Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 13. října 2019
svátek má Renáta.
Hlavní menu
  • ID: 38
  • Návštěvy: 36/1
  • Fans: 1
  • web >
  • Praha 5  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
6039
Týden:
36
Dnes:
11
On-line:
1

I.A třída skupina B - Praha

ID: 10837  |  Sezona: 2016/17  |  muži  |  Návštěvy: 118/0
 <  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13  > 
14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26

19.kolo

So 29.04. 10:15 Radotín - Bohnice 1:2 (0:0)
So 29.04. 10:15 Libuš - Modřany 1:1 (0:1)
So 29.04. 10:15 Podolí - Zlíchov 1:1 (1:1)
So 29.04. 17:00 Újezd P4 - ČAFC Praha B 5:0 (3:0)
Ne 30.04. 15:30 Slivenec - Tempo 0:4 (0:3)
Ne 30.04. 17:00 Stodůlky - Lipence 2:2 (1:1)
Po 01.05. 17:00 1999 Praha - Střešovice 1911 0:3 (0:0)

2:2 (1:1)

Ne 30.04. 2017 17:00 - 100 diváků
Rozhodčí: Vojáček - Hlavnička, X

Góly (Asistence)

     P. Mikeš
   71´  R. Graf

Góly (Asistence)

   25´  R. Poul
   47´  J. Cikrt
P Sestava ŽK ČK S ZN
B 46
O
O
O
Z 63
Z
Z 71
Z
Z 34
U
U 56
P Sestava ŽK ČK S ZN
B 91
O
O
O 66
O 73
Z 13
Z 72
Z
Z 41
Z 76 88
U
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
O 34 68
B 46
Z 56
U 71
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
O 13 36
O 41
Z 73
O 88
B
Trenér:   Vladimír Halgaš  
Správce karty klubu: Jaroslav Kábele

Zápasy

A-Tým: I.B třída skupina A, Ne 20.10. 15:30
Zličín - tráva: Zličín - Lipence
B-Tým: II. třída skupina A, Ne 20.10. 15:30
Slivenec - Lipence
Žáci U-15: okresní přebor , So 26.10. 10:15
Hovorčovice - Lipence
Žáci U-13: II. třída MŽ, skupina D, Ne 20.10. 10:15
Řeporyje - Lipence
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 10 9 1 0 46:13 28
2. 10 7 1 2 32:14 22
3. 10 7 0 3 37:16 21
4. 10 5 2 3 33:14 17
5. 10 5 2 3 25:18 17
6. 10 5 1 4 39:28 16
7. 10 5 1 4 29:25 16
8. 10 4 3 3 13:20 15
9. 10 4 0 6 25:27 12
10. 10 2 4 4 20:30 10
11. 10 3 1 6 19:32 10
12. 10 2 4 4 13:30 10
13. 10 2 3 5 15:21 9
14. 10 2 2 6 16:32 8
15. 10 1 4 5 17:36 7
16. 10 1 3 6 15:38 6