TOPlist
Sobota 15. srpna 2020svátek má Hana 16 °C přeháňky až bouřky Předplatné LN
X
Pro provedení akce musíš být přihlášen(a)
  Muž Žena
Jméno
Příjmení
Národnost
Email
Heslo
Heslo
Email
Heslo
Přihlásit trvale
Email
Na zadaný email bude odesláno zapomenuté heslo.
Moje soutěž
KHL - play-off

Stránky hokejové soutěže na vysledky.com

Soutěž
Pá 08.04. 2011 15:00 Ufa2:1 pp Atlant
Ne 10.04. 2011 13:00 Ufa3:1 Atlant
Út 12.04. 2011 17:30 Atlant2:3 Ufa
Čt 14.04. 2011 17:30 Atlant4:0 Ufa
So 16.04. 2011 13:00 Ufa4:1 Atlant
finále - Ufa - Mitišči 3: 1
Čt 24.03. 2011 15:00 Ufa4:3 Magnitogorsk
So 26.03. 2011 13:00 Ufa4:0 Magnitogorsk
Po 28.03. 2011 15:00 Magnitogorsk2:1 pp Ufa
St 30.03. 2011 15:00 Magnitogorsk2:4 Ufa
Pá 01.04. 2011 15:00 Ufa3:4 Magnitogorsk
Ne 03.04. 2011 13:00 Magnitogorsk5:3 Ufa
Út 05.04. 2011 15:00 Ufa1:0 Magnitogorsk
SF: Ufa - Magnitogorsk 4: 3
St 23.03. 2011 17:00 Jaroslavl1:6 Atlant
Pá 25.03. 2011 17:00 Jaroslavl2:3 pp Atlant
Ne 27.03. 2011 15:00 Atlant3:1 Jaroslavl
Út 29.03. 2011 17:30 Atlant2:4 Jaroslavl
Čt 31.03. 2011 17:00 Jaroslavl3:2 pp Atlant
So 02.04. 2011 15:00 Atlant8:2 Jaroslavl
SF: Jaroslavl - Mitišči 2: 4
St 09.03. 2011 17:00 Kazaň2:3 pp Ufa
Pá 11.03. 2011 17:00 Kazaň1:3 Ufa
Ne 13.03. 2011 13:00 Ufa2:1 pp Kazaň
Út 15.03. 2011 13:00 Ufa0:4 Kazaň
Čt 17.03. 2011 17:00 Kazaň0:1 Ufa
ČF: Kazaň - Ufa 1: 4
St 09.03. 2011 14:00 Omsk2:4 Magnitogorsk
Pá 11.03. 2011 14:00 Omsk3:4 pp Magnitogorsk
Ne 13.03. 2011 14:00 Magnitogorsk3:4 pp Omsk
Út 15.03. 2011 13:00 Magnitogorsk3:6 Omsk
Čt 17.03. 2011 14:00 Omsk3:2 pp Magnitogorsk
So 19.03. 2011 13:00 Magnitogorsk2:1 Omsk
Po 21.03. 2011 14:00 Omsk0:2 Magnitogorsk
ČF: Omsk - Magnitogorsk 3: 4
Út 08.03. 2011 15:00 Petrohrad5:3 Atlant
Čt 10.03. 2011 17:00 Petrohrad1:3 Atlant
So 12.03. 2011 15:00 Atlant0:3 Petrohrad
Po 14.03. 2011 17:30 Atlant1:2 pp Petrohrad
St 16.03. 2011 17:00 Petrohrad1:3 Atlant
Pá 18.03. 2011 17:30 Atlant2:1 Petrohrad
Ne 20.03. 2011 15:00 Petrohrad2:3 pp Atlant
ČF: Petrohrad - Mytišči 3: 4
Út 08.03. 2011 15:00 Jaroslavl4:2 Dinamo Riga
Čt 10.03. 2011 17:00 Jaroslavl3:5 Dinamo Riga
So 12.03. 2011 16:00 Dinamo Riga4:8 Jaroslavl
Po 14.03. 2011 18:30 Dinamo Riga2:6 Jaroslavl
St 16.03. 2011 17:00 Jaroslavl5:4 pp Dinamo Riga
ČF: Jaroslavl - Riga 4: 1
Pá 25.02. 2011 17:00 Kazaň3:0 Nur-Sultan
Pá 25.02. 2011 17:00 Kazaň1:0 Nur-Sultan
Ne 27.02. 2011 17:00 Nur-Sultan1:6 Kazaň
Po 28.02. 2011 14:00 Nur-Sultan2:4 Kazaň
OF: Kazaň - Astana 4: 0
Čt 24.02. 2011 00:00 Omsk1:2 pp Nižněkamsk
Pá 25.02. 2011 15:00 Omsk1:0 pp Nižněkamsk
Ne 27.02. 2011 15:00 Nižněkamsk3:2 Omsk
Po 28.02. 2011 15:00 Nižněkamsk1:3 Omsk
St 02.03. 2011 14:00 Omsk1:4 Nižněkamsk
Pá 04.03. 2011 17:00 Nižněkamsk2:3 Omsk
Ne 06.03. 2011 12:00 Omsk7:3 Nižněkamsk
OF: Omsk - Nižněmamsk 4: 3
Čt 24.02. 2011 15:00 Magnitogorsk1:2 Chanty-Mansijsk
Pá 25.02. 2011 15:00 Magnitogorsk4:2 Chanty-Mansijsk
Ne 27.02. 2011 13:00 Chanty-Mansijsk4:3 Magnitogorsk
Po 28.02. 2011 13:00 Chanty-Mansijsk1:2 Magnitogorsk
St 02.03. 2011 15:00 Magnitogorsk4:3 pp Chanty-Mansijsk
Pá 04.03. 2011 15:00 Chanty-Mansijsk1:4 Magnitogorsk
Magnitogorsk - Chanty-Mansijsk 4: 2
Čt 24.02. 2011 15:00 Ufa3:1 Novosibirsk
Pá 25.02. 2011 15:00 Ufa5:2 Novosibirsk
Ne 27.02. 2011 12:00 Novosibirsk2:6 Ufa
Po 28.02. 2011 14:00 Novosibirsk0:5 Ufa
OF: Ufa - Novosibirsk 4: 0
St 23.02. 2011 15:00 Atlant3:2 pp Čerepovec
Čt 24.02. 2011 15:00 Atlant2:5 pp Čerepovec
So 26.02. 2011 15:00 Čerepovec2:1 Atlant
Ne 27.02. 2011 15:00 Čerepovec1:8 Atlant
Út 01.03. 2011 17:30 Atlant2:1 Čerepovec
Čt 03.03. 2011 17:00 Čerepovec0:1 Atlant
OF: Mytišči - Čerepovec 4: 2
St 23.02. 2011 15:00 Petrohrad4:3 pp Spartak Moskva
Čt 24.02. 2011 17:00 Petrohrad4:3 pp Spartak Moskva
So 26.02. 2011 15:00 Spartak Moskva2:5 Petrohrad
Ne 27.02. 2011 15:00 Spartak Moskva3:4 Petrohrad
OF: Petrohrad - Spartak Moskva 4: 0
St 23.02. 2011 15:00 Dynamo Moskva1:2 pp Dinamo Riga
Čt 24.02. 2011 17:30 Dynamo Moskva8:4 Dinamo Riga
So 26.02. 2011 18:00 Dinamo Riga5:1 Dynamo Moskva
Ne 27.02. 2011 16:00 Dinamo Riga2:1 pp Dynamo Moskva
Út 01.03. 2011 17:30 Dynamo Moskva3:1 Dinamo Riga
Čt 03.03. 2011 18:30 Dinamo Riga2:1 pp Dynamo Moskva
OF: Dynamo Moskva - Riga 2: 4
St 23.02. 2011 00:00 Jaroslavl7:4 Dinamo Minsk
Čt 24.02. 2011 00:00 Jaroslavl1:4 Dinamo Minsk
So 26.02. 2011 16:00 Dinamo Minsk4:1 Jaroslavl
Ne 27.02. 2011 16:00 Dinamo Minsk2:4 Jaroslavl
Út 01.03. 2011 17:00 Jaroslavl2:1 pp Dinamo Minsk
Čt 03.03. 2011 18:00 Dinamo Minsk5:3 Jaroslavl
So 05.03. 2011 17:00 Jaroslavl6:1 Dinamo Minsk
OF: Jaroslavl - Minsk 4: 3
Anonymní komentář je po 14ti dnech automaticky smazán.
            souhlasím s pravidly
ADMIN
1460 dní
SEZONA
2019/20
2018/19
2017/18
2016/17
2015/16
2014/15
2012/13
2011/12
2010/11
PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE