TOPlist
Čtvrtek 27. června 2019svátek má Ladislav Předplatné LN
X
Pro provedení akce musíš být přihlášen(a)
  Muž Žena
Jméno
Příjmení
Národnost
Email
Heslo
Heslo
Email
Heslo
Přihlásit trvale
Email
Na zadaný email bude odesláno zapomenuté heslo.
Moje soutěž
Jihomoravský kraj
Jihomoravský krajský pohár

Stránky fotbalové soutěže na vysledky.com

Soutěž Další soutěže
St 18.05. 2016 17:30 Tišnov0:5 Bzenec
Zápasy 7.kola
St 04.05. 2016 17:00 Tišnov5:0 Kunštát
St 04.05. 2016 17:00 FK Znojmo1:4 Bzenec
Semifinále
St 20.04. 2016 17:00 Slatina1:3 Bzenec
St 20.04. 2016 17:00 Tišnov5:2 Bystrc
St 20.04. 2016 17:00 Vojkovice1:2 FK Znojmo
St 20.04. 2016 17:00 Kunštát3:1 Bosonohy
Čtvrtfinále
St 09.09. 2015 17:00 Bosonohy2:0 Sparta Brno
St 09.09. 2015 17:00 Kunštát3:0 Ráječko
St 09.09. 2015 17:00 Slatina3:2 Rousínov
St 09.09. 2015 17:00 Újezd u Brna0:2 Bystrc
St 09.09. 2015 17:00 Tišnov5:1 Moravská Slavia
St 09.09. 2015 17:00 Bzenec2:1 Mutěnice
St 09.09. 2015 17:00 Vojkovice1:0 M. Krumlov
Po 28.09. 2015 16:00 FK Znojmo4:0 Jevišovice
2.kolo
St 05.08. 2015 17:30 Veselí1:8 Mutěnice
St 05.08. 2015 17:30 Šlapanice1:2 Bystrc
St 05.08. 2015 17:30 Kunštát4:1 Bohunice
St 05.08. 2015 17:30 Lanžhot2:3 Jevišovice
St 05.08. 2015 17:30 Kohoutovice0:2 Bosonohy
St 05.08. 2015 17:30 Újezd u Brna4:3 np Novosedly
St 05.08. 2015 17:30 Ratíškovice2:3 Bzenec
St 05.08. 2015 17:30 Šatov3:5 FK Znojmo
St 05.08. 2015 17:30 Hovorany2:6 Rousínov
St 05.08. 2015 17:30 RAFK0:2 M. Krumlov
St 05.08. 2015 17:30 Tišnov2:1 np Ivančice
St 05.08. 2015 17:30 Jedovnice1:5 Ráječko
St 05.08. 2015 17:30 Bučovice0:1 Sparta Brno
St 05.08. 2015 17:30 Slovan Brno1:5 Vojkovice
St 05.08. 2015 17:30 Dubňany1:2 np Moravská Slavia
Pá 07.08. 2015 18:00 Slatina4:1 Boskovice
1.kolo
Ne 02.08. 2015 17:00 Jedovnice5:1 Soběšice
Ne 02.08. 2015 17:00 Říčany1:2 Kohoutovice
Ne 02.08. 2015 17:00 Milotice1:4 RAFK
Ne 02.08. 2015 17:00 FK Podolí1:2 np Újezd u Brna
Ne 02.08. 2015 17:00 Jezeřany-Marš.0:4 Šlapanice
Ne 02.08. 2015 17:00 Kunštát8:2 Svratka
Ne 02.08. 2015 17:00 Medlánky1:7 Tišnov
Ne 02.08. 2015 17:00 Dražovice1:4 Slovan Brno
Ne 02.08. 2015 17:00 Blatnice 0:1 Veselí
Ne 02.08. 2015 17:00 Velká n.Veličkou0:2 Dubňany
Ne 02.08. 2015 17:00 Šatov3:0 Miroslav
Ne 02.08. 2015 17:00 Lovčice1:6 Bučovice
Ne 02.08. 2015 17:00 Mikulov1:2 Lanžhot
2.předkolo
St 29.07. 2015 17:30 Jedovnice5:1 Lipovec
St 29.07. 2015 17:30 Říčany1:0 Horní Heršpice
St 29.07. 2015 17:30 Moravany2:6 Milotice
St 29.07. 2015 17:30 Nikolčice1:4 FK Podolí
St 29.07. 2015 17:30 Moutnice1:2 Jezeřany-Marš.
St 29.07. 2015 17:30 Rájec1:3 Kunštát
St 29.07. 2015 17:30 Vilémovice1:2 Medlánky
St 29.07. 2015 17:30 Dražovice2:1 Slavkov
1.předkolo
Anonymní komentář je po 14ti dnech automaticky smazán.
            souhlasím s pravidly
ADMIN
50 dní
SEZONA
2015/16
2014/15
2013/14
PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE