TOPlist
Čtvrtek 2. července 2020svátek má Patricie 26 °C přeháňky až bouřky Předplatné LN
X
Pro provedení akce musíš být přihlášen(a)
  Muž Žena
Jméno
Příjmení
Národnost
Email
Heslo
Heslo
Email
Heslo
Přihlásit trvale
Email
Na zadaný email bude odesláno zapomenuté heslo.
Moje soutěž
Divize - skupina D

Stránky fotbalové soutěže na vysledky.com

Soutěž Další soutěže
So 02.11. 2019 10:15 Havlíčkův Brod3:5 Tasovice
So 02.11. 2019 14:00 Břeclav1:2 Humpolec
So 02.11. 2019 14:00 Bystřice n.P.0:5 Lanžhot
Ne 03.11. 2019 10:15 Jihlava B3:2 Žďár n.Sázavou
Ne 03.11. 2019 10:15 Zbrojovka Brno B2:0 Stará Říše
Ne 03.11. 2019 14:00 Slavoj Polná0:4 Start Brno
Ne 03.11. 2019 14:00 Ždírec n.D.2:0 Velká Bíteš
<
Zápasy 1.kola
# Z V R P Skóre B +/-
1.
FC Vysočina Jihlava B
13 12 1 0 46:12 37 16
2.
FC Zbrojovka Brno B
13 11 0 2 43:9 33 12
3.
TJ Sokol Lanžhot
13 10 1 2 50:7 31 10
4.
TJ Sokol Tasovice
13 8 3 2 41:30 27 6
5.
FSC Stará Říše
13 8 0 5 37:27 24 3
6.
Tatran Ždírec nad Doubravou
13 7 1 5 25:22 22 1
7.
TJ Start Brno
13 7 0 6 38:33 22 1
8.
SK Bystřice n. Pernštejnem
13 4 4 5 22:28 16 -5
9.
A.F.C. Humpolec
13 4 0 9 22:34 12 -9
10.
FC Žďár n.Sázavou
13 3 2 8 18:34 11 -10
11.
FC PBS Velká Bíteš
13 3 2 8 12:31 11 -10
12.
FC Slovan Havlíčkův Brod
13 3 0 10 21:46 9 -12
13.
Slavoj Polná
13 2 2 9 12:42 8 -13
14.
MSK Břeclav
13 0 2 11 8:40 2 -19
Tabulka
Út .. : :
<
Videogalerie
Anonymní komentář je po 14ti dnech automaticky smazán.
            souhlasím s pravidly
Nepřihlášen DNES 16:34 > k losování co když Karviná a Třinec nebudou pokračovat co s koncem 1.a 2.ligy jak by dopadly sestupy a postupy na to jsem tedy zvědav.Hlavní je Sparta je tam kde jí všichni chtěli po včerejší totální ostudě zůstává náš fotbal tam kam patří.už se těším na fotbal v Brně a okolí Pražáci si dělají co chtějí my vidláci jsme posláni mimo.
              souhlasím s pravidly
Nepřihlášen 01.07. > Podivný, kam v Čechách spěchají. Pokud není rozlosovaná II. a III. liga, nemohou se losovat divize ????
              souhlasím s pravidly
Nepřihlášen 01.07. > V Čechách již 14 dní divize rozlosovány, včetně Mol Cupu, na Moravě mají pantáti čas.
              souhlasím s pravidly
Nepřihlášen 30.06. > Losovací aktiv na Moravě je naplánován na pondělí 13.7.2020
              souhlasím s pravidly
Nepřihlášen 30.06. > Nevíte někdo kdy se losuje další ročník? Díky za info
              souhlasím s pravidly
Načíst další
PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE