Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 20. ledna 2020
svátek má Ilona.
Hlavní menu
  • ID: 1109
  • Návštěvy: 293/1
  • Fans: 4
  • web >
  • Tábor  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
16484
Týden:
293
Dnes:
4
On-line:
1

Divize - skupina C

ID: 10823  |  Sezona: 2016/17  |  muži  |  Návštěvy: 105/0
 <  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15  > 
16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

19.kolo

So 01.04. 10:15 OHK Kratonohy - Kolín 1:2 np (1:1)
So 01.04. 10:15 Kutná Hora - Vysoké Mýto 2:1 (2:1)
So 01.04. 10:15 Náchod - Letohrad 0:2 (0:1)
So 01.04. 16:30 Ústí n.O. - Př. Kopanina 5:1 (3:1)
So 01.04. 16:30 Chrastava - Dvůr Králové 2:0 (1:0)
Ne 02.04. 15:00 Pardubice B - Živanice 2:3 (1:2)
Ne 02.04. 16:30 Čáslav - Trutnov 5:1 (2:0)
Ne 02.04. 16:30 Turnov - Ostrá 1:0 (0:0)

2:1 (2:1)

So 01.04. 2017 10:15 - 148 diváků
Rozhodčí: Cupl - Szikszay, špindlerová

Góly (Asistence)

   23´  T. Skokan
   42´  M. Frejlach   (penalta)

Góly (Asistence)

   19´  A. Kopřiva
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O
O
O
O
Z
Z 60
Z 83
Z 45 85
Z 20 46
Z 71
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O 40
O
O
O
Z
Z 81
Z
Z 71
Z
U
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
O 46
Z 60 89
O 71 74
U 85
U 89
U
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
O 40
U 71
Z 81
Z
Z
Z
Trenér:   Radek Kulhánek   Trenér:   Roman Oliva  
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: ČFL - skupina A, Ne 08.03. 14:30
Táborsko - Benešov
B-Tým: Jihočeský přebor, So 14.03. 15:00
Rudolfov - Táborsko
Dorost U-19: Česká liga A - U19, Ne 08.03. 00:00
Benešov - Táborsko
Dorost U-17: Česká liga A - U17, Ne 08.03. 00:00
Benešov - Táborsko
Dorost U-19 B: ČD skupina A, So 07.03. 10:15
Petřín Plzeň - Táborsko
Dorost U-15: ČD skupina A, So 07.03. 12:30
Petřín Plzeň - Táborsko
: okresní přebor, So 04.04. 00:00
Táborsko - Veselí
Žáci U-15: Divize skupina A, So 21.03. 00:00
Táborsko - Motorlet Praha
Žáci U-14: Divize skupina A, So 21.03. 00:00
Táborsko - Motorlet Praha
Žáci U-13: ČL skupina A, So 21.03. 00:00
Písek - Táborsko
Žáci U-12: ČL skupina A, So 21.03. 00:00
Písek - Táborsko
Žáci U-13 B: okresní přebor, Ne 29.03. 00:00
Sudoměřice - Táborsko
#  Tým Z V VP PP P Skóre B
1. 15 11 2 1 1 40:12 38
2. 15 11 1 1 2 35:12 36
3. 15 8 2 1 4 21:15 29
4. 15 8 0 4 3 23:16 28
5. 15 8 1 2 4 26:20 28
6. 15 8 1 0 6 24:25 26
7. 15 8 0 0 7 37:26 24
8. 15 5 4 1 5 21:21 24
9. 15 7 0 1 7 30:26 22
10. 15 5 2 0 8 22:25 19
11. 15 5 1 2 7 21:27 19
12. 15 4 1 2 8 21:22 16
13. 15 4 1 2 8 21:29 16
14. 15 4 0 2 9 16:30 14
15. 15 2 4 0 9 19:35 14
16. 15 2 0 1 12 11:47 7