TOPlist
Čtvrtek 20. června 2019svátek má Květa Předplatné LN
X
Pro provedení akce musíš být přihlášen(a)
  Muž Žena
Jméno
Příjmení
Národnost
Email
Heslo
Heslo
Email
Heslo
Přihlásit trvale
Email
Na zadaný email bude odesláno zapomenuté heslo.
Moje soutěž
Pohár ČMFS

Stránky fotbalové soutěže na vysledky.com

Soutěž
Út 18.05. 2010 20:15 Jablonec1:2 Viktoria Plzeň
Finále
St 28.04. 2010 17:30 Sigma Olomouc1:3 Viktoria Plzeň
St 28.04. 2010 19:15 Slavia Praha2:1 Jablonec
Odvety semifinále
St 21.04. 2010 17:00 Jablonec1:0 Slavia Praha
St 21.04. 2010 18:30 Viktoria Plzeň2:2 Sigma Olomouc
První duely semifinále
St 07.04. 2010 18:00 Sigma Olomouc1:0 Slovan Liberec
Čt 08.04. 2010 17:00 1.FK Příbram1:1 Viktoria Plzeň
Čt 08.04. 2010 17:30 Jablonec0:0 Teplice
Čt 15.04. 2010 20:00 Sparta Praha0:1 Slavia Praha
Odvety čtvrtfinále
St 31.03. 2010 18:00 Teplice1:3 Jablonec
St 31.03. 2010 18:00 Slovan Liberec0:2 Sigma Olomouc
St 31.03. 2010 18:00 Viktoria Plzeň1:0 1.FK Příbram
Čt 01.04. 2010 19:00 Slavia Praha1:0 Sparta Praha
První duely čtvrtfinále
Út 13.10. 2009 18:00 Viktoria Plzeň1:1 SK Kladno
Út 27.10. 2009 16:30 Baník Ostrava0:0 1.FK Příbram
St 28.10. 2009 14:30 Jablonec5:1 Živanice
St 28.10. 2009 16:00 Slovan Liberec1:1 Bohemians 1905
St 28.10. 2009 16:30 Sigma Olomouc0:0 Znojmo
St 11.11. 2009 17:00 Teplice2:1 Hradec Králové
Čt 12.11. 2009 18:00 Sparta Praha1:0 České Budějovice
St 25.11. 2009 17:30 Slavia Praha2:0 Karviná
Odvety osmifinále
St 07.10. 2009 16:00 Živanice3:6 Jablonec
St 07.10. 2009 16:30 1.FK Příbram2:0 Baník Ostrava
St 07.10. 2009 17:00 Hradec Králové1:2 Teplice
St 07.10. 2009 18:00 Bohemians 19051:2 Slovan Liberec
St 07.10. 2009 18:00 SK Kladno0:3 Viktoria Plzeň
Čt 08.10. 2009 16:00 Znojmo1:3 Sigma Olomouc
Út 13.10. 2009 18:00 České Budějovice0:5 Sparta Praha
So 14.11. 2009 14:00 Karviná1:0 Slavia Praha
První duely osmifinále
St 16.09. 2009 18:00 Opava3:5pk Baník Ostrava
Út 22.09. 2009 16:00 FC Zlín1:3pk Slovan Liberec
Út 22.09. 2009 16:30 Dukla Praha1:4 Viktoria Plzeň
St 23.09. 2009 16:30 Písek3:4pk Jablonec
St 23.09. 2009 16:30 Viktoria Žižkov0:1 České Budějovice
St 23.09. 2009 16:30 Varnsdorf0:1 1.FK Příbram
St 23.09. 2009 16:30 Hradec Králové2:1 Bohemians
St 23.09. 2009 16:30 Břeclav0:1 SK Kladno
St 23.09. 2009 16:30 Třinec0:1 Bohemians 1905
St 23.09. 2009 16:30 Třebíč0:1 Znojmo
St 23.09. 2009 16:30 Hlučín1:3 Teplice
St 23.09. 2009 16:30 Protivanov0:5 Sigma Olomouc
Út 29.09. 2009 16:30 Živanice1:0 Vítkovice
Čt 08.10. 2009 16:00 Náchod 0:6 Sparta Praha
Čt 08.10. 2009 16:00 Karviná5:4pk Zbrojovka Brno
Čt 08.10. 2009 16:00 Karlovy Vary4:5pk Slavia Praha
3.kolo
St 12.08. 2009 16:00 Brumov0:5 Třinec
Út 25.08. 2009 17:00 Val. Meziříčí0:2 Vítkovice
St 26.08. 2009 17:00 Řevnice2:4pk Písek
St 26.08. 2009 17:00 Protivanov6:5pk Uničov
Út 01.09. 2009 17:00 Rousínov0:3 FC Zlín
Út 01.09. 2009 17:00 ČAFC 20115:6pk Břeclav
St 02.09. 2009 17:00 Hlavice0:3 Jablonec
St 02.09. 2009 17:00 FC Táborsko0:2 České Budějovice
St 02.09. 2009 17:00 Viktoria Žižkov2:1 Sokolov
St 02.09. 2009 17:00 Vlašim1:3 Viktoria Plzeň
St 02.09. 2009 17:00 Zábřeh1:2 Hlučín
St 02.09. 2009 17:00 Kroměříž0:3 Baník Ostrava
St 02.09. 2009 17:00 Mutěnice0:2 Opava
St 02.09. 2009 17:00 Živanice1:0 Mladá Boleslav
St 02.09. 2009 17:00 HFK Olomouc1:4 Karviná
St 02.09. 2009 17:00 Ovčáry3:5pk Bohemians 1905
St 02.09. 2009 17:00 Mostecký FK6:7pk SK Kladno
St 02.09. 2009 17:00 Meteor2:4pk 1.FK Příbram
St 02.09. 2009 17:00 Čelákovice1:4 Bohemians
St 02.09. 2009 17:00 Králův Dvůr1:4pk Dukla Praha
St 02.09. 2009 17:00 Tachov15:16p Karlovy Vary
St 02.09. 2009 17:00 Kunice1:3 Náchod
St 02.09. 2009 17:00 Turnov0:2 Varnsdorf
St 02.09. 2009 17:00 Admira Praha0:3 Hradec Králové
St 02.09. 2009 17:00 Znojmo2:0 Jihlava
Čt 03.09. 2009 17:00 Česká Lípa2:4 Slavia Praha
Čt 03.09. 2009 17:00 Líšeň1:3 Sigma Olomouc
Čt 03.09. 2009 17:00 Ústí n/L1:4 Teplice
Čt 03.09. 2009 17:00 Frýdek-Místek1:2 Zbrojovka Brno
Čt 03.09. 2009 17:00 Ústí n.O.0:4 Sparta Praha
Út 08.09. 2009 17:00 Třebíč4:1pk 1.FC Slovácko
St 16.09. 2009 16:30 Dvůr Králové2:7 Slovan Liberec
2.kolo
Pá 24.07. 2009 17:00 Velké Losiny1:5 Hlučín
So 25.07. 2009 10:15 Orlová0:1 Třinec
So 25.07. 2009 10:30 Třeboň0:2 Písek
So 25.07. 2009 17:00 Ards0:5 Karviná
So 25.07. 2009 17:00 Český Dub1:4 Hlavice
So 25.07. 2009 17:00 Domažlice3:4 Karlovy Vary
So 25.07. 2009 17:00 Brozany1:2 Sokolov
So 25.07. 2009 17:00 Nová Paka0:2 Náchod
So 25.07. 2009 17:00 Jičín3:6 Dvůr Králové
So 25.07. 2009 17:00 Živanice7:6pk Letohrad
So 25.07. 2009 17:00 ČAFC 20112:1 Konice
So 25.07. 2009 17:00 Spytihněv3:4pk Kroměříž
So 25.07. 2009 17:00 Brumov2:1 Slavičín
So 25.07. 2009 17:00 Šumperk4:5pk Vítkovice
So 25.07. 2009 17:00 Dolní Benešov0:3 Opava
So 25.07. 2009 17:00 Řezuz Děčín4:5pk Česká Lípa
So 25.07. 2009 17:00 Český Brod1:6 Ovčáry
So 25.07. 2009 17:00 Ústí n.O.5:1 Pardubice
So 25.07. 2009 17:00 Strakonice0:3 Viktoria Žižkov
So 25.07. 2009 17:00 Vilémov0:3 Varnsdorf
So 25.07. 2009 17:00 Prachatice0:2 FC Táborsko
So 25.07. 2009 17:00 Litvínov1:6 Ústí n/L
So 25.07. 2009 17:00 Rýmařov1:4 Frýdek-Místek
So 25.07. 2009 17:00 Napajedla0:3 Mutěnice
So 25.07. 2009 17:00 Bludov0:9 Uničov
So 25.07. 2009 17:00 Mikulovice0:3 Zábřeh
So 25.07. 2009 17:00 Hranice1:5 HFK Olomouc
So 25.07. 2009 17:00 Blansko1:2 Břeclav
So 25.07. 2009 17:00 Otrokovice0:5 FC Zlín
So 25.07. 2009 17:00 Šardice2:3pk Znojmo
So 25.07. 2009 17:00 Vyškov0:3 Líšeň
So 25.07. 2009 17:00 Rousínov1:0 Bystrc
So 25.07. 2009 17:00 Třebíč4:2 Žďár n.Sázavou
So 25.07. 2009 17:00 Př. Kopanina2:3 Králův Dvůr
So 25.07. 2009 18:00 Votice1:4pk Vlašim
Ne 26.07. 2009 10:15 Velké Meziříčí0:2 Jihlava
Ne 26.07. 2009 10:15 Admira Praha3:1 Velim
Ne 26.07. 2009 10:30 Boskovice2:4pk Protivanov
Ne 26.07. 2009 17:00 Val. Meziříčí2:1 Havířov
Ne 26.07. 2009 17:00 Tachov8:7pk Doubravka
Ne 26.07. 2009 17:00 Radotín0:10 Dukla Praha
Ne 26.07. 2009 17:00 Meteor2:0 SK Rakovník
Ne 26.07. 2009 17:00 Čelákovice2:1 Vltavín
Ne 26.07. 2009 17:00 Kunice3:1 Čáslav
Ne 26.07. 2009 17:00 Řevnice1:0 Vyšehrad
Ne 26.07. 2009 17:00 Chrudim0:5 Hradec Králové
Ne 02.08. 2009 17:00 Turnov4:3pk RMSK Cidlina
Út 11.08. 2009 17:00 Chomutov1:2 Mostecký FK
1.kolo
Ne 19.07. 2009 10:15 Dobrovice0:1 Český Dub
Ne 19.07. 2009 17:00 Pelhřimov0:2 Velké Meziříčí
Ne 19.07. 2009 17:00 Spytihněv1:0 Uherský Brod
Ne 19.07. 2009 17:00 ČAFC 20112:0 Rosice
Ne 19.07. 2009 17:00 AS Pardubice0:4 Živanice
Ne 19.07. 2009 17:00 Jičín2:0 Převýšov
Ne 19.07. 2009 17:00 FC Pěnčín0:2 Nová Paka
Ne 19.07. 2009 17:00 Souš1:4 Brozany
Ne 19.07. 2009 17:00 Citice1:6 Tachov
Ne 19.07. 2009 17:00 Chrást1:2 Domažlice
Ne 19.07. 2009 17:00 Rudolfov0:2 Třeboň
Ne 19.07. 2009 17:00 Radotín3:2 Hořovicko
Út 21.07. 2009 17:00 Čeladná1:2 Val. Meziříčí
Předkolo
Anonymní komentář je po 14ti dnech automaticky smazán.
            souhlasím s pravidly
PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE