Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 20. ledna 2020
svátek má Ilona.
Hlavní menu
  • ID: 10836
  • Návštěvy: 109/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Praha  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    47474
    Týden:
    109
    Dnes:
    13
    On-line:
    1
     <  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15  > 
    16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

    11.kolo

    So 22.10. 10:15 Hor. Měcholupy - Uhelné sklady 5:4 (3:0)
    So 22.10. 10:30 Union Vršovice - Ďáblice 1:1 (0:0)
    So 22.10. 10:30 Dukla JM - ČAFC Praha 0:2 (0:1)
    So 22.10. 10:30 Zličín - Zbraslav 2:2 (1:0)
    So 22.10. 14:30 Královice - Motorlet Praha B 1:7 (1:2)
    So 22.10. 15:30 ABC Braník - Admira Praha B 0:2 (0:1)
    Ne 23.10. 15:30 Újezd nad Lesy - Třeboradice 0:1 (0:0)
    Ne 23.10. 15:30 Cholupice - FC Háje 1:1 (0:1)

    5:4 (3:0)

    So 22.10. 2016 10:15 - Újezd n.L.-tráva - 80 diváků
    Rozhodčí: švorc - Gotthard, Bočok

    Góly (Asistence)

       10´  J. Hynek
       27´  M. Gračko
       41´  T. Vejr
       62´  T. Duka
       64´  T. Duka

    Góly (Asistence)

       67´  V. Šafránek
       81´  V. Šafránek
       83´  V. Šafránek
       91´  L. Steinocher   (penalta)
    P Sestava ŽK ČK S ZN
    B
    O
    O
    Z
    Z
    Z 55
    Z
    Z
    Z 17 66
    Z 27 61
    U
    P Sestava ŽK ČK S ZN
    B
    O 53 61
    O 25
    O
    O 76
    Z
    Z
    Z
    Z
    U 91
    U
    P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
    U 55 91
    U 61
    Z 66
    B
    P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
    Z 25
    O 61
    U
    Trenér:   Jakub Slezáček   Trenér:   Robert Hlavica  
    Soutěž nemá správce [ více ]