TOPlist
X
Pro provedení akce musíš být přihlášen(a)
  Muž Žena
Jméno
Příjmení
Národnost
Email
Heslo
Heslo
Email
Heslo
Přihlásit trvale
Email
Na zadaný email bude odesláno zapomenuté heslo.
Moje soutěž
Pohár ČMFS

Stránky fotbalové soutěže na vysledky.com

Soutěž
St 27.05. 2009 17:00 Teplice1:0 1.FC Slovácko
Finále poháru ČMFS
St 13.05. 2009 18:00 Teplice5:4pk Sparta Praha
St 13.05. 2009 18:30 1.FC Slovácko2:1 Slavia Praha
Zápasy 9.kola
St 06.05. 2009 18:00 Slavia Praha0:1 1.FC Slovácko
Čt 07.05. 2009 18:00 Sparta Praha1:9 Teplice
Zápasy 8.kola
Ne 00.00. 2009 00:00 :
St 22.04. 2009 17:00 Baník Ostrava1:1 1.FC Slovácko
St 22.04. 2009 17:30 Viktoria Plzeň0:3 Sparta Praha
St 22.04. 2009 18:00 Slovan Liberec0:2 Teplice
Čt 23.04. 2009 18:00 Slavia Praha3:0 Zlín
Zápasy 7.kola - doplnit výsledky
St 08.04. 2009 18:00 Zlín0:0 Slavia Praha
St 08.04. 2009 18:00 1.FC Slovácko1:0 Baník Ostrava
Čt 09.04. 2009 17:30 Teplice0:0 Slovan Liberec
Čt 09.04. 2009 18:00 Sparta Praha0:0 Viktoria Plzeň
Zápasy 6.kola
Pá 00.00. 2008 00:00 :
St 22.10. 2008 15:30 Táborsko0:4 Slavia Praha
Út 28.10. 2008 18:00 Sigma Olomouc0:2 Slovan Liberec
St 29.10. 2008 14:30 Hlavice1:7 Viktoria Plzeň
St 29.10. 2008 17:00 Sparta Praha2:0 Bohemians
St 29.10. 2008 17:00 1.FC Slovácko7:6pk SK Kladno
St 29.10. 2008 17:00 Jablonec1:2 Zlín
St 29.10. 2008 17:00 Hradec Králové0:1 Teplice
Čt 30.10. 2008 14:30 Mutěnice0:3 Baník Ostrava
Zápasy 5.kola - doplnit výsledky
Út 23.09. 2008 16:30 Fulnek0:2 Viktoria Plzeň
St 24.09. 2008 16:30 Táborsko2:0 Sokolov
St 24.09. 2008 16:30 Uničov0:2 Jablonec
St 24.09. 2008 16:30 Mutěnice4:0 České Budějovice
St 24.09. 2008 16:30 Boskovice0:7 Baník Ostrava
St 24.09. 2008 16:30 Ústí n/L1:2 SK Kladno
St 24.09. 2008 16:30 Velim2:4pk Hlavice
St 24.09. 2008 16:30 Opava2:3 np Slovan Liberec
St 24.09. 2008 16:30 Karviná0:2 Sigma Olomouc
St 24.09. 2008 16:30 Olympia HK1:5 Bohemians
Čt 25.09. 2008 16:30 Votice1:2 Slavia Praha
Čt 25.09. 2008 16:30 Frýdek-Místek1:4pk Sparta Praha
Út 30.09. 2008 16:30 Vyšehrad0:2 Hradec Králové
St 01.10. 2008 16:00 Písek1:4 Teplice
St 01.10. 2008 18:00 1.FC Slovácko4:3pk Zbrojovka Brno
Út 07.10. 2008 17:00 Jihlava2:4pk Zlín
Zápasy 4.kola
So 02.08. 2008 10:15 Boskovice1:0 Velké Losiny
Út 05.08. 2008 17:00 Hranice3:5pk Uničov
St 27.08. 2008 17:00 Šardice0:5 Mutěnice
St 27.08. 2008 17:00 Brumov1:2 Baník Ostrava
Út 02.09. 2008 17:00 Bystrc0:3 Fulnek
Út 02.09. 2008 17:00 Hlučín0:3 Karviná
Út 02.09. 2008 19:00 Bohemians 19051:3 Hradec Králové
St 03.09. 2008 17:00 Votice3:2pk Vlašim
St 03.09. 2008 17:00 Táborsko4:2pk 1.FK Příbram
St 03.09. 2008 17:00 Karlovy Vary4:5pk Sokolov
St 03.09. 2008 17:00 Řezuz Děčín2:3 Teplice
St 03.09. 2008 17:00 Písek6:5pk Dukla Praha
St 03.09. 2008 17:00 Vyšehrad2:1 Viktoria Žižkov
St 03.09. 2008 17:00 Letohrad3:4pk Jablonec
St 03.09. 2008 17:00 Otrokovice0:3 Zlín
St 03.09. 2008 17:00 Líšeň0:3 Jihlava
St 03.09. 2008 17:00 Velké Meziříčí0:4 České Budějovice
St 03.09. 2008 17:00 Týniště n.O.1:4 Zbrojovka Brno
St 03.09. 2008 17:00 Hulín0:1 1.FC Slovácko
St 03.09. 2008 17:00 Mostecký FK0:3pk Ústí n/L
St 03.09. 2008 17:00 Hlavice5:4pk Mladá Boleslav
St 03.09. 2008 17:00 Velim4:3pk Meteor
St 03.09. 2008 17:00 Domažlice0:3 Viktoria Plzeň
St 03.09. 2008 17:00 Opava5:4pk HFK Olomouc
St 03.09. 2008 17:00 Třinec0:4 Sigma Olomouc
St 03.09. 2008 17:00 Králův Dvůr0:3 Bohemians
St 03.09. 2008 17:00 Olympia HK6:5pk Kolín
St 03.09. 2008 17:00 Frýdek-Místek4:2 Vítkovice
St 03.09. 2008 17:00 Dvůr Králové0:3 Sparta Praha
Čt 04.09. 2008 17:00 SK Rakovník0:7 Slavia Praha
Čt 04.09. 2008 17:00 Turnov0:3 Slovan Liberec
Út 09.09. 2008 17:00 Hořovicko1:2 SK Kladno
Zápasy 3.kola
Út 22.07. 2008 17:00 Frenštát0:4 Fulnek
St 23.07. 2008 17:00 Bystřice p.H.0:3 Třinec
So 26.07. 2008 11:00 Litvínov0:1pk Mostecký FK
So 26.07. 2008 17:00 Třebíč1:4 Jihlava
So 26.07. 2008 17:00 Protivanov0:1 HFK Olomouc
So 26.07. 2008 17:00 Orlová0:1 Karviná
So 26.07. 2008 17:00 Boskovice3:1pk Kroměříž
So 26.07. 2008 17:00 Hranice3:0 Konice
So 26.07. 2008 17:00 Prachatice1:2 Dukla Praha
So 26.07. 2008 17:00 Líšeň4:3pk Znojmo
So 26.07. 2008 17:00 Šardice2:1 Břeclav
So 26.07. 2008 17:00 Chomutov4:5pk Ústí n/L
Ne 27.07. 2008 10:15 Velké Meziříčí3:2pk Žďár n.Sázavou
Ne 27.07. 2008 10:15 Slavičín6:7pk Hulín
Ne 27.07. 2008 10:15 Hořovicko4:3pk Sparta Krč
Ne 27.07. 2008 10:15 Olympia HK3:0 Převýšov
Ne 27.07. 2008 17:00 Velké Karlovice0:1 Frýdek-Místek
Ne 27.07. 2008 17:00 Havířov0:5 Vítkovice
Ne 27.07. 2008 17:00 Rýmařov1:4 Hlučín
Ne 27.07. 2008 17:00 Rousínov3:4pk Bystrc
Ne 27.07. 2008 17:00 Rájec0:1 Mutěnice
Ne 27.07. 2008 17:00 Provodov1:2 Brumov
Ne 27.07. 2008 17:00 Vyškov0:4 1.FC Slovácko
Ne 27.07. 2008 17:00 Zápy2:3 Velim
Ne 27.07. 2008 17:00 Česká Lípa1:2 Bohemians 1905
Ne 27.07. 2008 17:00 Čelákovice0:1 Kolín
Ne 27.07. 2008 17:00 Vltavín4:5pk Votice
Ne 27.07. 2008 17:00 Klatovy0:2 Vyšehrad
Ne 27.07. 2008 17:00 Kunice3:4pk Písek
Ne 27.07. 2008 17:00 Třeboň0:3 Vlašim
Ne 27.07. 2008 17:00 Živanice2:3 Hradec Králové
Ne 27.07. 2008 17:00 Meteor5:4pk Čáslav
Ne 27.07. 2008 17:00 Ústí n.O.7:8pk Týniště n.O.
Ne 27.07. 2008 17:00 Tachov2:3 Karlovy Vary
Ne 27.07. 2008 17:00 Bavorovice1:6 Táborsko
Ne 27.07. 2008 17:00 Rapid Plzeň0:9 Sokolov
Ne 27.07. 2008 17:00 Velké Losiny2:0 Zábřeh
Ne 27.07. 2008 17:00 Val. Meziříčí4:5pk Otrokovice
Ne 27.07. 2008 17:00 Šumperk2:4 Uničov
Ne 27.07. 2008 17:00 Chrudim3:4pk Letohrad
Ne 27.07. 2008 17:00 Turnov2:1 Náchod
Ne 27.07. 2008 17:00 Holice 2:3 Dvůr Králové
Ne 27.07. 2008 17:00 Řezuz Děčín4:0 Nový Bor
Ne 27.07. 2008 17:00 Domažlice4:1 Vejprnice
Ne 27.07. 2008 17:00 RMSK Cidlina2:3 Hlavice
Ne 27.07. 2008 17:00 Toužim1:4 SK Rakovník
Út 05.08. 2008 17:00 Háj ve Slezsku2:4 Opava
Zápasy 2.kola
Pá 00.00. 2008 00:00 :
Pá 00.00. 2008 00:00 :
Ne 20.07. 2008 17:00 Světlá n.S.0:2 Velké Meziříčí
Ne 20.07. 2008 17:00 Ždírec n.D.3:4pk Třebíč
Ne 20.07. 2008 17:00 Dubňany0:3 Šardice
Ne 20.07. 2008 17:00 Jesenec1:3 Protivanov
Ne 20.07. 2008 17:00 Háj ve Slezsku2:1 Dolní Benešov
Ne 20.07. 2008 17:00 Řezuz Děčín2:0 Brozany
Ne 20.07. 2008 17:00 Mar. Lázně1:2 Domažlice
Ne 20.07. 2008 17:00 Olympia HK6:3 Pardubice
Ne 20.07. 2008 17:00 Český Dub0:4 RMSK Cidlina
Ne 20.07. 2008 17:00 Cholupice1:3 Hořovicko
Ne 20.07. 2008 17:00 Rapid Plzeň5:2 Strakonice
Ne 20.07. 2008 17:00 Zápy5:0 Český Brod
Ne 20.07. 2008 17:00 Česká Lípa1:0 Ovčáry
St 23.07. 2008 17:00 Provodov2:0 Napajedla
Zápasy 1.kola - doplnit výsledky
Anonymní komentář je po 14ti dnech automaticky smazán.
            souhlasím s pravidly
PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE