Videogalerie
>
Anonymní komentář je po 14ti dnech automaticky smazán.
            souhlasím s pravidly
Nepřihlášen 18.08. > Uroven fotbalu klesa a to všeobecně......Co se týče Startu Brno,tak mají solidní tým budou hrat vrch divize,ale na postup letos určitě ne.....Týmy jako Jihlava b,Lanžhot,ždár,,mají vyšší kvalitu ,tak za mě tipuji ,velice solidní 4 místo.
Nepřihlášen 18.08. > Rozhodčí pan Rygl v zápase Říše-Tasovice neviděl metrový aut z kterého padl gol Tasovic,a aby byl za tvrďáka tak protestujícímu hráči Říše dal červenou kartu.
To je borec!!!Nevím jestli má aspoň základku nebo je to policajt,ale EGO ukázal veliký!!!
Nepřihlášen 18.08. > jen zdravím toho fanouška který tvrdil,že v uvodu soutěže Start nezíská ani bod,že máme již 6 bodů což je příjemný start do soutěže jsme pokorní jako náš hlavní sponzor p.Pokorný nevšiml jsem si v zapasech Startu po celou dobu let,že by se někdo povyšoval rádi doprovázíme hráče i na venkovní utkání a zatím nám hoši dělají radost nechápu tu zlobu těch co si léčí svoje mindráky urážkamy.Je to sport a vítěz bývá jeden ale příští kolo může vše změnit.Zkusme hodnotit hru třeba dnes Lanžhot v Brně zahrál ve druhé půli skvěle v mých očích jeden s favoritu soutěže.
Nepřihlášen 18.08. > Já taky,,byla dobrá čecha";! Ale co by člověk chtěl od vylízaných Brňáků! V čele s největším,,v,lízem"; Mercědesem...
Nepřihlášen 18.08. > Start vyhrál v Břeclavi.Tam prý je situace dost špatná.To se