TOPlist
X
Pro provedení akce musíš být přihlášen(a)
  Muž Žena
Jméno
Příjmení
Národnost
Email
Heslo
Heslo
Email
Heslo
Přihlásit trvale
Email
Na zadaný email bude odesláno zapomenuté heslo.
Moje soutěž
Pardubický kraj
Pardubická krajská liga; play-off

Stránky hokejové soutěže na vysledky.com

Soutěž Tabulky, výsledky
Ne 02.03. 2014 17:00 Světlá n. Sáz.3:1 Chotěboř
St 05.03. 2014 18:30 Chotěboř1:7 Světlá n. Sáz.
Ne 09.03. 2014 17:00 Světlá n. Sáz.4:3 np Chotěboř
Finále; Světlá n/S - Chotěboř; stav série 3:0
Ne 02.03. 2014 17:00 Litomyšl2:2 M.Třebová
Ne 09.03. 2014 17:00 M.Třebová3:1 Litomyšl
o 3.místo; Moravská Třebová - Litomyšl; body 3:1
Ne 23.02. 2014 17:00 Česká Třebová3:9 Chrudim
Ne 02.03. 2014 17:00 Chrudim11:1 Česká Třebová
o 5.místo; Chrudim - Česká Třebová; body 4:0
Ne 23.02. 2014 16:15 ZH Pardubice2:10 Choceň
Ne 02.03. 2014 17:00 Choceňodloženo ZH Pardubice
o 7.místo; Choceň - ZH Pardubice; body 2:0 - doplnit výsledky
Ne 09.02. 2014 17:00 M.Třebová7:1 Chotěboř
Čt 13.02. 2014 18:30 Chotěboř2:1 pp M.Třebová
Ne 16.02. 2014 17:00 M.Třebová8:2 Chotěboř
Čt 20.02. 2014 18:30 Chotěboř4:3 M.Třebová
Ne 23.02. 2014 17:00 M.Třebová1:2 np Chotěboř
Semifinále; Moravská Třebová - Chotěboř; stav série 2:3
Ne 09.02. 2014 17:00 Světlá n. Sáz.1:2 Litomyšl
Čt 13.02. 2014 18:30 Litomyšl1:7 Světlá n. Sáz.
Ne 16.02. 2014 17:00 Světlá n. Sáz.8:5 Litomyšl
Čt 20.02. 2014 18:30 Litomyšl1:4 Světlá n. Sáz.
Semifinále; Světlá n/S - Litomyšl; kon. stav série 3:1
Ne 09.02. 2014 15:00 ZH Pardubice6:6 Chrudim
Ne 09.02. 2014 17:00 Česká Třebová5:6 Choceň
Ne 16.02. 2014 17:00 Choceň4:5 Česká Třebová
Ne 16.02. 2014 17:00 Chrudim13:3 ZH Pardubice
o 5. až 8.místo
Ne 26.01. 2014 17:00 Chotěboř3:2 pp Chrudim
St 29.01. 2014 18:30 Chrudim5:2 Chotěboř
Ne 02.02. 2014 17:00 Chotěboř6:3 Chrudim
Út 04.02. 2014 18:30 Chrudim3:5 Chotěboř
Čtvrtfinále; Chotěboř - Chrudim; kon. stav série 3:1
Čt 30.01. 2014 18:30 ZH Pardubice3:5 M.Třebová
Ne 02.02. 2014 17:00 M.Třebová5:1 ZH Pardubice
Út 04.02. 2014 18:30 ZH Pardubice2:8 M.Třebová
Čtvrtfinále; Moravská Třebová - ZH Pardubice; kon. stav série 3:0
Ne 26.01. 2014 17:00 Světlá n. Sáz.19:1 Česká Třebová
St 29.01. 2014 18:30 Česká Třebová4:6 Světlá n. Sáz.
Ne 02.02. 2014 17:00 Světlá n. Sáz.7:3 Česká Třebová
Čtvrtfinále; Světlá n/S - Česká Třebová; kon. stav série 3:0
Ne 26.01. 2014 17:00 Choceň3:4 Litomyšl
St 29.01. 2014 18:30 Litomyšl3:1 Choceň
Ne 02.02. 2014 17:00 Choceň4:1 Litomyšl
Út 04.02. 2014 18:30 Litomyšl3:5 Choceň
Čt 06.02. 2014 18:30 Choceň1:2 Litomyšl
Čtvrtfinále; Choceň - Litomyšl; stav série 2:3
nehráno
Nedělní zápas o konečné 7. místo proti ZH Pardubice je zrušen pro nedostatečný počet hráčů ZH Pardubice. Zápas bude veden jako nesehraný a HC Spartak Choceň obsadí 7. místo letošního ročníku KLM.
Poznámka:
protože mají obě mužstva shodný počet bodů i skóre, jely se po skončení utkání ještě samostatné nájezdy, ve kterých zvítězil tým České Třebové.
Archiv článků
Anonymní komentář je po 14ti dnech automaticky smazán.
            souhlasím s pravidly
PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE