Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 8. dubna 2020
svátek má Ema.
Hlavní menu
  • ID: 1109
  • Návštěvy: 229/1
  • Fans: 4
  • web >
  • Tábor  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
17104
Týden:
229
Dnes:
17
On-line:
1

Divize - skupina C

ID: 10823  |  Sezona: 2016/17  |  muži  |  Návštěvy: 104/0
 <  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15  > 
16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

8.kolo

So 01.10. 16:30 Př. Kopanina - Živanice 1:5 (0:4)
So 01.10. 16:30 Vysoké Mýto - OHK Kratonohy 1:0 (1:0)
So 01.10. 16:30 Letohrad - Pardubice B 5:0 (1:0)
So 01.10. 16:30 Ostrá - Čáslav 1:2 np (1:1)
So 01.10. 16:30 Chrastava - Kutná Hora 1:2 (0:1)
Ne 02.10. 16:30 Kolín - Trutnov 3:1 (0:1)
Ne 02.10. 16:30 Dvůr Králové - Ústí n.O. 1:3 (1:2)
Ne 02.10. 16:30 Turnov - Náchod 1:3 (0:0)

5:0 (1:0)

So 01.10. 2016 16:30 - 160 diváků
Rozhodčí: Novotný - Průcha, Kotyza

Góly (Asistence)

   29´  J. Štěpán
   50´  J. Štěpán
   66´  T. Kabourek
   74´  J. Štěpán
   83´  R. Tichý   (penalta)

Góly (Asistence)

P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O
O 76
Z 52
Z
Z 74
Z 36
Z 78
Z
Z
U
P Sestava ŽK ČK S ZN
B 82
O
O
Z
Z
Z 74
Z
Z
Z 61
Z 67
U
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
U 36
U 52
Z 74
Z 78
B
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Z 67
Z 74
Z
Z
Trenér:   Zdeněk Vacek   Trenér:   František Kovárník  
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: ČFL - skupina A, Ne 12.04. 16:30
Táborsko - Viktoria Plzeň
Dorost U-19: Česká liga A - U19, Pá 10.04. 10:00
Viktoria Žižkov - Táborsko
Dorost U-17: Česká liga A - U17, Pá 10.04. 12:15
Viktoria Žižkov - Táborsko
Dorost U-19 B: ČD skupina A, Ne 12.04. 10:00
Přeštice - Táborsko
Dorost U-15: ČD skupina A, Ne 12.04. 12:15
Přeštice - Táborsko
: okresní přebor, So 11.04. 00:00
Jistebnice - Táborsko
Žáci U-15: Divize skupina A, Ne 12.04. 10:00
Táborsko - ABC Braník
Žáci U-14: Divize skupina A, Ne 12.04. 12:00
Táborsko - ABC Braník
Žáci U-13: okresní přebor, So 11.04. 00:00
Táborsko - Sezimovo Ústí
Žáci U-12: ČL skupina A, Ne 19.04. 15:00
Sparta Praha - Táborsko
Žáci U-13 B: okresní přebor, So 11.04. 00:00
Chotoviny - Táborsko
#  Tým Z V VP PP P Skóre B
1. 16 12 2 1 1 45:13 41
2. 16 12 1 1 2 38:13 39
3. 16 9 2 1 4 26:15 32
4. 16 9 0 4 3 26:16 31
5. 15 8 1 2 4 26:20 28
6. 16 8 1 0 7 38:27 26
7. 16 5 5 1 5 21:21 26
8. 16 8 1 0 7 24:30 26
9. 16 7 0 1 8 31:29 22
10. 16 5 1 3 7 22:28 20
11. 15 5 2 0 8 22:25 19
12. 16 3 4 0 9 20:35 17
13. 16 4 1 2 9 21:23 16
14. 16 4 1 2 9 22:34 16
15. 16 4 0 3 9 16:30 15
16. 16 2 0 1 13 11:50 7