TOPlist
Pondělí 17. června 2019svátek má Adolf Předplatné LN
X
Pro provedení akce musíš být přihlášen(a)
  Muž Žena
Jméno
Příjmení
Národnost
Email
Heslo
Heslo
Email
Heslo
Přihlásit trvale
Email
Na zadaný email bude odesláno zapomenuté heslo.
Moje soutěž
Pohár ČMFS

Stránky fotbalové soutěže na vysledky.com

Soutěž
St 02.05. 2012 19:15 Sparta Praha0:1 Sigma Olomouc
Finále
St 18.04. 2012 16:00 Jablonec2:3 Sparta Praha
Čt 19.04. 2012 16:00 Teplice0:3 Sigma Olomouc
Semifinále odvety
St 11.04. 2012 16:00 Sigma Olomouc0:0 Teplice
St 11.04. 2012 20:15 Sparta Praha1:0 Jablonec
Semifinále 1. zápasy
St 28.03. 2012 15:30 Slovan Liberec0:2 Teplice
St 28.03. 2012 17:30 Baník Ostrava1:2 Sigma Olomouc
St 28.03. 2012 18:00 Sparta Praha1:0 Mladá Boleslav
Čt 29.03. 2012 16:30 Jablonec5:0 České Budějovice
Čtvrtfinále odvety
St 21.03. 2012 16:00 Mladá Boleslav1:1 Sparta Praha
St 21.03. 2012 16:30 České Budějovice0:0 Jablonec
St 21.03. 2012 17:00 Sigma Olomouc2:1 Baník Ostrava
St 21.03. 2012 18:00 Teplice1:1 Slovan Liberec
Čtvrtfinále 1. zápasy
Út 18.10. 2011 17:00 Baník Ostrava0:0 1.FC Slovácko
St 19.10. 2011 15:00 Sigma Olomouc1:0 FC Táborsko
St 19.10. 2011 15:30 Dukla Praha3:2 Jablonec
St 19.10. 2011 15:30 Karviná1:3 Teplice
St 26.10. 2011 17:30 Viktoria Žižkov1:1 České Budějovice
St 26.10. 2011 17:30 Slovan Liberec2:1 Převýšov
St 16.11. 2011 18:00 Sparta Praha3:0 Znojmo
St 14.03. 2012 15:30 Mladá Boleslav2:0 Viktoria Plzeň
Osmifinále - odvety
St 21.09. 2011 16:30 FC Táborsko1:4 Sigma Olomouc
St 21.09. 2011 16:30 Převýšov1:4 Slovan Liberec
St 21.09. 2011 17:30 Teplice1:0 Karviná
St 28.09. 2011 15:00 Jablonec1:0 Dukla Praha
St 28.09. 2011 18:00 1.FC Slovácko1:1 Baník Ostrava
Čt 06.10. 2011 18:00 České Budějovice1:0 Viktoria Žižkov
St 19.10. 2011 15:30 Znojmo1:4 Sparta Praha
St 07.03. 2012 17:00 Viktoria Plzeň1:1 Mladá Boleslav
Osmifinále - 1. zápasy
Út 30.08. 2011 17:00 Znojmo2:1 Bohemians 1905
Út 30.08. 2011 17:00 Šumperk0:2 Baník Ostrava
St 31.08. 2011 17:00 Zbrojovka Brno1:3 Mladá Boleslav
St 31.08. 2011 17:00 Ovčáry0:2 Viktoria Žižkov
St 31.08. 2011 17:00 Tasovice0:4 Dukla Praha
St 31.08. 2011 17:00 Frýdek-Místek0:2 1.FC Slovácko
St 31.08. 2011 17:00 Mikulovice0:4 Teplice
St 31.08. 2011 17:00 Karviná4:1 Opava
St 31.08. 2011 17:00 Převýšov3:0 Slavia Praha
St 31.08. 2011 17:30 Králův Dvůr0:2 České Budějovice
St 31.08. 2011 18:00 Slovan Liberec3:1 Hradec Králové
St 31.08. 2011 19:00 Jihlava1:2 Sigma Olomouc
Út 06.09. 2011 17:00 Kroměříž1:3 FC Táborsko
St 07.09. 2011 17:00 Pardubice1:3 Sparta Praha
St 21.09. 2011 16:30 Kunice4:6 Jablonec
So 12.11. 2011 14:00 Sokolov1:3 Viktoria Plzeň
3.kolo
So 06.08. 2011 17:00 Ovčáry4:1 Hlavice
Út 09.08. 2011 17:00 Admira Praha1:3 Sokolov
Út 09.08. 2011 17:00 RMSK Cidlina1:4 Kunice
Út 09.08. 2011 17:00 Opava3:2 np Třinec
Út 09.08. 2011 17:00 Vltavín1:2 Hradec Králové
Út 09.08. 2011 17:00 Vyšehrad1:3 Převýšov
St 10.08. 2011 17:00 Slavoj Polná0:4 Zbrojovka Brno
St 10.08. 2011 17:00 Chrudim0:3 Mladá Boleslav
St 10.08. 2011 17:00 Bystrc1:2 np Znojmo
St 10.08. 2011 17:00 Nová Paka0:7 Bohemians 1905
St 10.08. 2011 17:00 Pardubice1:0 Letohrad
St 10.08. 2011 17:00 Kolín2:3 np Králův Dvůr
St 10.08. 2011 17:00 Vlašim0:3 České Budějovice
St 10.08. 2011 17:00 Tasovice7:3 Rosice
St 10.08. 2011 17:00 Bořetice1:4 Kroměříž
St 10.08. 2011 17:00 FC Táborsko3:1 1.FK Příbram
St 10.08. 2011 17:00 Spytihněv2:3 Sigma Olomouc
St 10.08. 2011 17:00 Hulín0:3 Jihlava
St 10.08. 2011 17:00 Heřmanice0:2 1.FC Slovácko
St 10.08. 2011 17:00 Brumov1:2 Frýdek-Místek
St 10.08. 2011 17:00 Šumperk3:0 Vyškov
St 10.08. 2011 17:00 Mikulovice4:0 Dolní Benešov
St 10.08. 2011 17:00 HFK Olomouc2:3 np Karviná
St 10.08. 2011 17:00 Varnsdorf0:4 Slovan Liberec
St 10.08. 2011 17:00 Meteor1:6 Slavia Praha
Út 16.08. 2011 17:00 Písek2:3 Viktoria Žižkov
Út 16.08. 2011 17:00 Brozany0:1 Dukla Praha
Út 16.08. 2011 17:00 Ústí n/L0:2 Teplice
St 24.08. 2011 17:00 Roudnice0:8 Jablonec
St 24.08. 2011 17:00 Uničov0:3 Baník Ostrava
Čt 01.09. 2011 17:00 Domažlice1:7 Sparta Praha
St 07.09. 2011 17:00 Karlovy Vary1:4 Viktoria Plzeň
2.kolo
So 30.07. 2011 10:15 Náchod 0:4 Chrudim
So 30.07. 2011 10:15 Strakonice0:5 Vlašim
So 30.07. 2011 10:15 Admira Praha1:0 np SK Kladno
So 30.07. 2011 17:00 Hlinsko1:5 Pardubice
So 30.07. 2011 17:00 Kolín2:1 Votice
So 30.07. 2011 17:00 Litol0:5 Vltavín
So 30.07. 2011 17:00 Roudnice1:0 Bohemians
So 30.07. 2011 17:00 Vilémov0:6 Ústí n/L
So 30.07. 2011 17:00 Přerov1:3 Hulín
So 30.07. 2011 17:00 Spytihněv2:1 Val. Meziříčí
So 30.07. 2011 17:00 Slavičín1:4 Třinec
So 30.07. 2011 17:00 Otrokovice1:8 HFK Olomouc
So 30.07. 2011 17:00 SFK Vrchovina0:5 Jihlava
So 30.07. 2011 17:00 Petrovice0:1 Opava
So 30.07. 2011 17:00 Mohelnice0:2 Uničov
So 30.07. 2011 17:00 Dolní Benešov1:0 Orlová
So 30.07. 2011 17:00 Mikulovice2:0 Hlučín
So 30.07. 2011 17:00 Třebíč1:3 Rosice
So 30.07. 2011 17:00 Žďár n.Sázavou2:3 Znojmo
So 30.07. 2011 17:00 Tasovice3:1 Líšeň
So 30.07. 2011 17:00 Vyškov2:1 np Zábřeh
So 30.07. 2011 17:00 Sparta Brno1:2 Zbrojovka Brno
So 30.07. 2011 17:00 Brumov2:1 np FC Zlín
So 30.07. 2011 17:00 Havířov1:2 Karviná
So 30.07. 2011 17:00 Náměšť n.O.0:2 Šumperk
So 30.07. 2011 17:00 Nový Jičín2:5 Frýdek-Místek
So 30.07. 2011 17:00 Heřmanice2:1 np Lískovec
So 30.07. 2011 17:00 Mšeno0:2 Hlavice
So 30.07. 2011 17:00 Dvůr Králové2:3 Letohrad
So 30.07. 2011 17:00 Tábor0:2 Písek
So 30.07. 2011 17:00 Nová Paka3:2 Velim
So 30.07. 2011 17:00 Zápy1:3 Ovčáry
So 30.07. 2011 17:00 Souš0:5 Sokolov
So 30.07. 2011 17:00 Převýšov2:0 Česká Lípa
So 30.07. 2011 17:00 Čelákovice0:7 Kunice
So 30.07. 2011 17:00 Vyšehrad2:1 Hořovicko
So 30.07. 2011 17:00 Benešov1:4 FC Táborsko
So 30.07. 2011 17:00 Slavoj Polná3:0 Pelhřimov
Ne 31.07. 2011 10:15 Hodonín0:3 Kroměříž
Ne 31.07. 2011 10:30 Bořetice3:2 np Bohunice
Ne 31.07. 2011 16:00 Koloveč2:3 Domažlice
Ne 31.07. 2011 17:00 Meteor2:1 Chomutov
Ne 31.07. 2011 17:00 RMSK Cidlina3:2 np Čáslav
Ne 31.07. 2011 17:00 Bystrc2:1 Břeclav
St 03.08. 2011 17:00 Př. Kopanina1:2 Králův Dvůr
St 03.08. 2011 17:00 Český Dub0:4 Varnsdorf
St 03.08. 2011 17:00 Žatec1:2 Karlovy Vary
St 10.08. 2011 17:00 Brozany2:1 Mostecký FK
1.kolo
So 23.07. 2011 17:00 Chrást0:5 Koloveč
So 23.07. 2011 17:00 Čelákovice1:2 Turnov
So 23.07. 2011 17:00 Jaroměř1:3 Dvůr Králové
So 23.07. 2011 17:00 Slavoj Polná4:0 Velké Meziříčí
Ne 24.07. 2011 17:00 Benešov5:2 Polepy
Ne 24.07. 2011 17:00 Štěchovice1:2 Vyšehrad
Ne 24.07. 2011 17:00 Převýšov2:1 Trutnov
Ne 24.07. 2011 17:00 Lovosice0:3 Souš
Ne 24.07. 2011 17:00 Hřebeč2:6 Admira Praha
Ne 24.07. 2011 17:00 Čechie Uhřiněves1:2 Zápy
Ne 24.07. 2011 17:00 Nejdek3:6 Žatec
Ne 24.07. 2011 17:00 Ústí n.O.0:1 Nová Paka
Ne 24.07. 2011 17:00 Rapid Liberec1:3 Mšeno
St 27.07. 2011 17:00 Bavorovice1:4 Tábor
Předkolo
V poháru postoupily Č.Budějovice
Favorizované prvoligové České Budějovice dokázaly dle očekávání postoupit do čtvrtého kola Ondrášovka cupu. Jihočeši ovšem zanechali na půdě třetiligového Králova Dvora rozpačitý dojem.
Cábelíci postoupili do 3.kola
Až rozstřel ze značky pokutového kopu musel rozhodnout o tom, kdo postoupí do třetího kola poháru. Šťastnější byl nakonec třetiligový Králův Dvůr.
Archiv článků
Anonymní komentář je po 14ti dnech automaticky smazán.
            souhlasím s pravidly
PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE