TOPlist
Sobota 15. srpna 2020svátek má Hana 16 °C přeháňky až bouřky Předplatné LN
X
Pro provedení akce musíš být přihlášen(a)
  Muž Žena
Jméno
Příjmení
Národnost
Email
Heslo
Heslo
Email
Heslo
Přihlásit trvale
Email
Na zadaný email bude odesláno zapomenuté heslo.
Moje soutěž
KHL - play-off

Stránky hokejové soutěže na vysledky.com

Soutěž Tabulky, výsledky
Pá 13.04. 2012 13:00 Omsk2:1 Dynamo Moskva
Ne 15.04. 2012 11:00 Omsk1:2 Dynamo Moskva
Út 17.04. 2012 16:30 Dynamo Moskva0:1 Omsk
Čt 19.04. 2012 16:30 Dynamo Moskva1:2 pp Omsk
So 21.04. 2012 11:00 Omsk2:3 Dynamo Moskva
Po 23.04. 2012 16:30 Dynamo Moskva5:2 Omsk
St 25.04. 2012 13:00 Omsk0:1 Dynamo Moskva
FINÁLE: Avangard Omsk - Dynamo Msk, stav série 3:4
Čt 29.03. 2012 14:00 Čeljabinsk3:1 Omsk
So 31.03. 2012 12:00 Čeljabinsk2:3 pp Omsk
Po 02.04. 2012 13:00 Omsk1:0 Čeljabinsk
St 04.04. 2012 13:00 Omsk3:1 Čeljabinsk
Pá 06.04. 2012 14:00 Čeljabinsk0:1 Omsk
SF: Traktor - Avangard Omsk, stav série 1:4
St 28.03. 2012 16:00 Petrohrad4:5 pp Dynamo Moskva
Pá 30.03. 2012 16:00 Petrohrad1:2 Dynamo Moskva
Ne 01.04. 2012 14:00 Dynamo Moskva3:1 Petrohrad
Út 03.04. 2012 16:30 Dynamo Moskva6:1 Petrohrad
SF: SKA Petrohrad - Dynamo Msk, stav série 0:4
St 14.03. 2012 13:00 Omsk0:1 pp Magnitogorsk
Pá 16.03. 2012 13:00 Omsk5:2 Magnitogorsk
Ne 18.03. 2012 12:00 Magnitogorsk1:3 Omsk
Út 20.03. 2012 14:00 Magnitogorsk3:5 Omsk
Čt 22.03. 2012 13:00 Omsk3:2 pp Magnitogorsk
ČF: Avangard Omsk - Metallurg Mg, stav série 4:1
St 14.03. 2012 14:00 Čeljabinsk3:1 Kazaň
Pá 16.03. 2012 14:00 Čeljabinsk2:1 Kazaň
Ne 18.03. 2012 14:00 Kazaň2:1 pp Čeljabinsk
Út 20.03. 2012 16:00 Kazaň2:3 Čeljabinsk
Čt 22.03. 2012 14:00 Čeljabinsk1:2 pp Kazaň
So 24.03. 2012 14:00 Kazaň1:4 Čeljabinsk
ČF: Traktor - AK Bars, stav série 4:2
Út 13.03. 2012 16:00 Nižnij Novgorod0:1 Dynamo Moskva
Čt 15.03. 2012 16:00 Nižnij Novgorod3:2 pp Dynamo Moskva
So 17.03. 2012 14:00 Dynamo Moskva3:4 pp Nižnij Novgorod
Po 19.03. 2012 16:30 Dynamo Moskva3:2 Nižnij Novgorod
St 21.03. 2012 16:00 Nižnij Novgorod2:4 Dynamo Moskva
Pá 23.03. 2012 16:30 Dynamo Moskva3:2 Nižnij Novgorod
ČF: Torpedo - Dynamo Msk, stav série 2:4
Út 13.03. 2012 16:00 Petrohrad4:0 Atlant
Čt 15.03. 2012 16:00 Petrohrad7:1 Atlant
So 17.03. 2012 14:00 Atlant2:1 pp Petrohrad
Po 19.03. 2012 16:30 Atlant1:5 Petrohrad
St 21.03. 2012 16:00 Petrohrad1:3 Atlant
Pá 23.03. 2012 16:30 Atlant0:4 Petrohrad
ČF: SKA Petrohrad - Atlant Mytišči, stav série 4:2
Čt 01.03. 2012 16:00 Kazaň0:3 Ufa
Pá 02.03. 2012 16:00 Kazaň3:2 pp Ufa
Ne 04.03. 2012 12:00 Ufa3:4 pp Kazaň
Po 05.03. 2012 14:00 Ufa0:3 Kazaň
St 07.03. 2012 16:00 Kazaň1:2 Ufa
Pá 09.03. 2012 12:00 Ufa2:3 Kazaň
OF: Kazaň - UFA, stav série 4:2
Čt 01.03. 2012 14:00 Čeljabinsk3:1 Chanty-Mansijsk
Pá 02.03. 2012 14:00 Čeljabinsk2:5 Chanty-Mansijsk
Ne 04.03. 2012 12:00 Chanty-Mansijsk6:7 Čeljabinsk
Po 05.03. 2012 14:00 Chanty-Mansijsk3:6 Čeljabinsk
St 07.03. 2012 14:00 Čeljabinsk1:0 Chanty-Mansijsk
OF: Traktor - Jugra, stav série 4:1
Čt 01.03. 2012 14:00 Magnitogorsk3:2 Nur-Sultan
Pá 02.03. 2012 14:00 Magnitogorsk1:4 Nur-Sultan
Ne 04.03. 2012 12:00 Nur-Sultan3:2 Magnitogorsk
Po 05.03. 2012 14:00 Nur-Sultan4:1 Magnitogorsk
St 07.03. 2012 14:00 Magnitogorsk4:3 pp Nur-Sultan
Pá 09.03. 2012 14:00 Nur-Sultan3:4 pp Magnitogorsk
Ne 11.03. 2012 14:00 Magnitogorsk2:1 pp Nur-Sultan
OF: Magnitogorsk - Barys Astana. stav série 4:3
Čt 01.03. 2012 13:00 Omsk4:2 Chabarovsk
Pá 02.03. 2012 13:00 Omsk4:3 Chabarovsk
Ne 04.03. 2012 07:00 Chabarovsk2:4 Omsk
Po 05.03. 2012 09:00 Chabarovsk1:3 Omsk
OF: Omsk - Chabarov, stav série 4:0
St 29.02. 2012 16:30 Dynamo Moskva2:1 pp Dinamo Minsk
Čt 01.03. 2012 16:30 Dynamo Moskva2:0 Dinamo Minsk
So 03.03. 2012 15:00 Dinamo Minsk2:4 Dynamo Moskva
Ne 04.03. 2012 15:00 Dinamo Minsk1:3 Dynamo Moskva
OF: Dynamo Moskva - Dinamo Minsk, stav série 4:0
St 29.02. 2012 16:30 Atlant1:0 Čerepovec
Čt 01.03. 2012 16:30 Atlant3:1 Čerepovec
So 03.03. 2012 14:00 Čerepovec2:1 pp Atlant
Ne 04.03. 2012 14:00 Čerepovec4:0 Atlant
Út 06.03. 2012 16:30 Atlant3:1 Čerepovec
Čt 08.03. 2012 14:00 Čerepovec1:2 Atlant
OF: Mytišči - Čerepovec, stav série 4:2
St 29.02. 2012 16:00 Petrohrad4:1 CSKA Moskva
Čt 01.03. 2012 16:00 Petrohrad7:1 CSKA Moskva
So 03.03. 2012 10:00 CSKA Moskva3:2 pp Petrohrad
Ne 04.03. 2012 12:00 CSKA Moskva1:2 pp Petrohrad
Út 06.03. 2012 16:00 Petrohrad5:0 CSKA Moskva
OF: Petrohrad - CSKA Moskva, stav série 4:1
St 29.02. 2012 16:00 Nižnij Novgorod7:3 Dinamo Riga
Čt 01.03. 2012 16:00 Nižnij Novgorod1:2 pp Dinamo Riga
So 03.03. 2012 16:00 Dinamo Riga4:3 pp Nižnij Novgorod
Ne 04.03. 2012 16:00 Dinamo Riga1:4 Nižnij Novgorod
Út 06.03. 2012 16:00 Nižnij Novgorod4:3 Dinamo Riga
Čt 08.03. 2012 18:00 Dinamo Riga3:1 Nižnij Novgorod
So 10.03. 2012 14:00 Nižnij Novgorod2:0 Dinamo Riga
OF: Novgorod - Dinamo Riga, stav série 4:3
Anonymní komentář je po 14ti dnech automaticky smazán.
            souhlasím s pravidly
PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE