TOPlist
X
Pro provedení akce musíš být přihlášen(a)
  Muž Žena
Jméno
Příjmení
Národnost
Email
Heslo
Heslo
Email
Heslo
Přihlásit trvale
Email
Na zadaný email bude odesláno zapomenuté heslo.
Moje soutěž
Evropská liga - 1.předkolo

Stránky fotbalové soutěže na vysledky.com

Soutěž
Út 17.07. 2018 17:45 Levski Sofia3:2 Vaduz
Út 17.07. 2018 17:55 FK Shkupi0:0 Rangers
Út 17.07. 2018 18:00 Honvéd4:0 Rabotnički
St 18.07. 2018 18:00 Željezničar Saraje3:1 Trans
Čt 19.07. 2018 15:00 Tobol2:0 Samtredia
Čt 19.07. 2018 15:00 Almaty7:1 Engordany
Čt 19.07. 2018 17:00 Din. Minsk1:2 Derry City FC
Čt 19.07. 2018 17:00 Irtys Pavlodar0:1 Trakai
Čt 19.07. 2018 17:00 Laçi1:0 Anorthosis
Čt 19.07. 2018 17:00 FC Viitorul0:0 Luxembourg
Čt 19.07. 2018 17:00 Gandzasar2:1 Lech Poznań
Čt 19.07. 2018 18:00 Molde5:1 Glenavon FC
Čt 19.07. 2018 18:00 Slavia Sofia2:1 Tampere
Čt 19.07. 2018 18:00 Gzira0:1 Radnički Niš
Čt 19.07. 2018 18:00 Kalju1:0 Stjarnan FC
Čt 19.07. 2018 18:30 Slovan Bratislava5:0 Milsami
Čt 19.07. 2018 18:30 Riga FC1:1 np CSKA Sofia
Čt 19.07. 2018 19:00 Priština0:1 np Fola
Čt 19.07. 2018 19:00 Vardar Skopje0:2 Pyunik
Čt 19.07. 2018 19:00 Häcken1:2 FK Liepāja
Čt 19.07. 2018 19:00 Žalgiris Vilnius1:1 KÍ Klaksvík
Čt 19.07. 2018 19:00 Apollon Limassol2:0 Stumbras
Čt 19.07. 2018 19:00 Keşle2:1 Balzan Youths
Čt 19.07. 2018 19:00 Maccabi Tel-Aviv1:0 Ferencvárosi
Čt 19.07. 2018 19:00 Soligorsk2:0 Connah's Quay
Čt 19.07. 2018 19:00 Zaria Bălţi1:1 Górnik Zabrze
Čt 19.07. 2018 19:00 Sarpsborg2:0 ÍBV
Čt 19.07. 2018 19:00 AIK Stockholm1:1 pp Shamrock Rovers
Čt 19.07. 2018 19:00 Dinamo Tbilisi1:2 Dunajská Streda
Čt 19.07. 2018 19:30 Progrès Niede0:1 FK Qäbälä
Čt 19.07. 2018 19:30 Nordsjaelland2:1 Cliftonville
Čt 19.07. 2018 19:45 Beitar Jeruzalém1:2 Chikhura
Čt 19.07. 2018 20:00 Gjirokastra3:3 Ventspils
Čt 19.07. 2018 20:00 FC Kodaň1:1 KuPS
Čt 19.07. 2018 20:15 Sarajevo3:0 Banants Jerevan
Čt 19.07. 2018 20:15 Maribor2:0 Tirana
Čt 19.07. 2018 20:30 Mladost1:2 Tórshavn
Čt 19.07. 2018 20:30 Partizan3:0 Rudar Pljevlja
Čt 19.07. 2018 20:30 Trenčín1:1 Podgorica
Čt 19.07. 2018 20:45 Tre Fiori0:3 Velenje
Čt 19.07. 2018 20:45 Dundalk2:1 Levadia
Čt 19.07. 2018 20:45 NK Osijek2:1 Petrocub
Čt 19.07. 2018 20:45 Coleraine FC0:2 Subotica
Čt 19.07. 2018 20:45 Runavík4:6 Hibernian
Čt 19.07. 2018 21:00 Újpest4:0 Neftçi
Čt 19.07. 2018 21:00 Domžale1:1 Siroki Brijeg
Čt 19.07. 2018 21:15 Hafnarfjördur0:0 FC Lahti
1.předkolo - odvety
Út 10.07. 2018 18:00 Samtredia0:1 Tobol
St 11.07. 2018 15:30 Banants Jerevan1:2 Sarajevo
St 11.07. 2018 17:30 Rabotnički2:1 Honvéd
St 11.07. 2018 17:45 Vaduz1:0 Levski Sofia
St 11.07. 2018 18:00 Fola0:0 Priština
St 11.07. 2018 18:00 KÍ Klaksvík1:2 Žalgiris Vilnius
St 11.07. 2018 20:45 Glenavon FC2:1 Molde
Čt 12.07. 2018 16:00 Pyunik1:0 Vardar Skopje
Čt 12.07. 2018 16:45 Ventspils5:0 Gjirokastra
Čt 12.07. 2018 17:00 Chikhura0:0 Beitar Jeruzalém
Čt 12.07. 2018 17:30 Velenje7:0 Tre Fiori
Čt 12.07. 2018 17:30 Tirana0:1 Maribor
Čt 12.07. 2018 18:00 Tampere0:1 Slavia Sofia
Čt 12.07. 2018 18:00 KuPS0:1 FC Kodaň
Čt 12.07. 2018 18:00 Levadia0:1 Dundalk
Čt 12.07. 2018 18:00 Trans0:2 Željezničar Saraje
Čt 12.07. 2018 18:00 FC Lahti0:3 Hafnarfjördur
Čt 12.07. 2018 18:00 FK Qäbälä0:2 Progrès Niede
Čt 12.07. 2018 18:05 FK Liepāja0:3 Häcken
Čt 12.07. 2018 19:00 Derry City FC0:2 Din. Minsk
Čt 12.07. 2018 19:00 Tórshavn0:0 Mladost
Čt 12.07. 2018 19:00 Trakai0:0 Irtys Pavlodar
Čt 12.07. 2018 19:00 Stumbras1:0 Apollon Limassol
Čt 12.07. 2018 19:00 Milsami2:4 Slovan Bratislava
Čt 12.07. 2018 19:00 Balzan Youths4:1 Keşle
Čt 12.07. 2018 19:00 Ferencvárosi1:1 Maccabi Tel-Aviv
Čt 12.07. 2018 19:00 Anorthosis2:1 Laçi
Čt 12.07. 2018 19:00 Engordany0:3 Almaty
Čt 12.07. 2018 19:00 Petrocub1:1 NK Osijek
Čt 12.07. 2018 19:00 Neftçi3:1 Újpest
Čt 12.07. 2018 19:00 Connah's Quay1:3 Soligorsk
Čt 12.07. 2018 19:45 CSKA Sofia1:0 Riga FC
Čt 12.07. 2018 20:00 Luxembourg0:2 FC Viitorul
Čt 12.07. 2018 20:00 Górnik Zabrze1:0 Zaria Bălţi
Čt 12.07. 2018 20:00 ÍBV0:4 Sarpsborg
Čt 12.07. 2018 20:00 Siroki Brijeg2:2 Domžale
Čt 12.07. 2018 20:05 Shamrock Rovers0:1 AIK Stockholm
Čt 12.07. 2018 20:15 Rudar Pljevlja0:3 Partizan
Čt 12.07. 2018 20:30 Podgorica0:2 Trenčín
Čt 12.07. 2018 20:45 Subotica1:1 Coleraine FC
Čt 12.07. 2018 20:45 Hibernian6:1 Runavík
Čt 12.07. 2018 20:45 Rangers2:0 FK Shkupi
Čt 12.07. 2018 20:45 Lech Poznań2:0 Gandzasar
Čt 12.07. 2018 20:45 Cliftonville0:1 Nordsjaelland
Čt 12.07. 2018 21:00 Dunajská Streda1:1 Dinamo Tbilisi
Čt 12.07. 2018 21:00 Radnički Niš4:0 Gzira
Čt 12.07. 2018 22:00 Stjarnan FC3:0 Kalju
1.předkolo - 1.zápasy
Anonymní komentář je po 14ti dnech automaticky smazán.
            souhlasím s pravidly
PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE