TOPlist
Pátek 3. dubna 2020svátek má Richard 9 °C oblačno Předplatné LN
X
Pro provedení akce musíš být přihlášen(a)
  Muž Žena
Jméno
Příjmení
Národnost
Email
Heslo
Heslo
Email
Heslo
Přihlásit trvale
Email
Na zadaný email bude odesláno zapomenuté heslo.
Moje soutěž
Generali play-off

Stránky hokejové soutěže na vysledky.com

Soutěž Tabulky, výsledky Další soutěže
Čt 18.04. 2019 17:00 Liberec1:2 Třinec
Pá 19.04. 2019 17:00 Liberec3:1 Třinec
Po 22.04. 2019 17:00 Třinec3:2 Liberec
Út 23.04. 2019 17:00 Třinec1:2 pp Liberec
Pá 26.04. 2019 17:00 Liberec2:3 pp Třinec
Ne 28.04. 2019 17:20 Třinec4:2 Liberec
Finále; Bílí Tygři Liberec - HC Oceláři Třinec; 2:4
St 03.04. 2019 17:00 Liberec4:3 pp Kometa Brno
Čt 04.04. 2019 19:00 Liberec2:3 pp Kometa Brno
Ne 07.04. 2019 17:00 Kometa Brno1:2 Liberec
Po 08.04. 2019 19:00 Kometa Brno3:2 pp Liberec
Čt 11.04. 2019 17:00 Liberec5:2 Kometa Brno
So 13.04. 2019 15:30 Kometa Brno1:3 Liberec
Semifinále; Bílí Tygři Liberec - HC Kometa Brno; 4:2
St 03.04. 2019 19:00 Třinec1:4 Plzeň
Čt 04.04. 2019 17:00 Třinec2:3 Plzeň
Ne 07.04. 2019 15:00 Plzeň2:3 Třinec
Po 08.04. 2019 17:00 Plzeň3:4 Třinec
Čt 11.04. 2019 18:30 Třinec3:2 Plzeň
So 13.04. 2019 15:00 Plzeň3:1 Třinec
Po 15.04. 2019 17:00 Třinec5:1 Plzeň
Semifinále; HC Oceláři Třinec - HC Škoda Plzeň; 4:3
St 20.03. 2019 19:00 Liberec5:1 Mladá Boleslav
Čt 21.03. 2019 19:00 Liberec6:2 Mladá Boleslav
Ne 24.03. 2019 17:00 Mladá Boleslav4:1 Liberec
Po 25.03. 2019 19:00 Mladá Boleslav2:3 Liberec
St 27.03. 2019 18:00 Liberec2:1 pp Mladá Boleslav
Čtvrtfinále; Bílí Tygři Liberec - BK Mladá Boleslav; 4:1
St 20.03. 2019 17:00 Třinec3:2 Vítkovice
Čt 21.03. 2019 17:00 Třinec3:0 Vítkovice
Ne 24.03. 2019 15:00 Vítkovice1:2 Třinec
Po 25.03. 2019 17:00 Vítkovice2:5 Třinec
Čtvrtfinále; HC Oceláři Třinec - HC Vítkovice Ridera; 4:0
Po 18.03. 2019 19:00 Plzeň8:1 Olomouc
Út 19.03. 2019 17:00 Plzeň2:3 pp Olomouc
Pá 22.03. 2019 17:00 Olomouc3:2 pp Plzeň
So 23.03. 2019 17:00 Olomouc2:3 Plzeň
Út 26.03. 2019 17:30 Plzeň2:0 Olomouc
Čt 28.03. 2019 18:00 Olomouc4:1 Plzeň
So 30.03. 2019 16:00 Plzeň3:2 Olomouc
Čtvrtfinále; HC Škoda Plzeň - HC Olomouc; 4:3
Po 18.03. 2019 17:00 Mountfield HK1:3 Kometa Brno
Út 19.03. 2019 19:00 Mountfield HK0:5 Kometa Brno
Pá 22.03. 2019 19:00 Kometa Brno2:1 Mountfield HK
So 23.03. 2019 19:00 Kometa Brno3:2 Mountfield HK
Čtvrtfinále; Mountfield HK - HC Kometa Brno; 0:4
Po 11.03. 2019 17:00 Vítkovice2:1 Sparta Praha
Út 12.03. 2019 17:00 Vítkovice2:1 Sparta Praha
Čt 14.03. 2019 19:00 Sparta Praha4:3 Vítkovice
Pá 15.03. 2019 19:00 Sparta Praha1:5 Vítkovice
Předkolo; HC Vítkovice Ridera - HC Sparta Praha; 3:1
Po 11.03. 2019 19:00 Mladá Boleslav3:1 Zlín
Út 12.03. 2019 19:00 Mladá Boleslav0:2 Zlín
Čt 14.03. 2019 17:00 Zlín1:2 Mladá Boleslav
Pá 15.03. 2019 17:00 Zlín2:1 pp Mladá Boleslav
Ne 17.03. 2019 17:00 Mladá Boleslav4:1 Zlín
Předkolo; BK Mladá Boleslav - PSG Berani Zlín; 3:2
Anonymní komentář je po 14ti dnech automaticky smazán.
            souhlasím s pravidly
Jan Lavička 11.04. 2019 > Osobně si myslím že se na to nedá vsadit protože si to myslí že už je po zápase když podle těch informací co jsou uvedeny na stránce k tipování je tam 11.4.2019 čas utkání 00:00.
              souhlasím s pravidly
Jan Lavička 11.04. 2019 > Proč nejde natipovat, jak Liberec vs Kometa tak ani Třinec vs Plzeň.... Dávám tady na kometu že vyhraje 4:2 v Liberci a Třinec doma vyhraje 4:2 na Plzní.... Jestli mě to takhle vyjde, tak jsem okorát přišel o body, když nejde natipovat a těch 14 lidi má okorát výhodu oproti nám ostatním co si natipovat nemůžou...!
              souhlasím s pravidly
PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE