TOPlist
Sobota 7. prosince 2019svátek má Ambrož, Benjamin 6 °C dešťové přeháňky Předplatné LN
X
Pro provedení akce musíš být přihlášen(a)
  Muž Žena
Jméno
Příjmení
Národnost
Email
Heslo
Heslo
Email
Heslo
Přihlásit trvale
Email
Na zadaný email bude odesláno zapomenuté heslo.
Moje soutěž
Plzeňský kraj
Krajská liga KV a Plzeňska

Stránky hokejové soutěže na vysledky.com

Soutěž Tabulky, výsledky Další soutěže
So 23.03. 2019 14:00 HK Rokycany7:2 Nejdek
So 30.03. 2019 17:00 Nejdek6:3 HK Rokycany
So 30.03. 2019 17:01 Nejdek1:0 np HK Rokycany
Západočeské Finále; Nejdek vs. Rokycany; na body 2:2, nájezdy 1:0
So 09.03. 2019 17:00 Nejdek5:4 Klatovy B
Ne 17.03. 2019 17:00 Klatovy B9:1 Nejdek
Ne 17.03. 2019 17:01 Klatovy B0:1 Nejdek
Západočeské SF; Nejdek vs. Klatovy B; na body 2:2, nájezdy 1:0
So 09.03. 2019 17:00 HK Rokycany6:2 Stadion Cheb
So 16.03. 2019 17:00 Stadion Cheb8:2 HK Rokycany
So 16.03. 2019 17:01 Stadion Cheb0:1 np HK Rokycany
Západočeské SF; Rokycany vs. Cheb; na body 2:2, nájezdy 1:0
So 02.03. 2019 18:30 Tachov5:6 Kaznějov
So 09.03. 2019 19:00 Kaznějov6:5 Tachov
O 5. místo PL divize; Kaznějov vs. Tachov; na body 4:0
So 23.02. 2019 11:30 Sokolov B2:2 Nejdek
So 02.03. 2019 17:00 Nejdek6:1 Sokolov B
Semifinále KV divize; Nejdek vs. Sokolov B; na body 3:1
So 23.02. 2019 16:30 Čerti Ostrov2:8 Stadion Cheb
So 02.03. 2019 17:00 Stadion Cheb15:3 Čerti Ostrov
Semifinále KV divize; Cheb vs. Ostrov; na body 4:0
So 23.02. 2019 17:00 HK Rokycany13:1 Meteor Třemošná
Ne 03.03. 2019 17:00 Meteor Třemošná2:4 HK Rokycany
Semifinále PL divize; Rokycany vs. Třemošná; na body 4:0
So 23.02. 2019 19:00 Domažlice2:3 Klatovy B
Ne 03.03. 2019 16:30 Klatovy B4:7 Domažlice
Ne 03.03. 2019 16:31 Klatovy B1:0 np Domažlice
Semifinále PL divize; Klatovy B vs. Domažlice; na body 2:2, nájezdy 1:0
So 09.02. 2019 17:00 Čerti Ostrov5:5 Sokolov B
Ne 17.02. 2019 11:30 Sokolov B1:1 Čerti Ostrov
Ne 17.02. 2019 11:31 Sokolov B1:0 np Čerti Ostrov
1. kolo KV divize; Sokolov B vs. Ostrov; na body 2:2, nájezdy 1:0
Ne 10.02. 2019 17:00 M. Lázně6:11 Nejdek
So 16.02. 2019 17:00 Nejdek11:3 M. Lázně
1. kolo KV divize; Nejdek vs. M. Lázně; na body 4:0
So 09.02. 2019 00:00 Trstěnice0:5 k Stadion Cheb
So 16.02. 2019 17:00 Stadion Cheb5:0 k Trstěnice
1. kolo KV divize; Cheb vs. Trstěnice; na body 4:0
So 09.02. 2019 18:00 Kaznějov2:4 HK Rokycany
So 16.02. 2019 17:00 HK Rokycany9:3 Kaznějov
1. kolo PL divize; Rokycany vs. Kaznějov; na body 4:0
Ne 10.02. 2019 15:30 Meteor Třemošná6:5 Domažlice
So 16.02. 2019 18:30 Domažlice6:6 Meteor Třemošná
1. kolo PL divize; Domažlice vs. Třemošná; na body 1:3
So 09.02. 2019 16:45 Tachov3:9 Klatovy B
Pá 15.02. 2019 19:30 Klatovy B7:4 Tachov
1. kolo PL divize; Klatovy B vs. Tachov; na body 4:0
Anonymní komentář je po 14ti dnech automaticky smazán.
            souhlasím s pravidly
PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE