TOPlist
Sobota 15. srpna 2020svátek má Hana 16 °C přeháňky až bouřky Předplatné LN
X
Pro provedení akce musíš být přihlášen(a)
  Muž Žena
Jméno
Příjmení
Národnost
Email
Heslo
Heslo
Email
Heslo
Přihlásit trvale
Email
Na zadaný email bude odesláno zapomenuté heslo.
Moje soutěž
KHL - play-off

Stránky hokejové soutěže na vysledky.com

Soutěž Tabulky, výsledky
Ne 07.04. 2013 14:00 Dynamo Moskva2:1 Čeljabinsk
Po 08.04. 2013 16:30 Dynamo Moskva3:2 Čeljabinsk
Čt 11.04. 2013 14:00 Čeljabinsk3:1 Dynamo Moskva
Pá 12.04. 2013 14:00 Čeljabinsk0:1 Dynamo Moskva
Po 15.04. 2013 16:30 Dynamo Moskva3:4 Čeljabinsk
St 17.04. 2013 14:00 Čeljabinsk2:3 pp Dynamo Moskva
Finále: Dynamo MSK - Traktor, stav série 4:2
So 23.03. 2013 14:00 Kazaň2:1 pp Čeljabinsk
Ne 24.03. 2013 14:00 Kazaň3:1 Čeljabinsk
St 27.03. 2013 14:00 Čeljabinsk1:0 pp Kazaň
Čt 28.03. 2013 14:00 Čeljabinsk5:6 pp Kazaň
Ne 31.03. 2013 14:00 Kazaň1:2 pp Čeljabinsk
Út 02.04. 2013 00:00 Čeljabinsk3:2 Kazaň
Čt 04.04. 2013 16:00 Kazaň1:2 Čeljabinsk
SF: Ak Bars - Traktor, stav série 3:4
Pá 22.03. 2013 16:30 Petrohrad2:3 Dynamo Moskva
So 23.03. 2013 14:00 Petrohrad2:4 Dynamo Moskva
Út 26.03. 2013 16:30 Dynamo Moskva4:2 Petrohrad
St 27.03. 2013 16:30 Dynamo Moskva2:6 Petrohrad
So 30.03. 2013 16:30 Petrohrad2:1 pp Dynamo Moskva
Po 01.04. 2013 16:30 Dynamo Moskva5:1 Petrohrad
SF: SKA Petrohrad - Dynamo Msk, stav série 2:4
Pá 08.03. 2013 11:00 Omsk0:5 Čeljabinsk
So 09.03. 2013 11:00 Omsk0:3 Čeljabinsk
Út 12.03. 2013 14:00 Čeljabinsk3:0 Omsk
St 13.03. 2013 14:00 Čeljabinsk1:3 Omsk
So 16.03. 2013 11:00 Omsk0:4 Čeljabinsk
ČF: Avangard - Traktor, stav série 1:4
Pá 08.03. 2013 14:00 Kazaň2:3 Ufa
So 09.03. 2013 14:00 Kazaň0:2 Ufa
Út 12.03. 2013 14:00 Ufa0:3 Kazaň
St 13.03. 2013 14:00 Ufa3:5 Kazaň
So 16.03. 2013 14:00 Kazaň4:3 pp Ufa
Po 18.03. 2013 14:00 Ufa4:3 pp Kazaň
St 20.03. 2013 16:00 Kazaň4:3 Ufa
ČF: Ak Bars - Salavat Yulaev, stav série 4:3
Čt 07.03. 2013 16:30 CSKA Moskva0:3 Dynamo Moskva
Pá 08.03. 2013 14:00 CSKA Moskva2:1 Dynamo Moskva
Po 11.03. 2013 16:30 Dynamo Moskva3:2 pp CSKA Moskva
Út 12.03. 2013 16:30 Dynamo Moskva2:1 pp CSKA Moskva
Pá 15.03. 2013 16:30 CSKA Moskva0:2 Dynamo Moskva
ČF: CSKA - Dynamo Msk, stav série 1:4
Čt 07.03. 2013 16:30 Petrohrad7:4 Čerepovec
Pá 08.03. 2013 14:00 Petrohrad4:1 Čerepovec
Po 11.03. 2013 16:00 Čerepovec0:4 Petrohrad
Út 12.03. 2013 16:00 Čerepovec2:4 Petrohrad
ČF: SKA Petrohrad - Severstal, stav série 4:0
Čt 21.02. 2013 14:00 Magnitogorsk3:4 pp Ufa
Pá 22.02. 2013 14:00 Magnitogorsk2:0 Ufa
Po 25.02. 2013 14:00 Ufa4:1 Magnitogorsk
Út 26.02. 2013 14:00 Ufa2:3 Magnitogorsk
Pá 01.03. 2013 14:00 Magnitogorsk2:1 Ufa
Ne 03.03. 2013 12:00 Ufa5:4 Magnitogorsk
Út 05.03. 2013 14:00 Magnitogorsk0:2 Ufa
OF: Metallurg Mg - Salavat Julajev, stav série 3:4
Čt 21.02. 2013 14:00 Čeljabinsk3:4 pp Nur-Sultan
Pá 22.02. 2013 14:00 Čeljabinsk3:5 Nur-Sultan
Po 25.02. 2013 14:00 Nur-Sultan1:3 Čeljabinsk
Út 26.02. 2013 14:00 Nur-Sultan2:3 Čeljabinsk
Pá 01.03. 2013 14:00 Čeljabinsk6:3 Nur-Sultan
Ne 03.03. 2013 12:00 Nur-Sultan4:2 Čeljabinsk
Út 05.03. 2013 14:00 Čeljabinsk5:3 Nur-Sultan
OF: Traktor - Barys, stav série 4:3
Čt 21.02. 2013 13:00 Omsk5:0 Novosibirsk
Pá 22.02. 2013 13:00 Omsk0:1 Novosibirsk
Po 25.02. 2013 13:00 Novosibirsk4:1 Omsk
Út 26.02. 2013 13:00 Novosibirsk2:5 Omsk
Pá 01.03. 2013 13:00 Omsk1:0 pp Novosibirsk
Ne 03.03. 2013 11:00 Novosibirsk3:0 Omsk
Út 05.03. 2013 13:00 Omsk2:0 Novosibirsk
OF: Avangard - Sibir, stav série 4:3
Čt 21.02. 2013 16:00 Kazaň5:1 Nižněkamsk
Pá 22.02. 2013 16:00 Kazaň3:0 Nižněkamsk
Po 25.02. 2013 16:00 Nižněkamsk1:2 Kazaň
Út 26.02. 2013 16:00 Nižněkamsk2:3 pp Kazaň
OF: Ak Bars - Neftěchemik, stav série 4:0
St 20.02. 2013 00:00 Jaroslavl1:2 Čerepovec
Čt 21.02. 2013 16:00 Jaroslavl2:1 Čerepovec
Ne 24.02. 2013 14:00 Čerepovec3:2 Jaroslavl
Po 25.02. 2013 16:30 Čerepovec3:2 pp Jaroslavl
Čt 28.02. 2013 16:00 Jaroslavl3:2 Čerepovec
So 02.03. 2013 14:00 Čerepovec3:1 Jaroslavl
OF: Jaroslavl - Severstal, stav série 2:4
St 20.02. 2013 00:00 Dynamo Moskva5:1 Slovan Bratislava
Čt 21.02. 2013 16:30 Dynamo Moskva3:2 pp Slovan Bratislava
Ne 24.02. 2013 17:00 Slovan Bratislava2:4 Dynamo Moskva
Po 25.02. 2013 19:00 Slovan Bratislava2:3 Dynamo Moskva
OF: Dynamo Msk - Bratislava, stav série 4:0
St 20.02. 2013 00:00 CSKA Moskva3:2 pp Lev Praha
Čt 21.02. 2013 16:30 CSKA Moskva3:2 pp Lev Praha
Ne 24.02. 2013 17:00 Lev Praha1:3 CSKA Moskva
Po 25.02. 2013 19:00 Lev Praha1:2 CSKA Moskva
OF: CSKA Moskva - Lev Praha, stav série 4:0
St 20.02. 2013 00:00 Petrohrad1:0 pp Atlant
Čt 21.02. 2013 16:30 Petrohrad7:0 Atlant
Ne 24.02. 2013 14:00 Atlant3:1 Petrohrad
Po 25.02. 2013 16:30 Atlant1:6 Petrohrad
Čt 28.02. 2013 16:30 Petrohrad7:0 Atlant
OF: SKA Petrohrad - Atlant Mytišči, stav série 4:1
Anonymní komentář je po 14ti dnech automaticky smazán.
            souhlasím s pravidly
PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE