TOPlist
X
Pro provedení akce musíš být přihlášen(a)
  Muž Žena
Jméno
Příjmení
Národnost
Email
Heslo
Heslo
Email
Heslo
Přihlásit trvale
Email
Na zadaný email bude odesláno zapomenuté heslo.
Moje soutěž
Okres Benešov
Okresní přebor - Benešov

Stránky fotbalové soutěže na vysledky.com

Soutěž Další soutěže
So 20.10. 2018 15:00 Pravonín: Chotýšany
So 20.10. 2018 15:30 Přestavlky: Dolní Kralovice
So 20.10. 2018 15:30 Křivsoudov: Jankov
So 20.10. 2018 15:30 Čerčany: Olbramovice
Ne 21.10. 2018 15:00 Vr. Janovice: Postupice
Ne 21.10. 2018 15:30 Mezno: Nespeky B
Ne 21.10. 2018 15:30 Maršovice: Týnec
<
Zápasy 9.kola
>
# Z V R P Skóre B +/-
1.
SK Olbramovice
8 7 0 1 32:16 21 9
2.
FK Fercom Týnec n.Sázavou
8 6 0 2 20:15 18 6
3.
Sokol Maršovice
8 5 1 2 20:16 16 7
4.
FC Křivsoudov
8 5 0 3 25:16 15 6
5.
TJ Sokol Mezno
8 5 0 3 25:22 15 3
6.
TJ Sokol Postupice
8 5 0 3 19:17 15 0
7.
TJ Sokol Dolní Kralovice
8 4 1 3 20:16 13 -2
8.
Sokol Chotýšany
8 4 1 3 21:18 13 1
9.
Sokol Pravonín
8 3 2 3 22:21 11 -1
10.
TJ Sokol Vrchotovy Janovice
8 3 1 4 14:20 10 -2
11.
Sokol Nespeky B
8 3 0 5 22:23 9 -6
12.
TJ Sokol Přestavlky
8 1 1 6 8:18 4 -5
13.
TJ Sokol Jankov
8 1 1 6 15:29 4 -11
14.
TJ Slavoj Čerčany
8 0 0 8 9:25 0 -9
Tabulka
Anonymní komentář je po 14ti dnech automaticky smazán.
            souhlasím s pravidly
Nepřihlášen 17.10. > Dobrý den všem, když pročítám tyto příspěvky ohledně sportu v BD, nedá mi než se malinko zastat pana Koreckého, ač ho osobně neznám. Na začátku sezóny obeslal všechny kluby (pokud se nepletu) se slušnou prosbou o zasílání víkendových reportáží ze zápasů, tak jako se to dělo za Pavla Šimáčka. To, kdo jak příspěvky zasílá už dle mého názoru těžko ovlivní. Ale možná by spíš mohl tyto příspěvky předat kompetentním osobám v BD, zodpovědným za sport. Souhrn výsledků okresních soutěží v pondělním čísle, II.hokejová liga, středočeský KP hokeje, a další regionální sporty, o kterých nemám už takový přehled, by zpět mohli obohatit sportovní rubriku a jistě mnohé zajímají víc, než rozhovory a zamyšlení, které podle mě patří do jiných vydání a ne do pondělního.
S pozdravem Vlastimil Ploc, Sokol Mezno
Nepřihlášen 17.10. > Dobrý večer, děkuji za zastání. Jinak ano, před druhým kolem, kdy jsem se rozhodl zkusit spravovat rubriku Okresního přeboru, jsem obeslal všechny týmy z OP s prosbou o reporty ze zápasů a nějakým způsobem to tedy funguje. Tímto chci tedy ještě jednou poděkovat všem, kdo reporty posílá, případně je čerpám z jejich webových stránek. Jinak ještě pro info: z Benešovského deníku jsem v kontaktu s panem Rudolfem Muzikou (rudolf.muzika@vlmedia.cz), tak o sportovních záležitostech mimo OP týkajících Benešovska se spíše obracet na něj. S pozdravem, A. Korecký.
              souhlasím s pravidly
Nepřihlášen 17.10. > Tabulka je pěkně vyrovnaná . Jsem zvědavý kdo postoupí a sestoupi . Doufám že to nebude hlavně režie rozhodčích. Na konci tabulky jsou mužstva které nikdo nečekal.
              souhlasím s pravidly
Nepřihlášen 16.10. > Dobrý večer,zatím jsem nikdy na žádný komentář zde nereagoval,ale nějak mi nedá...…...Je velice smutné když vlastně do celostátního periodika(a tím denník je)musí někdo psát zadarmo a ve svém volném čase-už to je trošku divné.Můj 75 letý otec rušíl předplatné BN deníku a paní na druhé straně telefonu se hrozně divila proč.Jeho odpovědí bylo-nic nepíšete o poháru OFS,o B třídě a že Benešov a Vlašim hrají hokej taky asi nevíte.Proto se Vás pane Korecký optám-proč nemá Benešovský denník sportovního redaktora?To na něho nemáte mzdové prostředky? Děkuji Vám za odpověď Pavel Šíma
Nepřihlášen 16.10. > Dobrý večer. Proč Benešovský deník nemá redaktora, to nevím, ale nejspíš to bude z důvodu, že to nikdo dělat nechce. Jednak to chce mít čas a i nějaký přehled a kontakty. Mzdové prostředky by asi byly, ale to také nejsem schopen odpovědět. Nejsem totiž zaměstnancem Deníku, jsem jen veden jako externista. Jak asi mnozí vědí, tak jsem hráčem Chotýšan a v okresním fotbale se již pár let pohybuji. Proto jsem se i Deníku nabídl, že bych dočasně, pokud se nenajde nějaký nový sportovní redaktor, spravoval alespoň rubriku Okresního přeboru. Aby zkrátka v novinách něco bylo a také z důvodu, že okresním fotbalem zkrátka místní lidé žijí. Jinak dostávám drobnou odměnu, se kterou jsem ani nepočítal, ale na kterékoliv jiné brigádě bych si, převedeno na hodiny, vydělal víc. Takže úplně zadarmo to není... Tolik asi má odpověď. Nejlépe, kdyby se našel někdo aktivní, jako byl p. Šimáček, který by rubriku plnohodnotně spravoval. Zatím nikdo takový, asi, není. S pozdravem, Arnošt Korecký.
              souhlasím s pravidly
Nepřihlášen 16.10. > Nezlobte se, ale asi jste někde spadl na hlavu. Tak zaprvé: nikdo nekritizuje Vaši práci co se týče Okresního přeboru. Moho říci, že toto info je i lepší než bývalo. O tom nelze ani spekulovat. Za druhé: napsal jsem to sem protože vím, že tady si to někdo přečte. Prosím Vás nikdo nepíše, že OP děláte špatně, jen se pozastavuji, že o Neveklovu a Struhařovu se skoro vůbec nepíše. Nic víc.A na to já mám nebo nemám dělat Vy se laskavě víte co.... Mě nebude psát co mám nebo nemám dělat, Vy rozhodně NE. Bavil jsem se výhradně o komentářích v B třídě. Dejte si těch piv více třeba Vám to pomůže.
Nepřihlášen 16.10. > Jestli to má být reakce na moji předchozí odpověď, tak také reaguji. Vy, co píšete anonymně, neboť se asi stydíte za svou totožnost, tak příště by bylo lépe využít možnosti ";odpovědět";. Jinak ne, na hlavu jsem nespadl. A je zajímavé, že předtím to bylo ještě na h... a teď už to špatně není. A také jsem nepsal, co máte dělat, ale co můžete dělat. Kritizovat umí každý... A také by to asi chtělo lépe číst. Jinak jak jsem psal, krajské soutěže jdou zcela mimo mě. Asi by stačilo, pokud by vždy někdo z týmu hrajícího krajskou soutěž, napsal článek ze zápasu a poslal ho někomu do Deníku. A to také jak jsem psal, některé celky dělají.. Jinak piv jsem si dal tak akorát a jsem spokojen :) S pozdravem, A. Korecký.
              souhlasím s pravidly
Nepřihlášen 16.10. > Jen otázka poku sem kouká ten člověk co dělá články pro Benešovské listy. Od té doby co tam skončil ten pán co to dělal dříve a perfektně to stojí totálně za h... Co Vám udělal Neveklov, že o něm nenapíšete žádné komentáře o jeho zápasech v B třídě? Opravdu jděte víte kam.....
Nepřihlášen 16.10. > Dobrý den. Co jsem tak pochopil z té litanie, tak narážka mířila nepřímo asi i na mě a chtěl bych proto reagovat. Benešovský deník momentálně nemá žádného sportovního redaktora, jakým býval p. Šimáček. Články tedy přispívá více lidí, většinou ze svého nadšení. Já, jak mnozí jistě vědí, nebo pokud nejsou hloupí, tak si již všimli, spravuji rubriku týkající se Okresního přeboru, případně nižších soutěží. Pokud to stojí za h... ať si určí každý sám, klidně od toho upustím, ale dělám to z vlastní vůle a ve svém volném čase. Hlavně z důvodu, aby v Deníku ";něco"; bylo. A ač se to nezdá, tak toho času nad tím strávím dost. Nicméně Vy asi času máte dost, když kritizujete, tak sportovního redaktora můžete dělat klidně Vy, nebo jste jím již mohl dávno být, inzerátů vyšlo dost. Ale sám bych byl zvědav na tu úroveň, jakou by to mělo. Nebo můžete alespoň psát článek ze zápasů Neveklova a vynášet ho třeba do nebe. Tomu se meze nekladou a je s podivem, že reporty od některých týmů hrající krajské soutěže se v Ben. deníku objevují. Ono když se chce.... Proti Neveklovu zkrátka nic nemám, jen kdyby momentálně hrál Okresní přebor, tak se v mých článcích objevuje také... A ano, opravdu vím, kam půjdu. Za chvíli vyrážím na pivo. Přeji příjemný den a s pozdravem, Arnošt Korecký.
              souhlasím s pravidly
Načíst další
PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE