TOPlist
Čtvrtek 27. června 2019svátek má Ladislav Předplatné LN
X
Pro provedení akce musíš být přihlášen(a)
  Muž Žena
Jméno
Příjmení
Národnost
Email
Heslo
Heslo
Email
Heslo
Přihlásit trvale
Email
Na zadaný email bude odesláno zapomenuté heslo.
Moje soutěž
Jihomoravský kraj
Jihomoravský krajský pohár

Stránky fotbalové soutěže na vysledky.com

Soutěž Další soutěže
St 04.06. 2014 17:00 Mutěnice2:1 np Ivančice
Finále
Čt 08.05. 2014 16:30 Kyjov0:2 Mutěnice
St 14.05. 2014 17:00 Ivančice4:0 Boskovice
Semifinále
Ne 13.04. 2014 16:00 Mutěnice4:0 Bzenec
Čt 01.05. 2014 16:30 Kyjov3:2 Šlapanice
Čt 01.05. 2014 16:30 Slatina2:5 Ivančice
Čt 01.05. 2014 16:30 Boskovice4:3 Lipovec
Čtvrtfinále
Út 03.09. 2013 17:00 Lipovec5:3 Rousínov
St 04.09. 2013 17:00 Veselí2:3 Kyjov
St 04.09. 2013 17:00 Slavkov3:4 Bzenec
St 04.09. 2013 17:00 Slatina2:1 np Novosedly
St 04.09. 2013 17:00 Boskovice5:2 Bosonohy
St 04.09. 2013 17:00 Šlapanice3:2 Ratíškovice
St 04.09. 2013 17:00 Ivančice2:1 Jevišovice
So 28.09. 2013 16:00 Vojkovice0:2 Mutěnice
2.kolo
So 03.08. 2013 17:00 Bořetice0:3 k Kyjov
Ne 04.08. 2013 09:30 Slavkov3:1 RAFK
Ne 04.08. 2013 17:00 Šatov1:3 Jevišovice
Ne 04.08. 2013 17:00 Slatina5:2 FK Znojmo
Ne 04.08. 2013 17:00 Bučovice2:3 np Rousínov
Ne 04.08. 2013 17:00 Dubňany0:3 Bzenec
Ne 04.08. 2013 17:00 Boskovice3:1 Ráječko
Ne 04.08. 2013 17:00 Lipovec2:1 np Sparta Brno
Ne 04.08. 2013 17:00 Mikulčice1:8 Mutěnice
Ne 04.08. 2013 17:00 V. Pavlovice4:5 np Ratíškovice
Ne 04.08. 2013 17:00 Šlapanice1:0 np M. Krumlov
Ne 04.08. 2013 17:00 Slovan Brno1:2 np Novosedly
Ne 04.08. 2013 17:00 Ivančice11:0 Kuřim
Ne 04.08. 2013 17:00 Kohoutovice1:2 Vojkovice
Ne 04.08. 2013 17:00 Rájec2:3 np Bosonohy
Ne 04.08. 2013 17:00 Veselí6:4 Blatnice
1.kolo
St 31.07. 2013 17:30 Doubravice1:5 Boskovice
St 31.07. 2013 17:30 Blatnice 5:0 Rohatec
St 31.07. 2013 17:30 Měnín1:3 Šlapanice
St 31.07. 2013 17:30 Bohdalice2:5 Bučovice
St 31.07. 2013 17:30 Rájec4:3 Kunštát
St 31.07. 2013 17:30 Tuřany3:4 Slavkov
St 31.07. 2013 17:30 Kohoutovice2:0 Bořitov
St 31.07. 2013 17:30 Hovorany0:10 Dubňany
St 31.07. 2013 17:30 Mikulčice3:1 Lanžhot
St 31.07. 2013 17:30 Žebětín1:2 np Slatina
St 31.07. 2013 17:30 Miroslav1:4 Slovan Brno
St 31.07. 2013 17:30 Lipovec3:2 Soběšice
St 31.07. 2013 17:30 Křenovice1:2 Bořetice
St 31.07. 2013 17:30 Krumvíř1:2 np V. Pavlovice
2.předkolo
Út 23.07. 2013 18:00 Křenovice3:0 Chrlice
Ne 28.07. 2013 17:00 Hovorany3:0 Vacenovice
Ne 28.07. 2013 17:00 Měnín3:1 Medlánky
Ne 28.07. 2013 17:00 Jezeřany-Marš.0:3 Miroslav
Ne 28.07. 2013 17:00 Lipovec6:0 Dražovice
Ne 28.07. 2013 17:00 Mikulčice3:1 Tvrdonice
Ne 28.07. 2013 17:00 Krumvíř5:1 Cvrčovice
Ne 28.07. 2013 17:00 Blatnice 1:0 Milotice
1.předkolo
Anonymní komentář je po 14ti dnech automaticky smazán.
            souhlasím s pravidly
ADMIN
50 dní
SEZONA
2015/16
2014/15
2013/14
PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE