TOPlist
X
Pro provedení akce musíš být přihlášen(a)
  Muž Žena
Jméno
Příjmení
Národnost
Email
Heslo
Heslo
Email
Heslo
Přihlásit trvale
Email
Na zadaný email bude odesláno zapomenuté heslo.
Moje soutěž
Evropská liga, play-off

Stránky fotbalové soutěže na vysledky.com

Soutěž Tabulky, výsledky Další soutěže
St 24.05. 2017 20:45 Ajax0:2 Man United
Finále
Čt 11.05. 2017 21:05 Lyon3:1 Ajax
Čt 11.05. 2017 21:05 Man United1:1 Celta Vigo
Semifinále - odvety
Čt 04.05. 2017 21:05 Ajax4:1 Lyon
Čt 04.05. 2017 21:05 Celta Vigo0:1 Man United
Semifinále - 1.zápasy
Čt 20.04. 2017 21:05 Man United2:1 pp Anderlecht
Čt 20.04. 2017 21:05 Genk1:1 Celta Vigo
Čt 20.04. 2017 21:05 Schalke3:2 pp Ajax
Čt 20.04. 2017 21:05 Beşiktaş2:2 np Lyon
Čtvrtfinále - odvety
Čt 13.04. 2017 21:05 Anderlecht1:1 Man United
Čt 13.04. 2017 21:05 Celta Vigo3:2 Genk
Čt 13.04. 2017 21:05 Ajax2:0 Schalke
Čt 13.04. 2017 21:05 Lyon2:1 Beşiktaş
Čtvrtfinále - 1.zápasy
Čt 16.03. 2017 19:00 Genk1:1 Gent
Čt 16.03. 2017 19:00 Beşiktaş4:1 Olympiakos
Čt 16.03. 2017 19:00 Krasnodar0:2 Celta Vigo
Čt 16.03. 2017 21:05 Ajax2:0 FC Kodaň
Čt 16.03. 2017 21:05 Man United1:0 Rostov
Čt 16.03. 2017 21:05 Anderlecht1:0 APOEL Nikósie
Čt 16.03. 2017 21:05 AS Řím2:1 Lyon
Čt 16.03. 2017 21:05 M´gladbach2:2 Schalke
Osmifinále - odvety
Čt 09.03. 2017 19:00 FC Kodaň2:1 Ajax
Čt 09.03. 2017 19:00 Rostov1:1 Man United
Čt 09.03. 2017 19:00 APOEL Nikósie0:1 Anderlecht
Čt 09.03. 2017 21:05 Gent2:5 Genk
Čt 09.03. 2017 21:05 Olympiakos1:1 Beşiktaş
Čt 09.03. 2017 21:05 Lyon4:2 AS Řím
Čt 09.03. 2017 21:05 Schalke1:1 M´gladbach
Čt 09.03. 2017 21:05 Celta Vigo2:1 Krasnodar
Osmifinále - 1.zápasy
St 22.02. 2017 18:00 Fenerbahçe1:1 Krasnodar
St 22.02. 2017 18:00 Saint-Étienne0:1 Man United
St 22.02. 2017 18:00 Schalke1:1 PAOK Soluň
Čt 23.02. 2017 17:00 Osmanlispor0:3 Olympiakos
Čt 23.02. 2017 19:00 APOEL Nikósie2:0 Bilbao
Čt 23.02. 2017 19:00 Beşiktaş2:1 Beer Sheva
Čt 23.02. 2017 19:00 AS Řím0:1 Villarreal
Čt 23.02. 2017 19:00 Petrohrad3:1 Anderlecht
Čt 23.02. 2017 19:00 Ajax1:0 Legia Varšava
Čt 23.02. 2017 21:05 Lyon7:1 Alkmaar
Čt 23.02. 2017 21:05 Fiorentina2:4 M´gladbach
Čt 23.02. 2017 21:05 Sparta Praha1:1 Rostov
Čt 23.02. 2017 21:05 Tottenham2:2 Gent
Čt 23.02. 2017 21:05 Šachtar Doněck0:2 pp Celta Vigo
Čt 23.02. 2017 21:05 FC Kodaň0:0 Ludogorets
Čt 23.02. 2017 21:05 Genk1:0 Astra Giurgiu
1/16 finále - odvety
Čt 16.02. 2017 17:00 Krasnodar1:0 Fenerbahçe
Čt 16.02. 2017 19:00 Alkmaar1:4 Lyon
Čt 16.02. 2017 19:00 M´gladbach0:1 Fiorentina
Čt 16.02. 2017 19:00 Rostov4:0 Sparta Praha
Čt 16.02. 2017 19:00 Gent1:0 Tottenham
Čt 16.02. 2017 19:00 Olympiakos0:0 Osmanlispor
Čt 16.02. 2017 19:00 Celta Vigo0:1 Šachtar Doněck
Čt 16.02. 2017 19:00 Ludogorets1:2 FC Kodaň
Čt 16.02. 2017 19:00 Astra Giurgiu2:2 Genk
Čt 16.02. 2017 21:05 Bilbao3:2 APOEL Nikósie
Čt 16.02. 2017 21:05 Beer Sheva1:3 Beşiktaş
Čt 16.02. 2017 21:05 Villarreal0:4 AS Řím
Čt 16.02. 2017 21:05 Man United3:0 Saint-Étienne
Čt 16.02. 2017 21:05 Anderlecht2:0 Petrohrad
Čt 16.02. 2017 21:05 Legia Varšava0:0 Ajax
Čt 16.02. 2017 21:05 PAOK Soluň0:3 Schalke
1/16 finále - 1.zápasy
Anonymní komentář je po 14ti dnech automaticky smazán.
            souhlasím s pravidly
ADMIN
15 hod.
SEZONA
2016/17
2015/16
2014/15
2013/14
2012/13
2011/12
2010/11
PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE