TOPlist
Neděle 16. června 2019svátek má Zbyněk Předplatné LN
X
Pro provedení akce musíš být přihlášen(a)
  Muž Žena
Jméno
Příjmení
Národnost
Email
Heslo
Heslo
Email
Heslo
Přihlásit trvale
Email
Na zadaný email bude odesláno zapomenuté heslo.
Moje soutěž
Pohár FAČR

Stránky fotbalové soutěže na vysledky.com

Soutěž
St 27.05. 2015 18:00 Jablonec1:2 np Slovan Liberec
Finále
St 13.05. 2015 17:30 Jablonec1:0 Mladá Boleslav
St 13.05. 2015 18:15 Teplice3:1 Slovan Liberec
Semifinále - odvety
Út 28.04. 2015 19:10 Slovan Liberec3:0 Teplice
St 29.04. 2015 19:10 Mladá Boleslav1:2 Jablonec
Semifinále - 1.zápasy
Út 14.04. 2015 17:00 Mladá Boleslav5:3 1.FC Slovácko
Út 14.04. 2015 17:30 Jablonec2:0 Sparta Praha
Út 14.04. 2015 17:30 Slovan Liberec2:0 Třinec
St 15.04. 2015 18:00 Viktoria Plzeň2:3 np Teplice
Čtvrtfinále - odvety
Út 17.03. 2015 18:00 Sparta Praha2:1 Jablonec
St 01.04. 2015 15:30 Třinec3:1 Slovan Liberec
St 01.04. 2015 16:00 1.FC Slovácko2:2 Mladá Boleslav
St 08.04. 2015 18:00 Teplice2:1 Viktoria Plzeň
Čtvrtfinále - 1.zápasy
St 08.10. 2014 17:00 Mladá Boleslav5:0 Viktoria Žižkov
St 08.10. 2014 18:00 Opava0:0 Třinec
Čt 09.10. 2014 18:00 Bohemians 19050:2 Jablonec
Út 14.10. 2014 17:30 Teplice1:2 Domažlice
St 29.10. 2014 17:00 1.FC Slovácko2:1 np Baník Ostrava
St 05.11. 2014 17:30 Znojmo1:2 Slovan Liberec
St 19.11. 2014 17:00 Viktoria Plzeň0:0 Hradec Králové
Čt 04.12. 2014 13:30 Sparta Praha3:1 1.FK Příbram
Osmifinále - odvety
Út 23.09. 2014 16:30 Viktoria Žižkov1:1 Mladá Boleslav
Út 23.09. 2014 17:00 Jablonec2:0 Bohemians 1905
St 24.09. 2014 16:30 Třinec2:0 Opava
Út 30.09. 2014 16:30 Domažlice0:4 Teplice
St 08.10. 2014 17:00 Baník Ostrava1:1 1.FC Slovácko
Út 28.10. 2014 16:00 Slovan Liberec6:0 Znojmo
Út 04.11. 2014 17:00 Hradec Králové1:2 Viktoria Plzeň
Út 18.11. 2014 18:00 1.FK Příbram1:1 Sparta Praha
Osmifinále - 1.zápasy
St 03.09. 2014 17:00 Štěchovice0:1 Mladá Boleslav
St 03.09. 2014 17:00 Viktoria Žižkov2:1 Slavia Praha
Pá 05.09. 2014 16:00 Ústí n/L0:3 Slovan Liberec
Pá 05.09. 2014 17:00 Vlašim0:1 1.FK Příbram
Pá 05.09. 2014 19:00 Opava1:0 Karviná
So 06.09. 2014 10:15 Bohemians 0:3 Teplice
So 06.09. 2014 16:00 FC Zlín0:4 1.FC Slovácko
So 06.09. 2014 17:00 Sigma Olomouc0:1 Třinec
So 06.09. 2014 17:00 Bohemians 19052:0 České Budějovice
Ne 07.09. 2014 17:00 Frýdek-Místek1:2 Baník Ostrava
Ne 07.09. 2014 17:00 Živanice1:3 Sparta Praha
Út 09.09. 2014 17:00 Admira Praha1:2 np Hradec Králové
St 10.09. 2014 17:00 Domažlice1:0 Pardubice
St 24.09. 2014 16:30 FC Táborsko0:3 Viktoria Plzeň
St 08.10. 2014 16:00 Znojmo1:0
3.kolo
Út 12.08. 2014 17:00 Neratovice0:2 Teplice
Út 12.08. 2014 17:00 Hlučín1:2 Baník Ostrava
Út 12.08. 2014 17:00 Blansko1:4 Frýdek-Místek
Út 12.08. 2014 17:00 Písek0:2 1.FK Příbram
Út 12.08. 2014 17:00 Prostějov1:4 1.FC Slovácko
St 13.08. 2014 17:00 Jíloviště1:2 Štěchovice
St 13.08. 2014 17:00 Olympia HK0:6 Hradec Králové
St 13.08. 2014 17:00 Admira Praha1:0 np Sokolov
St 13.08. 2014 17:00 Živanice4:0 Vysoké Mýto
St 13.08. 2014 17:00 Bohemians 2:0 Varnsdorf
St 13.08. 2014 17:00 Hranice1:2 np Opava
St 13.08. 2014 17:00 Chrudim1:3 Slavia Praha
St 13.08. 2014 17:00 Jablonec n.J.2:4 Vlašim
St 13.08. 2014 17:00 Převýšov0:1 Pardubice
St 13.08. 2014 17:00 Klatovy0:5 Dobrovice
St 13.08. 2014 17:00 Union 20130:2 Ústí n/L
St 13.08. 2014 17:00 Kolín0:3 Bohemians 1905
St 13.08. 2014 17:00 Rosice1:3 Znojmo
St 13.08. 2014 17:00 Kroměříž1:2 np FC Zlín
St 13.08. 2014 17:00 Třebíč0:4
St 13.08. 2014 17:00 Uničov0:3 Třinec
St 13.08. 2014 17:00 Zábřeh0:2 Karviná
St 13.08. 2014 17:00 Brozany2:6 České Budějovice
Út 19.08. 2014 17:00 Viktoria Žižkov2:1 Jihlava
St 20.08. 2014 17:00 Tachov1:3 FC Táborsko
St 20.08. 2014 17:00 Domažlice3:1 Dukla Praha
Út 02.09. 2014 17:00 Velké Meziříčí0:3 Sigma Olomouc
2.kolo
So 26.07. 2014 10:15 Neratovice2:0 Vltavín
So 26.07. 2014 10:15 Vyšehrad1:4 FC Táborsko
So 26.07. 2014 10:15 SK Kladno3:4 Písek
So 26.07. 2014 10:15 Aritma Praha1:2 Admira Praha
So 26.07. 2014 10:15 Havířov1:2 Třinec
So 26.07. 2014 10:30 Karlovy Vary0:7 Sokolov
So 26.07. 2014 17:00 Jíloviště2:1 np Meteor
So 26.07. 2014 17:00 Brozany2:1 Benešov
So 26.07. 2014 17:00 Hvězda Cheb0:3 Bohemians
So 26.07. 2014 17:00 Hořovicko0:1 Tachov
So 26.07. 2014 17:00 Krupka2:3 np Chomutov
So 26.07. 2014 17:00 Sušice1:5 Domažlice
So 26.07. 2014 17:00 Turnov1:2 Pardubice
So 26.07. 2014 17:00 Klatovy1:0 np Mostecký FK
So 26.07. 2014 17:00 Litoměřice1:4 Ústí n/L
So 26.07. 2014 17:00 Český Brod0:7 Převýšov
So 26.07. 2014 17:00 Česká Třebová0:4 Živanice
So 26.07. 2014 17:00 Vysoké Mýto2:0 Letohrad
So 26.07. 2014 17:00 Kutná Hora0:7 Viktoria Žižkov
So 26.07. 2014 17:00 Doubravka0:9 Vlašim
So 26.07. 2014 17:00 Dobrovice3:0 Králův Dvůr
So 26.07. 2014 17:00 Blansko1:0 np HFK Olomouc
So 26.07. 2014 17:00 Dolní Benešov1:2 np Uničov
So 26.07. 2014 17:00 Hranice2:1 np Orlová
So 26.07. 2014 17:00 Břeclav2:3 Velké Meziříčí
So 26.07. 2014 17:00 Jablonec n.J.1:0 Zápy
So 26.07. 2014 17:00 Ústí n.O.0:2 Chrudim
So 26.07. 2014 17:00 Rýmařov1:2 np Zábřeh
So 26.07. 2014 17:00 Pelhřimov0:1 Třebíč
So 26.07. 2014 17:00 Velké Karlovice0:1 Kroměříž
So 26.07. 2014 17:00 Olympia HK2:1 Dvůr Králové
So 26.07. 2014 17:00 Žďár n.Sázavou1:3 Rosice
So 26.07. 2014 17:00 Slavičín0:6 Sigma Olomouc
So 26.07. 2014 17:00 Loko Petrovice0:1 Hlučín
So 26.07. 2014 17:00 Vyškov1:2 Prostějov
So 26.07. 2014 17:00 Nový Jičín0:1 Opava
So 26.07. 2014 17:00 Kozlovice0:2 Karviná
So 26.07. 2014 17:00 Tasovice1:3 FC Zlín
So 26.07. 2014 17:00 Brumov0:3 Frýdek-Místek
So 26.07. 2014 17:00 Líšeň1:3 Znojmo
Ne 27.07. 2014 15:00 Dražice1:5 Štěchovice
Ne 27.07. 2014 17:00 Chrastava0:8 Varnsdorf
Ne 27.07. 2014 17:00 Trutnov0:3 Kolín
Út 29.07. 2014 18:00 Union 20132:1 Čáslav
1.kolo
So 19.07. 2014 10:15 Aritma Praha3:2 np Souš
So 19.07. 2014 17:00 Chrastava4:1 Vilémov
So 19.07. 2014 17:00 Litoměřice2:0 Nový Bor
So 19.07. 2014 17:00 Úvaly1:3 Dobrovice
So 19.07. 2014 17:00 Uherský Brod0:1 Slavičín
Ne 20.07. 2014 16:00 Koloveč1:3 Sušice
Ne 20.07. 2014 17:00 FC Háje0:2 Jíloviště
Ne 20.07. 2014 17:00 Dražice3:0 Český Krumlov
Ne 20.07. 2014 17:00 Nejdek1:4 Hvězda Cheb
Ne 20.07. 2014 17:00 Nové Strašecí1:2 Hořovicko
Ne 20.07. 2014 17:00 Neratovice1:0 Zličín
Ne 20.07. 2014 17:00 Krupka3:2 np Lovosice
Ne 20.07. 2014 17:00 Náchod 1:4 Turnov
Ne 20.07. 2014 17:00 Klatovy2:1 Rokycany
Ne 20.07. 2014 17:00 Žatec2:3 Karlovy Vary
Ne 20.07. 2014 17:00 LoKo Chomutov1:2 Doubravka
Ne 20.07. 2014 17:00 Týniště n.O.1:3 Trutnov
Ne 20.07. 2014 17:00 Tasovice2:1 Stará Říše
Ne 20.07. 2014 17:00 Hodonín1:2 Blansko
Ne 20.07. 2014 17:00 Mutěnice1:2 Břeclav
Ne 20.07. 2014 17:00 Velké Karlovice2:0 Val. Meziříčí
Ne 20.07. 2014 17:00 Štítná n.Vláří1:2 Brumov
Ne 20.07. 2014 17:00 Havlíčkův Brod1:2 np Líšeň
Ne 20.07. 2014 17:00 Rýmařov3:2 np Mohelnice
Ne 20.07. 2014 17:00 Frýdlant n.O.1:2 Nový Jičín
Ne 20.07. 2014 17:30 Kozlovice1:0 Přerov
Předkolo
Anonymní komentář je po 14ti dnech automaticky smazán.
            souhlasím s pravidly
PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE