TOPlist
Sobota 15. srpna 2020svátek má Hana 16 °C přeháňky až bouřky Předplatné LN
X
Pro provedení akce musíš být přihlášen(a)
  Muž Žena
Jméno
Příjmení
Národnost
Email
Heslo
Heslo
Email
Heslo
Přihlásit trvale
Email
Na zadaný email bude odesláno zapomenuté heslo.
Moje soutěž
KHL - play-off

Stránky hokejové soutěže na vysledky.com

Soutěž Tabulky, výsledky
So 11.04. 2015 16:00 Kazaň2:4 Petrohrad
Po 13.04. 2015 18:30 Kazaň0:1 Petrohrad
St 15.04. 2015 18:30 Petrohrad1:2 Kazaň
Pá 17.04. 2015 18:30 Petrohrad3:2 Kazaň
Ne 19.04. 2015 16:00 Kazaň1:6 Petrohrad
Finále; Ak Bars Kazan - SKA Saint Petersburg
Pá 27.03. 2015 17:30 Kazaň2:0 Novosibirsk
Ne 29.03. 2015 16:00 Kazaň2:1 Novosibirsk
Út 31.03. 2015 15:30 Novosibirsk2:1 Kazaň
Čt 02.04. 2015 15:30 Novosibirsk0:1 pp Kazaň
So 04.04. 2015 16:00 Kazaň1:0 pp Novosibirsk
Semifinále; Ak Bars Kazan - HK Sibir Novosibirsk Region
Čt 26.03. 2015 17:30 CSKA Moskva3:0 Petrohrad
So 28.03. 2015 15:00 CSKA Moskva3:2 pp Petrohrad
Po 30.03. 2015 18:30 Petrohrad1:3 CSKA Moskva
St 01.04. 2015 18:30 Petrohrad4:1 CSKA Moskva
Pá 03.04. 2015 18:30 CSKA Moskva2:6 Petrohrad
Ne 05.04. 2015 17:00 Petrohrad2:1 pp CSKA Moskva
Út 07.04. 2015 18:30 CSKA Moskva2:3 Petrohrad
Semifinále; HC CSKA Moscow - SKA Saint Petersburg
Pá 13.03. 2015 17:30 Kazaň3:4 pp Omsk
So 14.03. 2015 15:00 Kazaň4:0 Omsk
Po 16.03. 2015 14:30 Omsk0:2 Kazaň
Út 17.03. 2015 14:30 Omsk1:3 Kazaň
Čt 19.03. 2015 17:30 Kazaň2:0 Omsk
Čtvrtfinále; Ak Bars Kazan - Avangard Omsk Region
Pá 13.03. 2015 14:30 Novosibirsk2:0 Magnitogorsk
So 14.03. 2015 12:30 Novosibirsk3:2 Magnitogorsk
Po 16.03. 2015 14:30 Magnitogorsk5:2 Novosibirsk
Út 17.03. 2015 14:30 Magnitogorsk2:3 pp Novosibirsk
Čt 19.03. 2015 14:30 Novosibirsk3:1 Magnitogorsk
Čtvrtfinále; HK Sibir Novosibirsk - Metallurg Magnitogorsk
Čt 12.03. 2015 17:30 Petrohrad3:2 pp Dynamo Moskva
Pá 13.03. 2015 17:30 Petrohrad1:4 Dynamo Moskva
Ne 15.03. 2015 15:00 Dynamo Moskva0:2 Petrohrad
Po 16.03. 2015 17:30 Dynamo Moskva1:6 Petrohrad
St 18.03. 2015 17:30 Petrohrad3:2 pp Dynamo Moskva
Čtvrtfinále; SKA Saint Petersburg - OHK Dynamo Moscow
Čt 12.03. 2015 17:30 CSKA Moskva3:2 Jokerit
Pá 13.03. 2015 17:30 CSKA Moskva4:0 Jokerit
Po 16.03. 2015 17:30 Jokerit3:2 CSKA Moskva
Út 17.03. 2015 17:30 Jokerit0:3 CSKA Moskva
Čt 19.03. 2015 17:30 CSKA Moskva4:2 Jokerit
Čtvrtfinále; HC CSKA Moscow - Jokerit Helsinki
So 28.02. 2015 12:30 Magnitogorsk2:0 Ufa
Ne 01.03. 2015 12:30 Magnitogorsk1:2 Ufa
Út 03.03. 2015 14:30 Ufa1:2 Magnitogorsk
St 04.03. 2015 14:30 Ufa4:6 Magnitogorsk
Pá 06.03. 2015 14:30 Magnitogorsk3:1 Ufa
Osmifinále; Metallurg Magnitogorsk - Salavat Yulaev Ufa
So 28.02. 2015 12:30 Novosibirsk1:4 Čeljabinsk
Ne 01.03. 2015 12:30 Novosibirsk5:2 Čeljabinsk
Út 03.03. 2015 15:00 Čeljabinsk3:7 Novosibirsk
St 04.03. 2015 14:30 Čeljabinsk2:1 pp Novosibirsk
Pá 06.03. 2015 14:30 Novosibirsk3:1 Čeljabinsk
Ne 08.03. 2015 12:30 Čeljabinsk1:2 Novosibirsk
Osmifinále; HK Sibir Novosibirsk - Traktor Chelyabinsk
So 28.02. 2015 12:30 Omsk5:2 Nur-Sultan
Ne 01.03. 2015 12:30 Omsk0:2 Nur-Sultan
Út 03.03. 2015 14:30 Nur-Sultan3:0 Omsk
St 04.03. 2015 14:30 Nur-Sultan3:4 Omsk
Pá 06.03. 2015 14:30 Omsk2:0 Nur-Sultan
Ne 08.03. 2015 12:30 Nur-Sultan4:1 Omsk
Út 10.03. 2015 14:30 Omsk3:1 Nur-Sultan
Osmifinále; Avangard Omsk Region - Barys Astana
So 28.02. 2015 15:00 Kazaň3:2 pp Jekatěrinburg
Ne 01.03. 2015 15:00 Kazaň3:2 pp Jekatěrinburg
Út 03.03. 2015 14:30 Jekatěrinburg2:0 Kazaň
St 04.03. 2015 14:30 Jekatěrinburg1:2 Kazaň
Pá 06.03. 2015 17:30 Kazaň3:2 Jekatěrinburg
Osmifinále; Ak Bars Kazan - Avtomobilist Yekaterinburg
Pá 27.02. 2015 17:30 CSKA Moskva3:0 Soči
So 28.02. 2015 15:00 CSKA Moskva3:1 Soči
Po 02.03. 2015 17:30 Soči1:2 CSKA Moskva
Út 03.03. 2015 17:30 Soči2:6 CSKA Moskva
Osmifinále; HC CSKA Moscow - HK Sochi
Pá 27.02. 2015 17:30 Dynamo Moskva3:1 Jaroslavl
So 28.02. 2015 15:00 Dynamo Moskva1:2 Jaroslavl
Po 02.03. 2015 17:30 Jaroslavl2:1 pp Dynamo Moskva
Út 03.03. 2015 17:30 Jaroslavl0:3 Dynamo Moskva
Čt 05.03. 2015 17:30 Dynamo Moskva7:3 Jaroslavl
So 07.03. 2015 15:00 Jaroslavl0:4 Dynamo Moskva
Osmifinále; OHK Dynamo Moscow - Lokomotiv Yaroslavl
Pá 27.02. 2015 17:30 Jokerit2:3 pp Dinamo Minsk
So 28.02. 2015 15:00 Jokerit4:1 Dinamo Minsk
Po 02.03. 2015 17:30 Dinamo Minsk0:5 Jokerit
Út 03.03. 2015 17:30 Dinamo Minsk1:2 Jokerit
Čt 05.03. 2015 17:30 Jokerit7:1 Dinamo Minsk
Osmifinále; Jokerit Helsinki - HK Dinamo Minsk
Pá 27.02. 2015 17:30 Petrohrad6:3 Nižnij Novgorod
So 28.02. 2015 15:00 Petrohrad1:2 Nižnij Novgorod
Po 02.03. 2015 17:30 Nižnij Novgorod2:4 Petrohrad
Út 03.03. 2015 17:30 Nižnij Novgorod1:3 Petrohrad
Čt 05.03. 2015 17:30 Petrohrad2:0 Nižnij Novgorod
Osmifinále; SKA Saint Petersburg - Torpedo Nizhny Novgorod
Anonymní komentář je po 14ti dnech automaticky smazán.
            souhlasím s pravidly
PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE