28 6 3 19 29:58 21 -21
Tabulka
Anonymní komentář je po 14ti dnech automaticky smazán.
            souhlasím s pravidly
Nepřihlášen 30.05. > V Losinach mají nejhorší bandu fanoušků co stala na levém břehu od tribuny jakou jsem kdy viděl. Ten pán v červeném triku co tam mlátil do bubnů jak smyslu zbavené a jecel tam na celé kolo ten nejhorší slovníček co může být tak ten at se jde lecit...
Nepřihlášen 30.05. > S kým prohrál ten Jeseník ten jeden zápas??
Nepřihlášen 30.05. > V Určicích
Nepřihlášen 30.05. > Kdyz nekomu tak zalezi na vedeni chvalkovic tak at vystoupi z anonymity a jde jim tam poradit. Radit umi kazdy ale činy ty jsou duležité.
Nepřihlášen 30.05. > Dobrý den,tak teď jsem zhlédl zkrácené video Mohelnice-Jeseník,to co napíšu je jenom moje doměnka a můj názor.Už na začátku utkání měl kopat Jeseník pokutový kop,ale píšťalka rozhodčího mlčela,Hráči Mohelnice asi 3X zajeli do jesenického brankáře když měl míč pod kontrolou a to dost hrubě ho atakovali,Jeseník vstřelili 3 branky během 8 minut prvního poločasu,domácí snížili na 1:3 a následovně mohl Jeseník náskok zvýšit po brejcích,ale neproměnili,domácí daly na 2:3 z přímého kopu a kluci z Jeseníku měli možnost znovu navíšit skore po brejcích,ale znovu neproměnili.
V tomto krátkém videu nemohu hodnotit výkon rozhodčího,ale se mě zdálo,že byl přísnější na chlapce z Jeseníku,ale je to jen můj názor.
Blahopřeji našim klukům postup do Divize a myslím si,že si to zasloužili za celoroční poctivou dřinu a přístup k treninkům a samotným zápasům,pod vedením super trenéra Petra Ševčíka a dalších poctivých funkcionářů v čele s předsedou panem Břízou a kustodem Rudigerem Nistlerem.
Andreas Pissios.
Nepřihlášen 30.05. > Želátovice nehrály nic a rozhodčí pískal rovinu. Jestli za tím bylo něco víc, težko říct.