TOPlist
X
Pro provedení akce musíš být přihlášen(a)
  Muž Žena
Jméno
Příjmení
Národnost
Email
Heslo
Heslo
Email
Heslo
Přihlásit trvale
Email
Na zadaný email bude odesláno zapomenuté heslo.
Moje soutěž
Pohár FAČR - MOL cup

Stránky fotbalové soutěže na vysledky.com

Soutěž
St 07.08. 2019 17:30 Náchod 0:5 Viktoria Žižkov
Út 13.08. 2019 17:00 SK Kladno1:2 Štěchovice
Út 13.08. 2019 18:00 Březová0:3 Mar. Lázně
Út 13.08. 2019 18:00 Brandýs0:10 Ústí n/L
Út 13.08. 2019 18:00 Meteor1:3 Chrudim
St 14.08. 2019 17:00 Kolín0:1 Ústí n.O.
St 14.08. 2019 17:00 Humpolec0:9 Jihlava
St 14.08. 2019 17:00 Komárov0:1 Vltavín
St 14.08. 2019 17:00 Kroměříž2:3 np Vítkovice
St 14.08. 2019 17:00 Lanžhot2:1 np Znojmo
St 14.08. 2019 17:00 Letohrad0:3 Hradec Králové
St 14.08. 2019 17:00 Motorlet Praha4:0 Chomutov
St 14.08. 2019 17:00 Český Brod1:3 Velvary
St 14.08. 2019 17:00 Dětmarovice1:7 Třinec
St 14.08. 2019 17:00 Zbuzany1:3 Domažlice
St 14.08. 2019 17:00 Frenštát1:2 Hlučín
St 14.08. 2019 17:00 Aritma Praha0:1 Admira Praha
St 14.08. 2019 17:00 Souš0:3 Sokolov
St 14.08. 2019 17:00 Olešnice2:1 Otrokovice
St 14.08. 2019 17:00 Strání1:3 Prostějov
St 14.08. 2019 17:00 Ždírec n.D.3:1 pp Stará Říše
St 14.08. 2019 17:00 Sedlčany0:4 Táborsko
St 14.08. 2019 17:00 Srbice1:2 Králův Dvůr
St 14.08. 2019 17:00 Hlubina1:2 Dolní Benešov
St 14.08. 2019 17:00 Val. Meziříčí4:2 pp Slavičín
St 14.08. 2019 17:00 Velké Hamry0:4 Varnsdorf
St 14.08. 2019 17:00 Všechovice0:4 Petřkovice
St 14.08. 2019 17:00 Přepeře6:2 Dvůr Králové
St 14.08. 2019 17:00 Rosice4:2 Velké Meziříčí
St 14.08. 2019 17:00 Rýmařov2:3 Uničov
St 14.08. 2019 17:00 Skaštice3:5 Líšeň
St 14.08. 2019 17:00 ČLU Beroun0:7 Dukla Praha
St 14.08. 2019 17:00 Nový Jičín2:3 Frýdek-Místek
St 14.08. 2019 17:00 HFK Olomouc0:3 Zbrojovka Brno
St 14.08. 2019 17:00 Soběslav0:2 Benešov
St 14.08. 2019 17:00 Libiš0:2 Zápy
St 14.08. 2019 17:00 Hostouň2:1 Karlovy Vary
St 14.08. 2019 17:30 Slaný0:4 Vyšehrad
St 14.08. 2019 17:30 Ostrá1:3 Vlašim
St 14.08. 2019 18:00 Dobříš0:2 Písek
Út 20.08. 2019 17:00 Tasovice0:1 SFK Vrchovina
Út 20.08. 2019 17:00 Vysoké Mýto0:2 Pardubice
1. kolo
Pá 26.07. 2019 18:00 Vsetín3:5 Val. Meziříčí
So 27.07. 2019 17:00 Želetava2:4 pp Tasovice
So 27.07. 2019 17:00 Olešnice1:0 Nové Sady
So 27.07. 2019 17:00 Skaštice3:2 np Blansko
So 27.07. 2019 17:00 Start Brno1:5 SFK Vrchovina
So 27.07. 2019 17:00 Žďár n.Sázavou1:2 Humpolec
So 27.07. 2019 17:00 Polanka0:3 Nový Jičín
So 27.07. 2019 18:00 Frýdlant n.O.0:2 Dolní Benešov
Ne 28.07. 2019 15:00 Hlubina3:1 Heřmanice
Ne 28.07. 2019 17:00 Nevšová0:9 Slavičín
Ne 28.07. 2019 17:00 Dětmarovice2:1 Bohumín
Ne 28.07. 2019 17:00 Všechovice3:2 Hranice
Ne 28.07. 2019 17:00 Velká Bíteš1:3 Velké Meziříčí
Ne 28.07. 2019 17:00 Slavoj Polná1:3 Stará Říše
Ne 28.07. 2019 17:00 Ždírec n.D.1:0 Havlíčkův Brod
Ne 28.07. 2019 17:00 Lanžhot3:1 Hodonín
Ne 28.07. 2019 17:00 Brumov0:4 Strání
Ne 28.07. 2019 17:00 Šumperk1:6 Kroměříž
Ne 28.07. 2019 17:00 Přerov0:5 Otrokovice
Ne 28.07. 2019 17:00 Frenštát3:0 Kozlovice
Ne 28.07. 2019 17:00 Bruntál 2:3 Rýmařov
Ne 28.07. 2019 17:00 Bzenec0:2 Rosice
Ne 28.07. 2019 17:00 Havířov1:2 Hlučín
Ne 28.07. 2019 17:00 HFK Olomouc2:0 Vyškov
St 31.07. 2019 17:30 Soběslav3:0 J. Hradec
Pá 02.08. 2019 18:00 Dobříš5:2 Klatovy
So 03.08. 2019 10:15 Kutná Hora0:1 Meteor
So 03.08. 2019 10:15 Louny 0:2 Brandýs
So 03.08. 2019 10:15 SK Kladno2:0 Ostrov
So 03.08. 2019 10:15 Dvůr Králové3:1 Benátky
So 03.08. 2019 10:30 Komárov1:0 Hořovicko
So 03.08. 2019 10:30 Petřín Plzeň1:2 Hostouň
So 03.08. 2019 10:30 Chomutov1:0 Neratovice
So 03.08. 2019 17:00 Př. Kopanina1:3 Ostrá
So 03.08. 2019 17:00 N. Včelnice0:10 Sedlčany
So 03.08. 2019 17:00 N. Sedlo0:5 Souš
So 03.08. 2019 17:00 Srbice3:2 np Brozany
So 03.08. 2019 17:00 Skalice0:2 Libiš
So 03.08. 2019 17:00 Libčany3:2 Nymburk
So 03.08. 2019 17:00 Mor. Třebová0:5 Vysoké Mýto
So 03.08. 2019 17:00 Slaný3:2 Přeštice
So 03.08. 2019 17:00 Poříčany2:4 Český Brod
So 03.08. 2019 17:00 Rokycany1:2 Aritma Praha
So 03.08. 2019 17:00 Hvězda Cheb3:5 Zbuzany
So 03.08. 2019 17:00 Štětí3:4 pp Velké Hamry
So 03.08. 2019 17:00 Česká Lípa2:3 np Motorlet Praha
So 03.08. 2019 17:00 Letohrad1:0 Čáslav
So 03.08. 2019 17:00 Hlinsko0:1 Kolín
So 03.08. 2019 17:00 ČLU Beroun3:0 Tatran Rakovník
So 03.08. 2019 17:00 Březová3:2 Doubravka
So 03.08. 2019 17:00 Náchod 3:0 Horky
So 03.08. 2019 17:00 Mar. Lázně2:0 SK Rakovník
So 03.08. 2019 17:00 Admira Praha2:1 Živanice
St 07.08. 2019 18:00 Trutnov0:3 Přepeře
Předkolo
Anonymní komentář je po 14ti dnech automaticky smazán.
            souhlasím s pravidly
Nepřihlášen 19.08. > 28. srpna

              souhlasím s pravidly
Nepřihlášen 17.08. > Kdy se hraje 2. kolo ?
              souhlasím s pravidly
Nepřihlášen 15.08. > Ty si ";sprynt"; Ještě že nehraješ.
              souhlasím s pravidly
Nepřihlášen 15.08. > Hradec - Letohrad hradečtí trapní bez rozhodčích by gol nedaly, neoprávněné vyloučení Frýdek se nechá ošetřit pak se u střídačky chechtá s maserem a na smrt zraněný Frýdek běží dvakrát během jedné minuty spryntem na letohradskou bránu tak je všechno jak má být
              souhlasím s pravidly
Nepřihlášen 15.08. > Včerejší utkání Rýmařov x Uničov, katastrofální výkony rozhodčích, tak na pískání přípravek v Bangladéši.
              souhlasím s pravidly
Načíst další
PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE