. 10 2 0 0 8 11:34 6
16. 9 0 0 1 8 16:40 1