TOPlist
Úterý 25. června 2019svátek má Ivan Předplatné LN
X
Pro provedení akce musíš být přihlášen(a)
  Muž Žena
Jméno
Příjmení
Národnost
Email
Heslo
Heslo
Email
Heslo
Přihlásit trvale
Email
Na zadaný email bude odesláno zapomenuté heslo.
Moje soutěž
Jihomoravský kraj
Jihomoravský krajský pohár

Stránky fotbalové soutěže na vysledky.com

Soutěž Další soutěže
St 03.06. 2015 17:00 Bystrc0:1 Bohunice
Finále
St 13.05. 2015 17:30 Bystrc8:2 Sparta Brno
St 13.05. 2015 17:30 Bzenec0:1 Bohunice
Semifinále
St 03.09. 2014 17:00 Ratíškovice0:2 Bzenec
St 03.09. 2014 17:00 Rohatec4:6 Dubňany
St 03.09. 2014 18:30 Bohunice4:0 Žebětín
St 17.09. 2014 16:30 Boskovice4:2 Moravská Slavia
St 17.09. 2014 17:00 Kunštát1:5 Bystrc
St 17.09. 2014 17:00 Miroslav5:2 Jevišovice
St 08.10. 2014 16:15 RAFK3:4 Sparta Brno
So 18.10. 2014 15:00 Ivančice2:1 Vojkovice
2.kolo
Pá 01.08. 2014 18:00 Žebětín1:0 Bosonohy
Ne 03.08. 2014 10:30 Bořetice0:3 Ivančice
Ne 03.08. 2014 17:00 Slovan Brno0:8 Moravská Slavia
Ne 03.08. 2014 17:00 Slatina1:2 Bystrc
Ne 03.08. 2014 17:00 Šlapanice1:3 Bohunice
Ne 03.08. 2014 17:00 Veselí1:6 Dubňany
Ne 03.08. 2014 17:00 Miroslav3:2 np FK Znojmo
Ne 03.08. 2014 17:00 Blatnice 2:3 np Bzenec
Ne 03.08. 2014 17:00 RAFK4:1 M. Krumlov
Ne 03.08. 2014 17:00 Ratíškovice4:1 Rousínov
Ne 03.08. 2014 17:00 Boskovice4:3 np Ráječko
Ne 03.08. 2014 17:00 Rohatec1:0 np Novosedly
Ne 03.08. 2014 17:00 Kunštát3:2 Kuřim
Ne 03.08. 2014 17:00 Krumvíř1:7 Sparta Brno
Ne 03.08. 2014 17:00 Jezeřany-Marš.2:3 Jevišovice
Ne 03.08. 2014 17:00 Hovorany1:2 Vojkovice
1.kolo
St 30.07. 2014 17:30 Veselí3:1 Kyjov
St 30.07. 2014 17:30 Lipovec0:5 Kunštát
St 30.07. 2014 17:30 Jedovnice3:4 Boskovice
St 30.07. 2014 17:30 Kohoutovice0:1 np Slovan Brno
St 30.07. 2014 17:30 Medlánky2:4 Slatina
St 30.07. 2014 17:30 Jezeřany-Marš.2:1 np Horní Kounice
St 30.07. 2014 17:30 Střelice0:4 Šlapanice
St 30.07. 2014 17:30 Rohatec3:1 Milotice
St 30.07. 2014 17:30 Krumvíř4:3 np Lanžhot
St 30.07. 2014 17:30 Slavkov1:3 Ratíškovice
St 30.07. 2014 17:30 Hovorany3:1 Bučovice
St 30.07. 2014 17:30 Dražovice2:5 Žebětín
St 30.07. 2014 17:30 Hlohovec3:5 Bořetice
St 30.07. 2014 17:30 Velká n.Veličkou1:7 Blatnice
2.předkolo
Ne 27.07. 2014 17:00 Jedovnice2:1 np Rájec
Ne 27.07. 2014 17:00 Tuřany1:4 Střelice
Ne 27.07. 2014 17:00 Újezd u Brna0:1 np Kohoutovice
Ne 27.07. 2014 17:00 Zbýšov0:4 Medlánky
Ne 27.07. 2014 17:00 Tvrdonice0:7 Rohatec
Ne 27.07. 2014 17:00 Chvalovice1:2 np Jezeřany-Marš.
Ne 27.07. 2014 17:00 Hlohovec5:0 Cvrčovice
Ne 27.07. 2014 17:00 Hovorany2:0 Vacenovice
1.předkolo
Ne 30.04. 0215 17:00 Bystrc9:1 Boskovice
Ne 30.04. 0215 17:00 Miroslav1:3 Bohunice
Ne 30.04. 0215 17:00 Sparta Brno3:1 Ivančice
Ne 30.04. 0215 17:00 Dubňany0:1 Bzenec
Čtvrtfinále
Anonymní komentář je po 14ti dnech automaticky smazán.
            souhlasím s pravidly
ADMIN
48 dní
SEZONA
2015/16
2014/15
2013/14
PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE