TOPlist
X
Pro provedení akce musíš být přihlášen(a)
  Muž Žena
Jméno
Příjmení
Národnost
Email
Heslo
Heslo
Email
Heslo
Přihlásit trvale
Email
Na zadaný email bude odesláno zapomenuté heslo.
Moje soutěž
Pohár FAČR - MOL cup

Stránky fotbalové soutěže na vysledky.com

Soutěž
St 18.05. 2016 18:15 Mladá Boleslav2:0 Jablonec
Finále
St 13.04. 2016 17:30 Viktoria Plzeň0:0 Mladá Boleslav
St 04.05. 2016 17:30 Sparta Praha1:2 Jablonec
Semifinále - odvety
Út 05.04. 2016 15:00 Mladá Boleslav1:0 Viktoria Plzeň
St 27.04. 2016 17:00 Jablonec2:0 Sparta Praha
Semifinále - 1.zápasy
Út 15.03. 2016 17:30 Jablonec2:1 Dukla Praha
St 16.03. 2016 17:00 Sigma Olomouc1:1 Viktoria Plzeň
St 30.03. 2016 15:00 Mladá Boleslav1:1 Hradec Králové
St 30.03. 2016 18:00 Sparta Praha2:0 Slovan Liberec
Čtvrtfinále - odvety
St 02.03. 2016 18:00 Viktoria Plzeň4:2 Sigma Olomouc
Čt 03.03. 2016 16:00 Dukla Praha0:0 Jablonec
Čt 03.03. 2016 18:00 Slovan Liberec2:1 Sparta Praha
St 16.03. 2016 17:00 Hradec Králové1:4 Mladá Boleslav
Čtvrtfinále - 1.zápasy
Út 03.11. 2015 17:30 Jablonec3:0 Frýdek-Místek
Út 10.11. 2015 16:00 Dukla Praha3:0 Ústí n/L
St 11.11. 2015 17:00 Sigma Olomouc2:2 Jihlava
St 11.11. 2015 17:00 1.FK Příbram1:5 Hradec Králové
Út 24.11. 2015 16:30 Mladá Boleslav3:0 Karviná
Čt 03.12. 2015 17:00 Zbrojovka Brno0:1 Viktoria Plzeň
Čt 03.12. 2015 17:30 Sparta Praha3:1 Pardubice
Čt 03.12. 2015 18:00 Zlín1:1 np Slovan Liberec
Osmifinále - odvety
So 10.10. 2015 14:00 Jihlava0:1 Sigma Olomouc
Út 20.10. 2015 15:30 Frýdek-Místek0:2 Jablonec
Út 20.10. 2015 18:00 Ústí n/L0:3 Dukla Praha
Út 27.10. 2015 14:30 Karviná0:1 Mladá Boleslav
Út 27.10. 2015 17:00 Hradec Králové0:1 1.FK Příbram
So 14.11. 2015 16:00 Slovan Liberec1:0 Zlín
Ne 15.11. 2015 14:00 Viktoria Plzeň2:1 Zbrojovka Brno
Út 17.11. 2015 13:00 Pardubice1:0 Sparta Praha
Osmifinále - 1.zápasy
Út 22.09. 2015 16:30 Táborsko1:2 Dukla Praha
Út 22.09. 2015 16:30 Ústí n/L4:2 Slavia Praha
Út 22.09. 2015 16:30 Prostějov1:4 Zlín
St 23.09. 2015 16:30 Tachov0:2 Viktoria Plzeň
St 23.09. 2015 16:30 Králův Dvůr1:2 np Sparta Praha
St 23.09. 2015 16:30 Pardubice3:0 Teplice
St 23.09. 2015 16:30 Varnsdorf2:3 np Slovan Liberec
St 23.09. 2015 16:30 Slavičín1:2 Frýdek-Místek
St 23.09. 2015 18:00 Kroměříž0:1 Zbrojovka Brno
St 23.09. 2015 18:00 Znojmo0:5 Jihlava
Út 29.09. 2015 16:30 Vyšehrad0:2 Jablonec
Út 29.09. 2015 16:30 Klatovy0:5 Mladá Boleslav
Út 29.09. 2015 17:00 České Budějovice2:5 1.FK Příbram
Út 29.09. 2015 18:00 Opava1:5 Sigma Olomouc
St 30.09. 2015 17:00 Hradec Králové1:0 Bohemians 1905
Út 06.10. 2015 15:30 Rýmařov0:3 Karviná
3.kolo
St 26.08. 2015 17:00 Vyškov1:2 np Kroměříž
St 26.08. 2015 17:00 Tasovice1:3 Znojmo
St 26.08. 2015 17:30 Stará Říše2:3 Jihlava
Čt 27.08. 2015 16:30 Prostějov1:0 np Třinec
Čt 27.08. 2015 17:00 Rýmařov4:3 Baník Ostrava
Čt 27.08. 2015 17:30 Český Krumlov0:4 České Budějovice
Pá 28.08. 2015 17:00 Neratovice0:4 Dukla Praha
Pá 28.08. 2015 17:00 Vltavín1:9 1.FK Příbram
Pá 28.08. 2015 17:00 Velké Meziříčí1:2 Zbrojovka Brno
Pá 28.08. 2015 17:30 Union 20130:7 Slavia Praha
So 29.08. 2015 10:15 Chrudim0:5 Hradec Králové
So 29.08. 2015 10:30 Tachov3:2 np Sokolov
So 29.08. 2015 17:00 Velké Karlovice1:6 Zlín
So 29.08. 2015 17:00 Olympia HK1:2 Bohemians 1905
So 29.08. 2015 17:00 Slavičín2:0 1.FC Slovácko
So 29.08. 2015 17:00 Karlovy Vary2:6 Táborsko
So 29.08. 2015 17:00 Králův Dvůr2:1 np Vlašim
So 29.08. 2015 17:00 Vítkovice2:3 np Karviná
So 29.08. 2015 17:00 Hlučín0:1 Opava
So 29.08. 2015 17:00 Dobrovice1:2 Varnsdorf
So 29.08. 2015 17:00 Mohelnice1:2 Frýdek-Místek
So 29.08. 2015 17:00 Klatovy1:0 Mostecký FK
Ne 30.08. 2015 10:15 Převýšov0:5 Pardubice
Ne 30.08. 2015 17:00 Štěchovice1:4 Teplice
Ne 30.08. 2015 17:00 Kolín2:4 Ústí n/L
Ne 30.08. 2015 17:00 Čáslav0:3 Vyšehrad
St 02.09. 2015 17:00 Rosice0:5 Sigma Olomouc
2.kolo
Pá 24.07. 2015 17:00 Ústí1:2 Frýdek-Místek
So 25.07. 2015 10:15 Holice 0:1 Chrudim
So 25.07. 2015 10:15 Admira Praha0:3 Vlašim
So 25.07. 2015 15:00 Meteor1:2 np Tachov
So 25.07. 2015 17:00 Zápy2:3 np Kolín
So 25.07. 2015 17:00 Mohelnice4:3 Uničov
So 25.07. 2015 17:00 Slavičín4:0 Otrokovice
So 25.07. 2015 17:00 Hranice1:5 Karviná
So 25.07. 2015 17:00 Tasovice2:1 Břeclav
So 25.07. 2015 17:00 Nový Jičín0:5 Třinec
So 25.07. 2015 17:00 Rosice1:0 HFK Olomouc
So 25.07. 2015 17:00 Líšeň1:2 Kroměříž
So 25.07. 2015 17:00 Živanice2:4 Převýšov
So 25.07. 2015 17:00 Dvůr Králové0:3 Táborsko
So 25.07. 2015 17:00 Dolní Benešov1:2 Rýmařov
So 25.07. 2015 17:00 SK Kladno0:4 Králův Dvůr
So 25.07. 2015 17:00 Jablonec n.J.2:3 np Čáslav
So 25.07. 2015 17:00 Doubravka0:5 České Budějovice
So 25.07. 2015 17:00 Nový Bor0:1 Pardubice
So 25.07. 2015 17:00 Loko Petrovice0:1 Vítkovice
So 25.07. 2015 17:00 Chomutov0:2 Štěchovice
So 25.07. 2015 17:00 Vilémov2:4 Mostecký FK
So 25.07. 2015 17:00 Český Krumlov3:2 np Písek
So 25.07. 2015 17:00 Litoměřice0:5 Varnsdorf
So 25.07. 2015 17:00 Hořovicko0:1 Sokolov
So 25.07. 2015 17:00 Olympia HK1:0 Benešov
So 25.07. 2015 17:00 Neratovice2:1 Brozany
So 25.07. 2015 17:00 Karlovy Vary3:1 Domažlice
So 25.07. 2015 17:00 Český Brod0:1 Ústí n/L
So 25.07. 2015 17:00 Semily0:3 Dobrovice
So 25.07. 2015 17:00 Přerov0:2 Vyškov
So 25.07. 2015 17:00 Velké Karlovice2:1 Brumov
So 25.07. 2015 17:00 Vysoké Mýto0:3 Union 2013
So 25.07. 2015 17:00 Hodonín0:4 Prostějov
So 25.07. 2015 17:00 Nová Ves0:6 Velké Meziříčí
So 25.07. 2015 17:00 Pelhřimov1:4 Znojmo
Ne 26.07. 2015 17:00 Krnov2:4 Hlučín
Ne 26.07. 2015 17:00 Šumperk0:3 Opava
Ne 26.07. 2015 17:00 Stará Říše4:0 Třebíč
Ne 26.07. 2015 17:00 ABC Braník 1:8 Vyšehrad
Ne 26.07. 2015 17:00 Brandýs0:2 Vltavín
Ne 26.07. 2015 17:00 Trutnov0:4 Hradec Králové
Čt 30.07. 2015 17:00 Klatovy1:0 Viktoria Žižkov
1.kolo
So 18.07. 2015 10:15 Holice 2:0 Letohrad
So 18.07. 2015 10:30 Tatran Rakovník0:2 Meteor
So 18.07. 2015 17:00 SK Kladno3:1 Aritma Praha
So 18.07. 2015 17:00 OHK Kratonohy1:2 np Jablonec n.J.
So 18.07. 2015 17:00 Lomnice1:5 Doubravka
So 18.07. 2015 17:00 Havířov1:2 Loko Petrovice
So 18.07. 2015 17:00 Živanice4:1 Benátky
So 18.07. 2015 17:00 Blansko0:3 Líšeň
So 18.07. 2015 17:00 Petřkovice1:2 Dolní Benešov
So 18.07. 2015 17:00 Vilémov3:2 np Lovosice
So 18.07. 2015 17:00 Dvůr Králové3:0 Kutná Hora
So 18.07. 2015 17:00 Mšeno1:5 Nový Bor
So 18.07. 2015 18:00 Chomutov2:1 Souš
Ne 19.07. 2015 10:30 Ústí2:1 Val. Meziříčí
Ne 19.07. 2015 16:00 Milevsko0:3 Klatovy
Ne 19.07. 2015 16:30 Uherský Brod1:2 Hodonín
Ne 19.07. 2015 17:00 Brandýs3:0 Nové Strašecí
Ne 19.07. 2015 17:00 Vsetín1:2 np Velké Karlovice
Ne 19.07. 2015 17:00 ABC Braník 3:2 Libiš
Ne 19.07. 2015 17:00 Louny 1:2 np Neratovice
Ne 19.07. 2015 17:00 Havlíčkův Brod0:1 Pelhřimov
Ne 19.07. 2015 17:00 Štětí1:2 np Litoměřice
Ne 19.07. 2015 17:00 Litvínov0:1 Admira Praha
Ne 19.07. 2015 17:00 Nedachlebice0:4 Přerov
Ne 19.07. 2015 17:00 Chotíkov2:3 np Hořovicko
Ne 19.07. 2015 17:00 Petřín Plzeň2:4 Karlovy Vary
Ne 19.07. 2015 17:00 Sedlčany1:2 Český Brod
Ne 19.07. 2015 17:00 Hradiště1:8 Český Krumlov
Ne 19.07. 2015 17:00 Vysoké Mýto3:1 Úvaly
Ne 19.07. 2015 17:00 Semily5:2 Ústí n.O.
Ne 19.07. 2015 17:00 Olympia HK2:0 Turnov
Ne 19.07. 2015 17:00 Jaroměř0:6 Trutnov
Ne 19.07. 2015 17:00 Nová Ves4:3 Bystřice n.P.
Předkolo
Anonymní komentář je po 14ti dnech automaticky smazán.
            souhlasím s pravidly
PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE