TOPlist
Úterý 25. června 2019svátek má Ivan Předplatné LN
X
Pro provedení akce musíš být přihlášen(a)
  Muž Žena
Jméno
Příjmení
Národnost
Email
Heslo
Heslo
Email
Heslo
Přihlásit trvale
Email
Na zadaný email bude odesláno zapomenuté heslo.
Moje soutěž
Pohár české pošty

Stránky fotbalové soutěže na vysledky.com

Soutěž
So 17.05. 2014 18:45 Viktoria Plzeň1:2 np Sparta Praha
Finále
St 30.04. 2014 18:00 Sparta Praha4:0 Jablonec
Čt 01.05. 2014 19:00 Zbrojovka Brno0:0 Viktoria Plzeň
Semifinále - odvety
St 16.04. 2014 16:45 Jablonec3:1 Sparta Praha
Čt 17.04. 2014 17:30 Viktoria Plzeň2:0 Zbrojovka Brno
Semifinále - 1.zápasy
St 02.04. 2014 17:00 Sparta Praha2:0 Dukla Praha
Čt 03.04. 2014 18:00 Zbrojovka Brno1:1 np Slavia Praha
Čt 03.04. 2014 18:00 Mladá Boleslav1:0 Jablonec
St 09.04. 2014 18:00 Jihlava3:2 Viktoria Plzeň
Čtvrtfinále - odvety
St 26.03. 2014 18:00 Dukla Praha2:1 Sparta Praha
St 26.03. 2014 18:30 Slavia Praha0:1 Zbrojovka Brno
Čt 27.03. 2014 17:00 Jablonec2:0 Mladá Boleslav
Út 01.04. 2014 18:00 Viktoria Plzeň1:0 Jihlava
Čtvrtfinále - 1.zápasy
Pá 11.10. 2013 17:00 1.FC Slovácko0:2 Mladá Boleslav
Út 29.10. 2013 14:30 Ústí n/L0:2 Jablonec
Út 29.10. 2013 17:00 1.FK Příbram1:2 Dukla Praha
Út 29.10. 2013 18:00 Slavia Praha1:0 Varnsdorf
St 30.10. 2013 17:00 Jihlava0:0 Sigma Olomouc
St 30.10. 2013 18:00 Zbrojovka Brno4:0 Viktoria Žižkov
Út 05.11. 2013 18:00 Sparta Praha2:1 Znojmo
St 26.03. 2014 16:00 Viktoria Plzeň4:0 Domažlice
Osmifinále - odvety
Pá 04.10. 2013 17:30 Mladá Boleslav1:0 1.FC Slovácko
So 05.10. 2013 14:00 Viktoria Žižkov1:0 Zbrojovka Brno
So 05.10. 2013 15:30 Znojmo2:3 Sparta Praha
So 05.10. 2013 16:00 Varnsdorf0:0 Slavia Praha
So 05.10. 2013 16:00 Jablonec1:0 Ústí n/L
So 05.10. 2013 16:00 Dukla Praha4:0 1.FK Příbram
So 05.10. 2013 17:00 Sigma Olomouc0:4 Jihlava
So 16.11. 2013 11:00 Domažlice0:3 Viktoria Plzeň
Osmifinále - 1.zápasy
St 18.09. 2013 16:30 HFK Olomouc1:2 Slavia Praha
Út 24.09. 2013 18:00 FC Zlín0:1 Sparta Praha
St 25.09. 2013 16:30 Domažlice3:1 Karviná
St 25.09. 2013 16:30 Chrudim0:2 Sigma Olomouc
St 25.09. 2013 16:30 Vlašim2:3 np Varnsdorf
St 25.09. 2013 16:30 Roudnice0:4 Zbrojovka Brno
St 25.09. 2013 16:30 Viktoria Žižkov3:2 np Slovan Liberec
St 25.09. 2013 16:30 Hradec Králové0:1 Jablonec
St 25.09. 2013 16:30 Ústí n/L2:0 Baník Ostrava
St 25.09. 2013 16:30 Hlučín1:5 Mladá Boleslav
St 25.09. 2013 16:30 Pardubice1:2 1.FC Slovácko
St 25.09. 2013 16:30 Třinec1:2 np Dukla Praha
St 25.09. 2013 16:30 Převýšov1:4 Znojmo
St 02.10. 2013 16:00 Karlovy Vary0:1 Jihlava
St 02.10. 2013 17:00 České Budějovice0:1 np 1.FK Příbram
So 12.10. 2013 15:00 SK Kladno1:3 Viktoria Plzeň
3.kolo
Út 20.08. 2013 17:00 SK Kladno2:1 Rokycany
Út 20.08. 2013 17:00 Karlovy Vary4:3 np Sokolov
Út 20.08. 2013 17:00 Prostějov2:3 np FC Zlín
Út 20.08. 2013 17:00 Třebíč0:5 Znojmo
Út 20.08. 2013 17:15 Vlašim6:1 Vltavín
Út 20.08. 2013 17:30 Štěchovice1:4 Dukla Praha
St 21.08. 2013 17:00 Chrudim2:1 Kolín
St 21.08. 2013 17:00 Mikulovice1:2 Sigma Olomouc
St 21.08. 2013 17:00 Rosice1:6 Jihlava
St 21.08. 2013 17:00 Kroměříž1:3 Baník Ostrava
St 21.08. 2013 17:00 Hořovicko0:2 Ústí n/L
St 21.08. 2013 17:00 Dvůr Králové0:7 Hradec Králové
St 21.08. 2013 17:00 Bystrc0:3 HFK Olomouc
St 21.08. 2013 17:00 Uničov0:1 Zbrojovka Brno
St 21.08. 2013 17:00 Písek0:1 České Budějovice
St 21.08. 2013 17:00 Frýdek-Místek1:2 Třinec
St 21.08. 2013 17:00 Jablonec n.J.0:1 Pardubice
St 21.08. 2013 17:00 Hlučín2:0 Opava
St 21.08. 2013 17:00 Svitavy0:2 Převýšov
St 21.08. 2013 17:30 Vyšehrad2:4 Viktoria Žižkov
Út 27.08. 2013 17:30 Úvaly0:4 Mladá Boleslav
St 28.08. 2013 17:00 Brumov0:1 Karviná
St 28.08. 2013 17:00 Varnsdorf2:0 Teplice
St 28.08. 2013 17:30 Admira Praha1:2 np Roudnice
St 28.08. 2013 19:00 Chomutov0:7 Slavia Praha
Út 03.09. 2013 17:00 FC Táborsko0:1 1.FK Příbram
St 04.09. 2013 17:00 Domažlice2:1 Bohemians 1905
St 04.09. 2013 17:00 Břeclav0:3 1.FC Slovácko
2.kolo
Pá 19.07. 2013 00:00 Strakonice0:3 České Budějovice
Pá 19.07. 2013 17:00 Kutná Hora0:2 Chrudim
Pá 19.07. 2013 17:00 Dolní Benešov0:4 Opava
Pá 19.07. 2013 17:30 Šumperk0:5 Uničov
So 20.07. 2013 10:00 Hodonín1:5 Břeclav
So 20.07. 2013 10:15 Hořovicko1:0 np Bohemians
So 20.07. 2013 10:15 Petřín Plzeň0:3 Rokycany
So 20.07. 2013 10:30 Mohelnice0:5 FC Zlín
So 20.07. 2013 13:00 Štětí1:4 Chomutov
So 20.07. 2013 17:00 Milevsko0:3 FC Táborsko
So 20.07. 2013 17:00 Hvězda Cheb1:2 Sokolov
So 20.07. 2013 17:00 Benešov0:2 Vlašim
So 20.07. 2013 17:00 Český Brod2:3 np Vltavín
So 20.07. 2013 17:00 Vyšehrad4:3 Kunice
So 20.07. 2013 17:00 SK Kladno3:0 Králův Dvůr
So 20.07. 2013 17:00 Úvaly1:0 np Zápy
So 20.07. 2013 17:00 Kolín3:0 Meteor
So 20.07. 2013 17:00 Roudnice2:1 Mostecký FK
So 20.07. 2013 17:00 Náchod 0:1 Pardubice
So 20.07. 2013 17:00 Přerov0:3 Kroměříž
So 20.07. 2013 17:00 Zábřeh1:3 Mikulovice
So 20.07. 2013 17:00 Hlučín3:0 Orlová
So 20.07. 2013 17:00 Líšeň0:1 Frýdek-Místek
So 20.07. 2013 17:00 Tempo2:3 np Štěchovice
So 20.07. 2013 17:00 Dražice0:2 Písek
So 20.07. 2013 17:00 Dvůr Králové2:1 np Živanice
So 20.07. 2013 17:00 Žatec2:3 Karlovy Vary
So 20.07. 2013 17:00 Litoměřice2:6 Ústí n/L
So 20.07. 2013 17:00 Nový Bor0:3 Varnsdorf
So 20.07. 2013 17:00 Jablonec n.J.2:1 Letohrad
So 20.07. 2013 17:00 Lovosice2:4 Admira Praha
So 20.07. 2013 17:00 Vřesina1:8 Karviná
So 20.07. 2013 17:00 Bystrc3:2 Otrokovice
So 20.07. 2013 17:00 Hranice1:2 np HFK Olomouc
So 20.07. 2013 17:00 Stará Říše1:2 Třebíč
So 20.07. 2013 17:00 Nový Jičín1:6 Třinec
So 20.07. 2013 17:00 Pelhřimov1:3 Rosice
So 20.07. 2013 17:30 Doubravka2:6 Domažlice
Ne 21.07. 2013 17:00 Trutnov1:2 Převýšov
Ne 21.07. 2013 17:00 Hor. Měcholupy2:7 Viktoria Žižkov
Ne 21.07. 2013 17:00 Svitavy2:1 np Čáslav
Ne 21.07. 2013 17:00 Nová Paka1:3 Hradec Králové
Ne 21.07. 2013 17:00 Štítná n.Vláří0:1 Brumov
Ne 21.07. 2013 17:00 Tasovice1:4 Prostějov
1.kolo
So 13.07. 2013 16:30 Uherský Brod2:3 Brumov
So 13.07. 2013 17:00 Blansko0:1 Bystrc
So 13.07. 2013 17:00 Stará Říše4:0 Velké Meziříčí
So 13.07. 2013 17:00 SFK Vrchovina1:3 Pelhřimov
Ne 14.07. 2013 17:00 Jílové1:2 np Tempo
Ne 14.07. 2013 17:00 Dražice3:1 Český Krumlov
Ne 14.07. 2013 17:00 Vysoké Mýto0:3 Svitavy
Ne 14.07. 2013 17:00 Olympia HK1:2 np Dvůr Králové
Ne 14.07. 2013 17:00 Ostrov1:5 Žatec
Ne 14.07. 2013 17:00 Litoměřice2:0 Souš
Ne 14.07. 2013 17:00 Rapid Liberec1:3 Nový Bor
Ne 14.07. 2013 17:00 Jablonec n.J.3:2 np Turnov
Ne 14.07. 2013 17:00 Živanice3:1 Ústí n.O.
Ne 14.07. 2013 17:00 Zličín1:2 np Hořovicko
Ne 14.07. 2013 17:00 Sušice1:2 np Doubravka
Ne 14.07. 2013 17:00 Petřín Plzeň2:0 Tachov
Ne 14.07. 2013 17:00 Štětí5:4 np Neratovice
Ne 14.07. 2013 17:00 Dobrovice1:5 Nová Paka
Ne 14.07. 2013 17:00 Litol1:2 Lovosice
Ne 14.07. 2013 17:00 Vřesina2:1 Loko Petrovice
Ne 14.07. 2013 17:00 Veselí0:4 Hodonín
Ne 14.07. 2013 17:00 Jeseník1:3 Šumperk
Ne 14.07. 2013 17:00 Štítná n.Vláří2:1 np Slavičín
Ne 14.07. 2013 17:00 Dolní Benešov4:3 Havířov
Ne 14.07. 2013 17:00 Nový Jičín1:0 Lískovec
Ne 14.07. 2013 17:00 Vyškov1:2 Mohelnice
Ne 14.07. 2013 17:00 Tasovice2:1 Bohunice
Ne 14.07. 2013 17:00 Val. Meziříčí1:2 Hranice
Ne 14.07. 2013 17:00 Žďár n.Sázavou1:3 Rosice
Předkolo
Anonymní komentář je po 14ti dnech automaticky smazán.
            souhlasím s pravidly
PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE