TOPlist
X
Pro provedení akce musíš být přihlášen(a)
  Muž Žena
Jméno
Příjmení
Národnost
Email
Heslo
Heslo
Email
Heslo
Přihlásit trvale
Email
Na zadaný email bude odesláno zapomenuté heslo.
Moje soutěž
Pohár FAČR - MOL cup

Stránky fotbalové soutěže na vysledky.com

Soutěž
Út 24.10. 2017 17:00 Sigma Olomouc3:4 Jablonec
Út 24.10. 2017 18:00 Teplice2:3 Hradec Králové
St 25.10. 2017 14:30 Domažlice2:4 Mladá Boleslav
St 25.10. 2017 15:00 Vlašim1:2 np Fastav Zlín
St 25.10. 2017 17:00 Sparta Praha2:3 np Baník Ostrava
St 25.10. 2017 18:00 Vysočina Jihlava1:3 Slavia Praha
St 01.11. 2017 16:30 Slovan Liberec5:3 pp Karviná
Pá 10.11. 2017 18:00 Viktoria Plzeň2:3 pp 1.FC Slovácko
Osmifinále
Út 19.09. 2017 16:00 MAS Táborsko3:4 Teplice
Út 19.09. 2017 18:00 Bohemians 19052:3 np Vlašim
St 20.09. 2017 16:00 Živanice0:8 Sigma Olomouc
St 20.09. 2017 16:00 Hodonín0:4 pp Slovan Liberec
St 20.09. 2017 16:00 HFK Olomouc1:8 Hradec Králové
St 20.09. 2017 16:00 Domažlice3:2 Dukla Praha
St 20.09. 2017 17:00 Kroměříž0:4 Karviná
St 20.09. 2017 17:00 Mladá Boleslav3:0 1.FK Příbram
St 20.09. 2017 17:00 Jablonec2:1 Viktoria Žižkov
St 20.09. 2017 17:00 Vysočina Jihlava1:0 Sokolov
St 20.09. 2017 18:15 Znojmo0:1 Sparta Praha
St 20.09. 2017 18:30 Slavia Praha5:1 Třinec
St 27.09. 2017 16:00 Val. Meziříčí0:6 Baník Ostrava
St 04.10. 2017 16:00 Písek0:2 Fastav Zlín
St 04.10. 2017 18:00 Ústí n/L0:2 1.FC Slovácko
Čt 05.10. 2017 17:00 Viktoria Plzeň4:1 Opava
Zápasy 3.kola
St 02.08. 2017 17:00 Vyšehrad1:2 pp Vlašim
So 05.08. 2017 16:00 Domažlice2:0 Chrudim
Út 08.08. 2017 17:00 Turnov1:3 Ústí n/L
Út 08.08. 2017 17:00 Velvary0:1 Hradec Králové
Út 08.08. 2017 17:00 Benešov1:5 Bohemians 1905
Út 08.08. 2017 17:00 Petřkovice1:2 np Znojmo
Út 08.08. 2017 17:00 Hlučín1:3 pp Sigma Olomouc
Út 08.08. 2017 17:00 HFK Olomouc2:1 Zbrojovka Brno
Út 08.08. 2017 17:00 Hodonín1:0 Vítkovice
St 09.08. 2017 17:00 Brozany0:4 Viktoria Žižkov
St 09.08. 2017 17:00 Písek3:2 np Pardubice
St 09.08. 2017 17:00 Králův Dvůr1:2 MAS Táborsko
St 09.08. 2017 17:00 Živanice1:0 Varnsdorf
St 09.08. 2017 17:00 Dobříš0:3 Slovan Liberec
St 09.08. 2017 17:00 Mšeno1:4 Jablonec
St 09.08. 2017 17:00 Zápy2:4 Sokolov
St 09.08. 2017 17:00 Převýšov0:2 Dukla Praha
St 09.08. 2017 17:00 Vltavín2:3 Teplice
St 09.08. 2017 17:00 Ústí n.O.1:2 np 1.FC Slovácko
St 09.08. 2017 17:00 Slavičín0:2 Karviná
St 09.08. 2017 17:00 Ždírec n.D.0:4 Třinec
St 09.08. 2017 17:00 Hulín0:5 Baník Ostrava
St 09.08. 2017 17:00 Val. Meziříčí3:1 Líšeň
St 09.08. 2017 17:00 Kozlovice0:2 Kroměříž
St 09.08. 2017 17:30 Štěchovice1:3 1.FK Příbram
Út 15.08. 2017 17:00 Prostějov1:3 Opava
St 16.08. 2017 18:00 Vyškov1:4 Vysočina Jihlava
Zápasy 2. kola
Út 18.07. 2017 18:00 Havířov3:7 Třinec
St 19.07. 2017 17:00 Jeseník2:4 Opava
St 19.07. 2017 18:00 Mar. Lázně1:4 Viktoria Žižkov
So 22.07. 2017 10:15 Meteor1:4 Vlašim
So 22.07. 2017 10:15 Slatiňany1:3 Chrudim
So 22.07. 2017 10:30 Zbuzany2:3 Písek
So 22.07. 2017 10:30 Tišnov3:4 Hulín
So 22.07. 2017 17:00 Český Brod3:4 Vltavín
So 22.07. 2017 17:00 Vykáň0:4 Ústí n/L
So 22.07. 2017 17:00 Mohelnice1:3 Prostějov
So 22.07. 2017 17:00 Klatovy1:4 Domažlice
So 22.07. 2017 17:00 Souš0:3 Varnsdorf
So 22.07. 2017 17:00 Louny 0:7 Sokolov
So 22.07. 2017 17:00 Velvary1:0 České Budějovice
So 22.07. 2017 17:00 Živanice3:2 np Olympia HK
So 22.07. 2017 17:00 Hrobce2:3 Brozany
So 22.07. 2017 17:00 Čáslav1:2 1.FK Příbram
So 22.07. 2017 17:00 Neratovice0:2 Převýšov
So 22.07. 2017 17:00 Karlovy Vary0:3 Králův Dvůr
So 22.07. 2017 17:00 Sedlčany0:5 MAS Táborsko
So 22.07. 2017 17:00 Mšeno4:2 Dobrovice
So 22.07. 2017 17:00 Hořovicko1:4 Štěchovice
So 22.07. 2017 17:00 Roudné0:5 Benešov
So 22.07. 2017 17:00 Dobříš1:0 Litoměřicko
So 22.07. 2017 17:00 Turnov3:2 Benátky
So 22.07. 2017 17:00 Kolín1:3 Ústí n.O.
So 22.07. 2017 17:00 Slavičín6:0 Otrokovice
So 22.07. 2017 17:00 Ústí1:2 Hlučín
So 22.07. 2017 17:00 Slavoj Polná0:3 Znojmo
So 22.07. 2017 17:00 Bohumín0:4 Petřkovice
So 22.07. 2017 17:00 Strání3:5 Kroměříž
So 22.07. 2017 17:00 Brumov0:3 Val. Meziříčí
So 22.07. 2017 17:00 Ždírec n.D.1:0 Velké Meziříčí
So 22.07. 2017 17:00 Kozlovice3:0 Uničov
So 22.07. 2017 17:00 Nový Jičín2:3 Vítkovice
So 22.07. 2017 17:00 Velká Bíteš0:3 Vyškov
So 22.07. 2017 17:00 HFK Olomouc2:0 Frýdek-Místek
Ne 23.07. 2017 17:00 Chomutov1:2 Vyšehrad
Ne 23.07. 2017 17:00 Č. Kostelec1:7 Hradec Králové
Ne 23.07. 2017 17:00 Tasovice1:4 Hodonín
Ne 23.07. 2017 17:00 Stará Říše0:3 Líšeň
Út 25.07. 2017 17:00 Vysoké Mýto1:2 Pardubice
1.kolo
Čt 13.07. 2017 17:00 Havlíčkův Brod0:1 Slavoj Polná
So 15.07. 2017 10:15 Přeštice1:6 Karlovy Vary
So 15.07. 2017 14:30 Hořovicko1:0 SK Rakovník
So 15.07. 2017 17:00 Slatiňany3:1 Letohrad
So 15.07. 2017 17:00 Nový Bor1:5 Turnov
So 15.07. 2017 17:00 Česká Lípa1:3 Kolín
So 15.07. 2017 17:00 Ždírec n.D.3:0 Vrchovina
So 15.07. 2017 17:00 Tasovice2:1 Břeclav
So 15.07. 2017 17:00 Loko Petrovice1:3 pp Havířov
So 15.07. 2017 17:30 Frýdlant n.O.0:1 np Nový Jičín
Ne 16.07. 2017 10:00 Ústí3:0 Nové Sady
Ne 16.07. 2017 17:00 Střešovice 19111:3 Souš
Ne 16.07. 2017 17:00 Komárov1:2 Mar. Lázně
Ne 16.07. 2017 17:00 N. Včelnice0:1 Roudné
Ne 16.07. 2017 17:00 Nejdek1:3 Chomutov
Ne 16.07. 2017 17:00 Louny 4:1 Motorlet Praha
Ne 16.07. 2017 17:00 Doksy0:2 Ostrá
Ne 16.07. 2017 17:00 Č. Kostelec1:0 np Dvůr Králové
Ne 16.07. 2017 17:00 Vykáň2:1 Chrastava
Ne 16.07. 2017 17:00 Brná2:9 Zbuzany
Ne 16.07. 2017 17:00 Dobříš5:2 Kladno
Ne 16.07. 2017 17:00 Mšeno3:5 Kratonohy
Ne 16.07. 2017 17:00 Aritma Praha0:2 Čáslav
Ne 16.07. 2017 17:00 Hrobce3:1 Tatran Rakovník
Ne 16.07. 2017 17:00 Brandýs0:5 Vysoké Mýto
Ne 16.07. 2017 17:00 Petřín Plzeň1:2 Klatovy
Ne 16.07. 2017 17:00 Soběslav1:3 Sedlčany
Ne 16.07. 2017 17:00 Vsetín1:2 Brumov
Ne 16.07. 2017 17:00 Strání2:1 Bzenec
Ne 16.07. 2017 17:00 Tišnov5:4 pp Rosice
Ne 16.07. 2017 17:00 Bohumín4:2 Dolní Benešov
Ne 16.07. 2017 17:00 Neratovice2:1 Admira Praha
Ne 16.07. 2017 17:00 Provodov2:3 np Slavičín
Ne 16.07. 2017 17:00 Trutnov0:2 Živanice
Ne 16.07. 2017 17:00 Hranice1:2 Kozlovice
Ne 16.07. 2017 17:00 Velká Bíteš3:1 Blansko
Ne 16.07. 2017 17:00 Šumperk1:3 HFK Olomouc
Ne 16.07. 2017 17:00 Jeseník3:2 np Rýmařov
Ne 16.07. 2017 17:00 Třebíč0:6 Stará Říše
Předkolo
Anonymní komentář je po 14ti dnech automaticky smazán.
            souhlasím s pravidly
Nepřihlášen 13.11. > Los je 21.11.
              souhlasím s pravidly
Slavomír Skala 13.07. > Hezky sis to pohlídal Aleši,budiš Ti to přáno a těší Tě to.
              souhlasím s pravidly
Nepřihlášen 27.06. > A kde je Morava a Slezsko.
Pepe Valda 03.07. > Ale nelosovala MOLcup byl losován v jeden den,
              souhlasím s pravidly
PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE