TOPlist
Úterý 18. června 2019svátek má Milan Předplatné LN
X
Pro provedení akce musíš být přihlášen(a)
  Muž Žena
Jméno
Příjmení
Národnost
Email
Heslo
Heslo
Email
Heslo
Přihlásit trvale
Email
Na zadaný email bude odesláno zapomenuté heslo.
Moje soutěž
Pohár ČMFS

Stránky fotbalové soutěže na vysledky.com

Soutěž
Út 13.05. 2008 17:00 Slovan Liberec0:1pk Sparta Praha
Zápasy 10.kola
St 07.05. 2008 17:00 Sparta Praha1:0 Bohemians
St 07.05. 2008 20:00 Slovan Liberec2:1 Zbrojovka Brno
Zápasy 9.kola
St 30.04. 2008 17:00 Bohemians 0:1 Sparta Praha
Čt 01.05. 2008 17:00 Zbrojovka Brno2:2 Slovan Liberec
Zápasy 8.kola
St 16.04. 2008 17:00 Bohemians 0:0 Viktoria Žižkov
St 16.04. 2008 17:00 Slovan Liberec2:2 Třinec
St 16.04. 2008 18:00 Sparta Praha3:1 HFK Olomouc
St 16.04. 2008 19:30 Zbrojovka Brno2:1 Jablonec
Zápasy 7.kola
St 09.04. 2008 16:30 HFK Olomouc1:2 Sparta Praha
St 09.04. 2008 16:30 Třinec0:3 Slovan Liberec
St 09.04. 2008 16:45 Viktoria Žižkov1:1 Bohemians
St 09.04. 2008 18:00 Jablonec0:3 Zbrojovka Brno
Zápasy 6.kola
St 10.10. 2007 15:30 Chomutov0:3 HFK Olomouc
St 10.10. 2007 15:30 Fulnek1:2p Slovan Liberec
St 10.10. 2007 15:30 Frýdek-Místek1:2 Jablonec
Út 16.10. 2007 15:00 Třinec2:1 Mladá Boleslav
St 31.10. 2007 14:00 Bohemians 2:0 Viktoria Plzeň
St 31.10. 2007 17:00 České Budějovice0:2 Zbrojovka Brno
St 31.10. 2007 18:00 Sparta Praha2:0 Bohemians 1905
So 17.11. 2007 13:30 Líšeň0:1 Viktoria Žižkov
Zápasy 5.kola
Čt 00.00. 2007 00:00 5:3
St 26.09. 2007 16:00 Třinec1:0p 1.FC Slovácko
St 26.09. 2007 16:30 Bohemians 1:0 Hradec Králové
St 26.09. 2007 16:30 1.FK Příbram0:1 Viktoria Plzeň
St 26.09. 2007 16:30 Třeboň0:2 Jablonec
St 26.09. 2007 16:30 Frýdek-Místek2:1 Karviná
St 26.09. 2007 16:30 Konice1:3 Fulnek
St 26.09. 2007 16:30 Rýmařov0:4 Slovan Liberec
St 26.09. 2007 16:30 HFK Olomouc2:1 Teplice
St 26.09. 2007 16:30 Chomutov1:0 Mostecký FK
St 26.09. 2007 16:30 Hvězda Cheb0:1 České Budějovice
St 26.09. 2007 16:30 Břeclav0:1 Bohemians 1905
St 26.09. 2007 16:30 Náchod 1:4 Viktoria Žižkov
St 26.09. 2007 18:00 Jihlava0:2 Zbrojovka Brno
Čt 27.09. 2007 16:00 Dukla Praha1:3 Sparta Praha
Čt 27.09. 2007 16:30 Kolín0:4 Mladá Boleslav
Čt 11.10. 2007 16:00 Líšeň4:3 Slavia Praha
Zápasy 4.kola
St 15.08. 2007 17:00 Žďár n.Sázavou2:3 Jihlava
Út 21.08. 2007 17:00 Orlová0:3 Karviná
Út 28.08. 2007 17:00 Rýmařov3:2 Opava
Út 28.08. 2007 17:00 Konice1:0p Sigma Olomouc
St 29.08. 2007 17:00 Líšeň2:1 Znojmo
Út 04.09. 2007 17:00 Náchod 1:0p Letohrad
Út 04.09. 2007 17:00 Třeboň3:0 Písek
St 05.09. 2007 17:00 Nový Bor0:2 Hvězda Cheb
St 05.09. 2007 17:00 Chomutov4:0 Vejprnice
St 05.09. 2007 17:00 Vilémov0:4 Teplice
St 05.09. 2007 17:00 Kroměříž0:1 HFK Olomouc
St 05.09. 2007 17:00 Uničov0:3 1.FC Slovácko
St 05.09. 2007 17:00 Velké Karlovice0:4 Slavia Praha
St 05.09. 2007 17:00 Sokolov1:5 Sparta Praha
St 05.09. 2007 17:00 Fulnek5:3 Vítkovice
St 05.09. 2007 17:00 Frýdek-Místek2:0 Baník Ostrava
St 05.09. 2007 17:00 Klatovy0:3 Viktoria Plzeň
St 05.09. 2007 17:00 Živanice1:3 Hradec Králové
St 05.09. 2007 17:00 Čáslav0:2 Slovan Liberec
St 05.09. 2007 17:00 Dobrovice1:2 Kolín
St 05.09. 2007 17:00 Libiš1:5 Mladá Boleslav
St 05.09. 2007 17:00 Vyšehrad0:3 Dukla Praha
St 05.09. 2007 17:00 Břeclav1:0 Bystrc
St 05.09. 2007 17:00 Mutěnice3:4 Zbrojovka Brno
St 05.09. 2007 17:00 Horažďovice0:1 České Budějovice
Čt 06.09. 2007 17:00 Varnsdorf0:3 Mostecký FK
Čt 06.09. 2007 17:00 Nový Bydžov B0:7 Jablonec
Čt 06.09. 2007 17:00 Vlašim0:1 Viktoria Žižkov
Čt 06.09. 2007 17:00 Dvůr Králové1:4 Bohemians 1905
St 12.09. 2007 17:00 Třinec2:1p FC Zlín
St 12.09. 2007 17:00 Sparta Krč1:3 1.FK Příbram
St 19.09. 2007 16:30 Bohemians 2:1p SK Kladno
Zápasy 3.kola
Út 24.07. 2007 17:00 Havířov1:2 Opava
St 25.07. 2007 17:00 Protivanov0:4 1.FC Slovácko
Čt 26.07. 2007 18:00 Vltavín0:1 Vlašim
Pá 27.07. 2007 17:00 Písek2:0 FC Táborsko
So 28.07. 2007 17:00 Třebíč1:4 Jihlava
So 28.07. 2007 17:00 Dolní Benešov0:1 Vítkovice
So 28.07. 2007 17:00 Hulín1:2 Kroměříž
So 28.07. 2007 17:00 Blansko0:2 Mutěnice
So 28.07. 2007 17:00 Konice1:0 Zábřeh
So 28.07. 2007 17:00 Velké Karlovice4:2 Bystřice p.H.
So 28.07. 2007 17:00 Slavičín0:5 Třinec
So 28.07. 2007 17:00 Holice 0:4 Letohrad
So 28.07. 2007 17:00 Votice2:4 Bohemians
So 28.07. 2007 17:00 Libiš4:1 Český Brod
So 28.07. 2007 17:00 Čelákovice2:4 Kolín
Ne 29.07. 2007 10:15 Admira Praha0:4 Čáslav
Ne 29.07. 2007 10:30 Boskovice0:3 Břeclav
Ne 29.07. 2007 17:00 Hrušovany0:3 Bystrc
Ne 29.07. 2007 17:00 Karviná2:1pk Hlučín
Ne 29.07. 2007 17:00 Rousínov0:2 HFK Olomouc
Ne 29.07. 2007 17:00 Bohuslavice1:3 Orlová
Ne 29.07. 2007 17:00 Havlíčkův Brod1:2 Žďár n.Sázavou
Ne 29.07. 2007 17:00 Vyškov1:2pk Líšeň
Ne 29.07. 2007 17:00 Otrokovice0:3 Fulnek
Ne 29.07. 2007 17:00 Rájec0:1 Znojmo
Ne 29.07. 2007 17:00 Živanice2:0 Pardubice
Ne 29.07. 2007 17:00 Nový Jičín0:2 Frýdek-Místek
Ne 29.07. 2007 17:00 Vilémov1:0pk Ústí n/L
Ne 29.07. 2007 17:00 Chomutov2:1pk Karlovy Vary
Ne 29.07. 2007 17:00 Česká Lípa2:5 Nový Bor
Ne 29.07. 2007 17:00 Týniště n.O.0:1 Hradec Králové
Ne 29.07. 2007 17:00 Nový Bydžov B2:1 Trutnov
Ne 29.07. 2007 17:00 Dvůr Králové2:1pk Velim
Ne 29.07. 2007 17:00 Převýšov1:2 Náchod
Ne 29.07. 2007 17:00 Turnov0:1 Dobrovice
Ne 29.07. 2007 17:00 Brozany0:4 Varnsdorf
Ne 29.07. 2007 17:00 Domažlice0:2 Sokolov
Ne 29.07. 2007 17:00 SK Rakovník0:4 Hvězda Cheb
Ne 29.07. 2007 17:00 Vejprnice2:1 Blšany
Ne 29.07. 2007 17:00 Rapid Plzeň2:3 Klatovy
Ne 29.07. 2007 17:00 Velké Losiny1:2pk Uničov
Ne 29.07. 2007 17:00 Vidnava2:4 Rýmařov
Ne 29.07. 2007 17:00 Králův Dvůr0:3 Sparta Krč
Ne 29.07. 2007 17:00 Ovčáry0:3 Vyšehrad
Ne 29.07. 2007 17:00 Meteor0:3 Dukla Praha
Ne 29.07. 2007 17:00 Strakonice0:5 1.FK Příbram
Ne 29.07. 2007 17:00 Horažďovice2:1pk Prachatice
Ne 29.07. 2007 17:00 Jankov3:4 Třeboň
Zápasy 2.kola
So 21.07. 2007 17:00 Protivanov2:0 Hranice
Ne 22.07. 2007 17:00 Meteor3:2 MK Louny
Ne 22.07. 2007 17:00 Semice2:3 Libiš
Ne 22.07. 2007 17:00 Vidnava0:2 Jankov
Ne 22.07. 2007 17:00 Rapid Plzeň3:2 Doubravka
Ne 22.07. 2007 17:00 Chodov1:3 Vejprnice
Ne 22.07. 2007 17:00 Vilémov4:0 Litvínov
Ne 22.07. 2007 17:00 Česká Lípa2:1 Motorlet Praha
Ne 22.07. 2007 17:00 Nový Bydžov B4:1 Chrudim
Ne 22.07. 2007 17:00 Živanice3:0 Choceň
Ne 22.07. 2007 17:00 Nový Jičín1:0 Frenštát
Ne 22.07. 2007 17:00 Žďár n.Sázavou1:5 Vyškov
Ne 22.07. 2007 17:00 Provodov0:2 Hulín
Ne 22.07. 2007 17:00 Havlíčkův Brod3:2 Velké Meziříčí
Ne 22.07. 2007 17:00 Vsetín1:2 Velké Karlovice
Zápasy 1.kola
Anonymní komentář je po 14ti dnech automaticky smazán.
            souhlasím s pravidly
PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE