TOPlist
Čtvrtek 23. května 2019svátek má Vladimír Předplatné LN
X
Pro provedení akce musíš být přihlášen(a)
  Muž Žena
Jméno
Příjmení
Národnost
Email
Heslo
Heslo
Email
Heslo
Přihlásit trvale
Email
Na zadaný email bude odesláno zapomenuté heslo.
Moje soutěž
Kontinentální hokejová liga

Stránky hokejové soutěže na vysledky.com

Soutěž Tabulky, výsledky
So 13.04. 2019 16:00 CSKA Moskva5:2 Omsk
Po 15.04. 2019 18:30 CSKA Moskva3:0 Omsk
St 17.04. 2019 18:30 Omsk0:2 CSKA Moskva
Pá 19.04. 2019 18:30 Omsk2:3 pp CSKA Moskva
Finále (Gagarinův pohár); CSKA Msk vs. Omsk; stav série 4:0
Pá 29.03. 2019 17:30 Omsk4:3 pp Ufa
Ne 31.03. 2019 16:00 Omsk4:1 Ufa
Út 02.04. 2019 16:00 Ufa5:1 Omsk
Čt 04.04. 2019 16:00 Ufa2:4 Omsk
So 06.04. 2019 16:00 Omsk2:3 pp Ufa
Po 08.04. 2019 16:00 Ufa0:1 pp Omsk
Finále východ; Omsk vs. Ufa; stav série 4:2
Čt 28.03. 2019 17:30 CSKA Moskva2:1 Petrohrad
So 30.03. 2019 15:00 CSKA Moskva3:1 Petrohrad
Po 01.04. 2019 18:30 Petrohrad2:1 pp CSKA Moskva
St 03.04. 2019 18:30 Petrohrad3:1 CSKA Moskva
Pá 05.04. 2019 18:30 CSKA Moskva3:0 Petrohrad
Ne 07.04. 2019 16:00 Petrohrad3:2 CSKA Moskva
Út 09.04. 2019 18:30 CSKA Moskva3:1 Petrohrad
Finále západ; CSKA Msk vs. Petrohrad; stav série 4:3
Čt 14.03. 2019 14:30 Astana1:3 Omsk
So 16.03. 2019 12:00 Astana4:2 Omsk
Po 18.03. 2019 17:30 Omsk5:0 Astana
St 20.03. 2019 17:30 Omsk3:1 Astana
Pá 22.03. 2019 12:00 Astana3:5 Omsk
Semifinále východ; Astana vs. Omsk; stav série 1:4
Čt 14.03. 2019 15:00 Jekatěrinburg0:1 Ufa
So 16.03. 2019 13:00 Jekatěrinburg2:0 Ufa
Po 18.03. 2019 15:00 Ufa2:1 pp Jekatěrinburg
St 20.03. 2019 15:00 Ufa4:2 Jekatěrinburg
Pá 22.03. 2019 15:00 Jekatěrinburg1:4 Ufa
Semifinále východ; Jekatěrinburg vs. Ufa; stav série 1:4
St 13.03. 2019 17:30 Petrohrad1:0 Jaroslavl
Pá 15.03. 2019 17:30 Petrohrad6:1 Jaroslavl
Ne 17.03. 2019 15:00 Jaroslavl3:1 Petrohrad
Út 19.03. 2019 17:00 Jaroslavl1:3 Petrohrad
Čt 21.03. 2019 17:30 Petrohrad5:4 pp Jaroslavl
Semifinále západ; Petrohrad vs. Jaroslavl; stav série 4:1
St 13.03. 2019 17:30 CSKA Moskva4:1 Dynamo Moskva
Pá 15.03. 2019 17:30 CSKA Moskva0:1 pp Dynamo Moskva
Ne 17.03. 2019 15:00 Dynamo Moskva0:4 CSKA Moskva
Út 19.03. 2019 17:30 Dynamo Moskva1:2 CSKA Moskva
Čt 21.03. 2019 17:30 CSKA Moskva3:2 Dynamo Moskva
Semifinále západ; CSKA Msk vs. Dynamo Msk; stav série 4:1
Po 25.02. 2019 17:30 Omsk6:0 Kazaň
St 27.02. 2019 17:30 Omsk6:3 Kazaň
Pá 01.03. 2019 17:00 Kazaň1:4 Omsk
Ne 03.03. 2019 15:00 Kazaň2:3 Omsk
Čtvrtfinále východ; Omsk vs. Kazaň; stav série 4:0
Po 25.02. 2019 15:00 Magnitogorsk2:1 pp Ufa
St 27.02. 2019 15:00 Magnitogorsk1:4 Ufa
Pá 01.03. 2019 15:00 Ufa5:1 Magnitogorsk
Ne 03.03. 2019 12:30 Ufa1:2 pp Magnitogorsk
Út 05.03. 2019 15:00 Magnitogorsk1:2 pp Ufa
Čt 07.03. 2019 15:00 Ufa3:2 pp Magnitogorsk
Čtvrtfinále východ; Magnitogorsk vs. Ufa; stav série 2:4
Út 26.02. 2019 14:30 Astana4:1 Nižnij Novgorod
Čt 28.02. 2019 14:30 Astana5:4 pp Nižnij Novgorod
So 02.03. 2019 15:00 Nižnij Novgorod3:1 Astana
Po 04.03. 2019 17:00 Nižnij Novgorod5:4 pp Astana
St 06.03. 2019 14:30 Astana3:1 Nižnij Novgorod
Pá 08.03. 2019 15:00 Nižnij Novgorod3:1 Astana
Ne 10.03. 2019 12:00 Astana3:2 Nižnij Novgorod
Čtvrtfinále východ; Astana vs. Nižnij Novgorod; stav série 4:3
Út 26.02. 2019 15:00 Jekatěrinburg3:0 Čeljabinsk
Čt 28.02. 2019 15:00 Jekatěrinburg4:2 Čeljabinsk
So 02.03. 2019 13:00 Čeljabinsk1:2 pp Jekatěrinburg
Po 04.03. 2019 15:00 Čeljabinsk3:4 Jekatěrinburg
Čtvrtfinále východ; Jekatěrinburg vs. Čeljabinsk; stav série 4:0
Po 25.02. 2019 17:30 Helsinki2:4 Dynamo Moskva
St 27.02. 2019 17:30 Helsinki2:3 Dynamo Moskva
Pá 01.03. 2019 17:30 Dynamo Moskva2:3 pp Helsinki
Ne 03.03. 2019 15:00 Dynamo Moskva3:0 Helsinki
Út 05.03. 2019 17:30 Helsinki2:1 Dynamo Moskva
Čt 07.03. 2019 17:30 Dynamo Moskva6:2 Helsinki
Čtvrtfinále západ; Jokerit vs. Dynamo Msk; stav série 2:4
Po 25.02. 2019 17:00 Jaroslavl4:3 pp Soči
St 27.02. 2019 17:00 Jaroslavl3:0 Soči
Pá 01.03. 2019 17:30 Soči3:2 pp Jaroslavl
Ne 03.03. 2019 16:00 Soči3:1 Jaroslavl
Út 05.03. 2019 17:00 Jaroslavl3:0 Soči
Čt 07.03. 2019 17:30 Soči2:5 Jaroslavl
Čtvrtfinále západ; Jaroslavl vs. Soči; stav série 4:2
Út 26.02. 2019 17:30 Petrohrad0:2 Spartak Moskva
Čt 28.02. 2019 17:30 Petrohrad2:3 Spartak Moskva
So 02.03. 2019 15:00 Spartak Moskva2:5 Petrohrad
Po 04.03. 2019 17:30 Spartak Moskva2:3 pp Petrohrad
St 06.03. 2019 17:30 Petrohrad2:1 Spartak Moskva
Pá 08.03. 2019 15:00 Spartak Moskva1:2 Petrohrad
Čtvrtfinále západ; Petrohrad vs. Spartak Msk; stav série 4:2
Út 26.02. 2019 17:30 CSKA Moskva4:0 Podolsk
Čt 28.02. 2019 17:30 CSKA Moskva6:2 Podolsk
So 02.03. 2019 15:00 Podolsk1:3 CSKA Moskva
Po 04.03. 2019 17:30 Podolsk1:3 CSKA Moskva
Čtvrtfinále západ; CSKA Msk vs. Podolsk; stav série 4:0
Anonymní komentář je po 14ti dnech automaticky smazán.
            souhlasím s pravidly
Petr ”Gimax” Hubáček 27.08. 2018 > ahoj všem. Tipovačka je k dispozici v nové verzi. Sestavil jsem celý rozpis, časy začátků budu doplňovat aktuálně pár dní předem. Doufám že se mi někde nepovedl nějaký překlep ohledně týmů, protože jsem to musel zadávat zápas po zápase. Kdyžtak klikněte ve staré verzi na moje jméno u ";správce soutěže"; a tam najdete na mě e-mail. PH
              souhlasím s pravidly
ADMIN
17 hod.
SEZONA
2018/19
2017/18
2016/17
2015/16
2014/15
2012/13
2011/12
2010/11
PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE